instagram of our company 

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

              کولرگازی در تهران

نام تجاری: کولرگازی lg
کد محصول: کولرگازی دست دوم
موجود بودن: 10000
وزن: 0.80kg
ابعاد: 90.00cm x 45.00cm x 10,000,000.00cm

گزینه‌های موجود

رنگ:
سفید

توضیحات

 

 لینک های مفید

کولرهای گازی جدید     سرویس کولرگازی در تهران      کولرگازی در ساختمان های بزرگ       کولرگازی پنجره ای              تهویه هوای محیط توسط کولرگازی            ارسال کارشناس به محل           کولرگازی dual inverter          کمپرسرهای دست دوم کولرهای گازی اینورتور         فروش عمده کولرهای دست دوم در تهران         کولرگازی با چند پنل                 پنل کولرگازی اسمارت               پنل و کندانسور کولرگازی       تفاوت کولرهای گازی دیواری و کولرهای گازی ایستاده         کولرگازی ایستاده 100000        

 

یک عدد کولرگازی دست دوم فروشی    تاریخ 99/10/14

newphotoogaryancooler airconditioners 2020 12 29 13

کولرگازی اینورتر دست دوم

کولرهای ازی اینورتر از جمله پرفروش ترین کولرهای گازی هستند.هرچند این کولرها قیمت بالاتری نسبت به کولرهای گازی معمولی دارند ولی به دلیل مصرف بهینه برق در این کولرها استفاده از این نوع کولرها در بلند مدت به صرفه تر است.جالب است بدانید در مکان هایی که تعداد بالایی کولرگازی از یک کنتور برق  استفاده کنند این امر می تواند به افزایش بسیار زیاد مصرف برق منجر شود.می دانیم که تعرفه های برق به صورتی هست که با افزایش مصرف برق هزینه برق به صورت تساعدی افزایش می یابد.پس در مکان های ذکر شده در صورت نیاز به استفاده از کولرگازی ،بسیار مهم است که از کولرهای گازی اینوتر استفاده شود .

ارتباط کندانسور و پنل در کولرهای گازی اینورتر نیز متفاوت با کولرگازی معمولی است . در کولرهای گازی معمولی می توان کندانسور و پنل با مارک های مختلفی را با هم استفاده کرد ولی در کولرهای گازی اینورتر، کندانسور و پنل کولرگازی حتما باید با هم ست و از یک نوع باشند.

به دلیل افزایش قیمت چندبرابری کولرگازی در سال های اخیر بازار خرید و فروش کولرگازی اینورتر دست دوم رونق بسیاری  پیدا کرده است.مجموعه آرین کولر به صورت ويژه اقدام به فروش کولرگازی اینورتر دست دوم نماید.ما با خرید و فروش و تعمیر کولرگازی اینورتر  در خدمت شما مصرف کنندگان محترم می باشیم.

در تصویر زیر یک عدد کولرگازی 18 هزار اینورتر برند ال جی را مشاهده می نمایید.کولرگازی ذکر شده بسیار سالم و در حد نو می باشد.برای دریافت قیمت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

newphotoogaryancooler airconditioners 2020 12 29 5

 

__________________________________________________________________________________

 

 

فروش کولرگازی پرتابل

در تصاویر زیر یک عدد  کولرگازی پرتابل دست دوم را مشاهده می کنید .این کولرگازی مارک tcl می باشد که از برترین برندهای کولرهای گازی پرتابل است.این کولرگازی 14 هزار می باشد .اندازه کوچک این کولرگازی آن را مناسب برای استفاده در مغازه ها و اتاق های کوچک نموده است.کلیه اجزای این کولرگازی نظیر کندانسور و پنل در داخل کولرگازی به صورت یک پک قرار دارند.

در صورت نیاز به خرید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شمارهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

newphotoogaryancooler airconditioners 2020 12 29 3new

newphotoogaryancooler airconditioners 2020 12 29 4

 

فروش نسل جدید کولرهای گازی  کم مصرف

مجموعه آرین کولر یکی از معتبرترین فروشنده های کولرگازی دست دوم می باشد.بسیاری از شرکت ها،افراد ،موسسات و ... در داخل و یا خارج کشور ممکن است محصولات کولرگازی نو و آکبندی خریداری کنند ولی به دلایل مختلف اقدام به فروش کولرگازی مذکور نمایند.ما این کولرها را به روش های مختلف تهیه کرده و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم.بسیاری از کولرهای گازی استوک و کارکرده  ارائه شده ما از کشورهای اروپایی و آسیایی شرقی وارد می شوند.این کولرها میزان کارکرد بسیار کمی دارند و برای استفاده بسیار مناسب هستند.در میان این کولرها کولرهای بسیاری وجود دارند که آخرین تکنولوژی های روز نیز در آن ها پیاده سازی شده است.بسیار دیده شده است که کولرهای گازی ساخته سال 2019 یا 2020 در میان این کولرها باشد.حتی برخی از این کولرها که از داخل خریداری شده است هنوز گارانتی اصلیشان به اتمام نرسیده است.خرید این نوع کولرگازی ها در صورتیکه اصل و سالم باشند بسیار به صرفه است.

ما به صورت نامحدود امکان خریداری کولرگازی دست دوم شما را در هر جای کشور داریم.همچنین مجموعه آرین کولر اقدام به واردات کولرگازی استوک از کشورای خارجی می نماید.کولرگازی های خارجی وارداتی همگی توسط آرین کولر گارانتی می شوند.

فروش تعداد محدودی کولرگازی استوک ال جی و اوجنرال ، نسل جدید ، کم مصرف ،بسیار کم کارکرد

فروش کولرگازی دست دوم پنجره ای با موتور امریکایی    تاریخ آگهی 99/09/25

فروش کولر گازی کارکرده پنجره ای ،موتور آمریکایی ،با 6 ماه گارانتی تحویل در محل  (نصب رایگان در تهران)              قیمت :توافقی

موجود کولرگازی دست دوم در تاریخ 99/07/08

موجودی کولرگازی دست دوم مجموعه آرین کولر در تاریخ 99/07/08 به شرح زیر  می باشد.

کولرگازی 24 هزار اینورتر کره ای مدل نکست وان کارکرده کاملا سالم(قیمت 16/500/000 تومان

آمار کولرگازی ال جی :4عدد کولرگازی ال جی 18 هزار معمولی -2 عدد کولرگازی ال جی سرماگرمایی -3 عدد کولرگازی ال جی اینورتر

آمار کولرگازی هایسنس:3 عدد کولرگازی 24 هزار معمولی-2 عدد کولرگازی سرما گرمایی-1 عدد کولرگازی اینورتر

7آمار کولرگازی اوجنرال :7عدد کولرگازی اوجنرال معمولی-5 عدد کولرگازی سرما گرمایی-1 عدد کولرگازی اینورتر

فروش سه عدد کولرگازی سرما گرمای دست دوم

فروش سه عدد کولرگازی سرماگرما(2 عدد ال جی 18 هزار و یک عدد هایسنس 24 هزار) با تخفیف ويژه

فروش تضمینی و عمده ای کولرگازی ایستاده دست دوم

مجموعه آرین کولر تعداد 5 عدد کولرگازی ایستاده  دست دوم ولی در حد نو را به صورت تضمینی به فروش می رساند.این مجموعه با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و کم شدن تقاضای خرید کولرگازی این کولرها را با قیمت بسیار مناسب و با تخفیف ويژه به فروش می رساند.

فروش عمده کولرگازی ایستاده دست دوم

احتیاط لازم هنگام خرید کولرگازی ایستاده دست دوم

کولرگازی ایستاده دست دوم از جمله گران قیمت ترین کولرهای گازی می باشد.از این روز بسیاری از افرادی که نیاز به کولرگازی ایستاده دارند ترجیح می دهند به کولرگازی ایستاده دست دوم و کارکرده خریداری کنند. در هنگام خرید کولرگازی ایستاده بایستی محتاط عمل کرد زیرا با توجه به دست دوم بودن کولرگازی در صورتی که کولرگازی که خریداری می کنید فرسوده باشد و یا ایرادی داشته باشد ممکن است هزینه های سنگینی روی دست شما بگذارد ویا در صورت سوختن موتور کولرگازی هزینه گزافی برای خرید موتور کولرگازی ایستاده باید پرداخت کنید.از این رو توصیه می کنیم که اولا هنگام خرید کولرگازی ایستاده دست دوم، حتما این کالا را از مراکز معتبر خریداری کنید وحتما سعی کنید که از سالم بودن کولرگازی مطمئن شوید وثانیا سعی کنید از فروشنده بخواهید که کولرگازی را به مدت یک سال تضمین کند تا با خیال راحت از کولرگازی استفاده کنید.ممکن است فروشنده کولرگازی دست دوم در صورتی که بخواهید کولرگازی از جانب وی تضمین شود در خواست پرداخت مبلغ بیشتری نماید که با توجه به قیمت بالا و البته شرایطی که فروشنده پیشنهاد دهد گارانتی و تضمین کولرگازی می تواند گزینه هوشمندانه و بسیار خوبی برای خریدار باشد.

کولرگازی در تهران

خرید ارزان کولرگازی

بعض از خریدارن به دنبال خرید ارزان قیمت کولرگازی هستند و می خواهند حداقل هزینه را برای خرید کولرگازی پرداخت کنند.جدا از خرید کولرگازی دست دوم که گزینه مناسبی برای این افراد است،این دوستان در صورتی که با کولرگازی آشنایی داشته باشند می توانند اقدام به خرید کولرگازی از مراکز ضایعاتی نمایند.بسیاری از افراد به خصوص در محل های مرفه نشین کولرگازی های خود را به مراکز ضایعاتی می فروشند.جالب است بدانید تعداد قابل توجهی از کولرهای گازی فروخته شده به ضایعاتی ها قابل استفاده هستند و ممکن است مشکلات و ایرادات ناچیزی داشته باشند. که اگر در میان این مراکز ضایعاتی چرخی بزنید می توانید کولرهای گازی سالم و قابل استفاده ای را یافت کنید یا حداقل کولرگازی پیدا کنید که برخی قطعات اصلی آن سالم باشد و با تعویض چند قطعه با قیمت کم صاحب کولرگازی سالم شوید.البته این امر نیازمند این هست که با کولرگازی آشنایی کامل داشته باشید .

حراج کولرگازی دست دوم

بسیاری از همکاران فروشنده کولرگازی دست دوم از این روش برای خرید کولرگازی با قیمت پایین استفاده می کنند.

قیمت کولرهای گازی دست دوم

قیمت کولرگازی دست دوم یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید این محصولات توسط مشتریان است.اکثر مشتری ها به دلیل کم بودن نقدینگی به خرید کولرگازی دست دوم و کارکرده روی می آورند.پس این گزینه در کنار سالم بودن کولرگازی دست دوم مهمترین گزینه برای این عزیزان است.باید عرض کنیم که قیمت کولرهای گازی دست دوم به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به توضیح برخی از این عوامل می پردازیم.

کولرگازی چند سال کار کرده است؟:اینگه کولرگازی چند سال کار کرده است فاکتور مهمی در ارزش گذاری بر روی کولرگازی است.می دانیکه قطعات الکترونیکی و مکانیکی عمر مشخص دارند و پس از مدت زمانی باید کنار گذاشته شوند.این مهم است که هنگام خرید کولرگازی بدانیم کولرگازی چند سال عمر کرده است.مشخصات تولید کولرگازی گزینه ای مهم برای فهمیدن مدت زمان کارکرد کولرگازی است .

میزان کارکرد کولرگازی:هرچند مدت زمان کارکرد کولرگازی بسیار مهم است اما ممکن اسن افراد در مدت زمان های مشخص استفاده کمتر یا بیشتری از کولرگازی نمایند.برای مثال ممکن است کسی کولرگازی را برای مدت سه سال استفاده کرده باشد اما در طول این سه سال کولرگازی حتی 1000 ساعت هم کار نکرده باشد اما شخص دیگری در همان مدت زمان بیشاز 10000 ساعت از کولرگازی استفاده کرده باشد .پس میزان کارکرد کولرگازی نیز اهمیت زیادی دارد البته این امر توسط تکنسین ها و متخصصین کولرگازی مشخص می شود.

سالم بودن کولرگازی :قطعا سالم بودن کولرگازی از مهم ترین گزینه ها در خرید کولرگازی است و البته متاثر از عمر کولرگازی و میزان کارکرد کولرگازینیز می باشد.

برند کولرگازی:برند کولرگایز نیز فاکتور مهمی است.همواره توصیه می شود برندهای معتبر کولرگازی را خریداری نمایید.

قیمت خرید کولرگازی:کولرهای گازی دست دوم معمولا از مصرف کنندگان خریداری می شود و قیمت خریداری شده و البته سرویس و تعمیر احتمالی پس از خرید در قیمت کولرگازی دست دوم بسیار تاثیر گذار است.

 

تخفیف ويژه کولرگازی دست دوم برای موسسه های خیریه

مجموعه آرین کولر به موسسه ها و مجموعه های   خیریه ای که در زمینه های خیریه و کمک های بشردوستانه فعالیت دارند تخفیف ويژه ای برای محصولات خود در نظرگرفته است.این تخفیفات در همه بخش های فروش ،سرویس و تعمیر کولرگازی می باشد.همچنین این مجموعه تخفیف های را نیز برای عموم استفاده کنندگان تا آخر تابستان 99  در نظر گرفته است.

 

تعویض کولرگازی

برخی افراد وشرکت ها کولرهای گازی دارند که به دلایل مختلف امکان استفاده بهینه از این کولرها را ندارند و نیاز به فراهم کردن کولرگازی جدیدی دارند.ما برای این دوستان راهکار مفید و مقرون به صرفه ای در نظر گرفته ایم.ما کولرگازی شما را با هر برند و اندازه ای که باشد خریداری کرده و با محاسبه مابه التفاوت قیمت کولرگازی ،کولرگازی جدیدی را خدمت این دوستان ارائه می دهیم.این مجموعه هیچگونه محدودیتی در معاوضه کولرگازی ندارد و با دریافت کولرگازی هر نوع کولرگازی با هر اندازه مورد نیاز مشتری را تهیه و در اختیار مشتری قرار می دهد.کولرهای گازی تحویل شده توسط ما همراه با گرانتی یک ساله می باشد.

لازم به ذکر است در صورت معاوضه پروسه نصب کولرگازی جدید به صورت رایگان انجام می شود.

خرید کولرگازی دست دوم شما با قیمت مناسب

افراد به دلایل مختلف اقدام به فروش لوازم خانگی مصرفی خود می کنند.در بسیاری از مواقع نیاز به فروش لوازم خانگی امری است که به سرعت اتفاق می افتد و شما به سرعت نیاز به کسی دارید که لوازم خانگی خود را به او به فروش برسانید .برخی از افراد سودجو نیز از شرایط به وجود آمده برای شما سوء استفاده کرده و سعی در خرید لوازم شما با قیمت بسیار ناچیز دارند.در مورد کولرهای گازی نیز افرادی بسیاری هستند که تمایل به فروش کولرگازی خود دارند.دلایلی نظیر خرید کولرگازی جدید و بزرگتر ،نیاز داشتن به پول و ... دلایلی هست که شخص اقدام به فروش کولرگازی می کند.دقت داشته باشید که در فروش لوازم خانگی به خصوص کولرگازی هرگز عجله نکنید.کولرگازی ذاتا کالای ارزشمندی است و خریداران بسیاری دارد.اما باید بدانید که محصول خود را به چه شخصی می فروشید.

خریداران ضایعات همواره سعی دارند کولرگازی را با قیمت پایین خریداری کنند از این رو هرگز کولر خود را به ضایعاتی ها نفروشید .در صورتی که کولرگازی شما سالم است سعی کنید آن را از طریق ثبت آگهی در سایت های تبلیغاتی به فروش برسانید.فروش مستقیم کولرگازی به مصرف کننده امری شایسته است. با این کار واسطه را کنار خواهید گذاشت و به صورت مستقیم کالای خود رابه دست مصرف کننده خواهید رساند.در صورتی که بتوانید کالای خود را به این صورت به فروش برسانید هم شما و هم خرید سود خواهید کرد.اما در صورتی که کولرگازی شما نیاز به تعمیر داشته باشید می توانید کولررا تعمیر کرده و سپس به فروش برسانید و یا به تعمیرکار بفروشید.

مجموعه آرین کولر بهترین خریدار کولرگازی کارکرده ،دست دوم و ضایعاتی می باشد.روزانه مشتریان بسیاری از تهران با ما تماس می گیرند و درخواست فروش کولرگازی دست دوم خود را دارند.ما کولرگازی شما را در محل بررسی کرده و ارزش دقیق کولرگازی را اعلام کرده و در صورت نیاز شما خریداری کرده و یا تعمیر می کنیم و تحویل شما می دهیم.

خرید کولرگازی دست دوم به چه کسانی توصیه نمی شود

خرید کولرگازی دست دوم سالم و در حد نو انتخاب بسیار خوب و هوشمندانه ای است. البته در صورتی که قیمت مناسبی داشته باشد و از فروشنده مطمئنی خرید کرده باشید.اما با این حال خرید کولرگازی دست دوم برای برخی شرایط و موقعیت ها تصویه نمی شود .برای مثال اگر تمایل دارید از جدیدترین تکنولوژی های کولرگازی استفاده کنید باید کولرگازی نو خریداری کنید.قطعا کولرگازی دست دوم که ماهها کارکرده باشند آپشن ها و ويژگی های جدید کولرگایز های جدید را نخواهند داشت.

برخی مشتریان نیز هیچ دغدغه ای بابت قیمت و هزینه کولرگازی ندارند و تمایل دارند کالایی لوکس و آکبند خریداری کنند .این عزیزان اصلا رغبتی به کالای دست دوم ندارند .فروشندگان کولرگازی بهتر است کولرگازی  دست دوم به این نوع مشتری ها پیشنهاد دهند زیرا احتمال دارد خریدار به سرعت از خرید از آن فروشنده منصرف شود.

مورد دیگری که خرید کولرگازی برای آن پیشنهاد نمی شود خرید کولرگازی برای اشخاص و مکان های مهم و حساس هست.برای مثال مکان هایی نظیر وزارت خانه ها ،اتاق های روسا و مدیران شرکت ها و سازمان های بزرگ و ... مکان هایی هست که باید از بهترین و مرغوب ترین کالاها استفاده شود و سعی در صرفه جویی در هزینه در این مکان ها هیچ توجیهی اقتصادی ندارد.

خرید کولرگازی یا هر کالایی دست دوم به شرط سالم بودن امری مقبول و صرفه جویانه است .اما خرید کالای دست دوم در شرایط خاص و یا برای افراد خاص ممکن اس امری مقبول وشایسته نباشد و هرگونه به اصطلاح کم گذاشتن در خرید کالا به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. در برخی شرایط شاید نیاز باشد که بهترین کالاهای موجود در بازار را خریداری نمایید.

کولرگازی ایستاده دست دوم

کولرهای گازی ایستاده کولرهای قدرتمندی هستند که توان و قابلیت بسیار بالایی در خنک کردن محیط های بزرگ دارند .این کولرهای در انواع کولرگازی ایستاده معمولی ،کولرگازی ایستاده کم مصرف و کولرهای گازی ایستاده سرما گرما موجود می باشند .نصب ،تعمیر و جابه جایی کولرهای گازی ایستاده نسبت به سایر کولرها پیچیده تر است و نیاز به داشتن مهارت بیشتری دارد.به دلیل قیمت بالای این کولرها خدمات نصب ،تعمیر و سرویس این کولرها بایستی به خبره ترین افراد در این زمینه سپرده شود.جابه جایی کولرهای گازی ایستاده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که بایستی به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام شود.

 دو عدد کولرگازی ایستاده که در زیر مشاهده می کنید تصاویر کولر گازی ایستاده ال جی 50 هزار کم مصرف هستند.این کولرهای به صورت تک فاز کار می کنند و مصرف برق در این کولرها بسیار پایین تر از کولرهای معمولی است .در کولرهای گازی ایستاده به دلیل مصرف بالای برق کم مصرف  بودن کولر گازی اهمیت بسیار زیادی دارد . مصرف برق در کولرهای گازی ایستاده معمولی بسیار بالاست لذا استفاده از کولرهای گازی کم مصرف در درازمدت بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود .در صورتی که قصد خرید کولرگازی ایستاده دارید حتما موراد ذکر شده را در نظر بگیرید و کولری با کیفیت و مقرون به صرفه خریداری کنید.این دو کولرگازی دست دوم هستند که کمتر از 2 سال کار کرده اند و بسیار سالم و بدون هیچ گونه نقصی هستند .این کولرها مناسب برای استفاده در سالن های بزرگ می باشند.

stand up air conditioner 1

stand up air conditioner 2

کولرگازی ایستاده 50 هزار ال جی فروشی فوری (دست دوم در حد نو) قیمت:تماس بگرید

_____________________________________________________________________________________________

 

فروش کولرهای گازی ایستاده دست دوم (بسیار سالم) به همراه انتقال و نصب در محل مشتری

airconditioner

تخفیف ويژه برای خریداران عمده کولرگازی

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید مرکز آرین کولر تعداد فراوانی کولرگازی دست دوم در انبار خود دارد.ما به صورت روزانه در حال خرید و فروش عمده کولرگازی دست دوم هستیم .اکثر خریداران عمده کولرگازی فروشگاههای همکار ،کارخانجات ،شرکتها ها و ادرات و همچنین  مالکان ساختمان و آپارتمان ها ی مسکونی هستند.خریداران عزیز که قصد خرید به صورت عمده (بیش از 5 کولرگازی )دارند می توانند از تخفیفات ويژه آرین کولر بهره مند شوند.ما برای خریداران عمده شرایط ويژه ای را در نظر گرفتیم .از تخفیفات بسیار عالی تا پرداخت شرایطی ،چک و اقساط (البته برای عزیزان خوش حساب)

تخفیف ويژه برای خرید کولرگازی دست دوم

ما با وسیله جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات تعمیر کولرگایز و با پرسنلی مجرب و امکانات فوق العاده قادر به تعمیر و تعویض کوچک ترین و جزئی ترین قطعات هر وع کولرگازی هستیم.

در صورتی که تخصص کافی در تعمیر کولرگازی ندارید هرگز به صورت خود سر اقدام به تعمیر و عیب یابی کولر ننمایید  زیرا کولرگازی قطعات حساس و فراوانی دارد و در صورت عدم آشنایی با ساختار کولرگازی در صورتی که قصد باز کردن یا عیب یابی کولر را داشته باشید به احتمال فراوان موجب بروز مشکلات بیشتر برای کولر خود خواهید شد .از این رو در صورت بروز مشکل ابتدا کولرگازی خود را را خاموش کنید و در مرحله بعد به متخصصان تعمیر کولرگازی تماس بگیرید.

مزایای خرید کولرگازی دست دوم از آرین کولر

خرید کولرگازی با قیمت پایین تر

تحویل و نصب رایگان در محل

گارنتی یک ساله کلیه قطعات کولرگازی

خرید کولرهای دست دوم با کیفیت و در حد نو

خرید ،تحویل و نصب کولرگازی در محل در کمتر از 5 ساعت

امروزه هر خانه ای در ایران نیاز مبرم به کولرگازی دارد.کولرهای آبی کیفیت مطلوب ندارند و استفاده از آنها با مشکلات فراوانی

همراه می باشد افزایش قیمت کولرگازی بسیاری از خانواده ها را مجبور به استفاده از کولرهای آبی بدون کیفیت نموده است .

مجموعه آرین کولر با در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی کولرگازی دست دوم و کارکرده آمادگی خدمات رسانی جهت فروش ،نصب

و تحویل کولرگازی دست دوم در هرجای کشور را دارد کولرگازی در سراسر استان تهران به صورت حضوری تحویل و نصب

می گردد و در شهرستان ها توسط پست پیشتاز ارسال می گردد.

فروش تعداد محدود پنل کولرگازی برای کولرهای ال جی ؛هایسنس و اوجنرال 

پنل کولرگازی دیواری، جزء اصلی از کولرهای گازی دیواری می باشد .بسیار دیده شده است که پنل کولرگازی به دلیل مختلف

قابل استفاده نمی باشد  و مصرف کننده بایستی پنلی نو و جدید تهیه نماید.با افزایش درخواست هت خرید پنل کولرگازی این مجموعه

به این فکر افتاد که تعدادی پنل کولرگازی تهیه نماید.البته در شرایط فعلی که کشور در وضعیت تحریم به سر می برد و بیماریهایی

نظیر کرونا گریبان جوامع بشری را گرفته واردات پنل کولرگازی امری بسیار دشوار می باشد.ما از طرق مختلف پنل های کولرگازی

مورد نیاز مصرف کنندگان عزیز را تهیه کرده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار داده ایم.

_____________________________________________________________________________

فروش کولرگازی دست دوم اینورتر:

فروش یک عدد کولرگازی دست دوم اینورتر با قیمت استثنایی

مدل کولرگازی ال جی 18 هزار

کارکرد:در حد نو بسیار کم کارکرد

هزینه نصب و تحویل در تهران رایگان می باشد و در شهرستان هزینه تحویل با مشتری است.

قیمت :تماس بگیرید

_____________________________________________________________________________

کولرگازی دست دوم

کولرهای گازی که در تصویر مشاهده می کنید همگی کولرهای کارکرده و با برند LG می باشند .اندازه کولرها از 9000 تا 36000 می باشند .کلیه کولرها در حد نو هستند.قیمت ها بستگی به سایر و اندازه کولرگازی دارد.برای خرید کولر می توانید به صورت حضوری به فروشگاههای این مرکز مراجعه نمایید.کولرهای گازی فوق به شرط کیفیت و تضمین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می شود.با خرید این کولرها مطمئن باشید کولرهای گازی در حد نو خریداری می کنید و نیاز نیست هزینه های گزاف برای خرید کولرهای گازی نو پرداخت نمایید.

 

صفحات پیشنهادی

صفحه اصلی سایت

کولرگازی ال جی

کولرگازی اوجنرال

کولرگازی در تهران

 

 

نظرات (1)

مرتضی
08-24-1399 09:44 ق ظ
ممنو از مطالب مفیدتون.اگه ممکنه اموزش ها تو نو بیشتر بزارید تو سایت.
یک نظر بنویسید
بدعالی

مطالب برگزیده

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

نقشه سایت

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: