hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

              کولرگازی دست دوم

توضیحات

آیا لوازم دست دوم خود را به سمساری ها و خریداران گذری بفروشیم؟

خریداران دوره‌گرد خریدار لوازم دست‌دوم را همه‌جا می وان یافت. آن‌ها به خودروهای خود به‌صورت روزانه در حال حرکت هستند و به دنبال لوازم دست‌دوم‌فروشی شما هستند. این خریداران همیشه دم دست هستند و معمولاً در هر محله‌ای چندین نفر از این خریداران تردد دارند. بااین‌حال این خریداران معمولاً قیمت بسیار پایینی برای لوازم دست‌دوم شما می‌پردازند. مراکز سمساری نیز خریداران سنتی و قدیمی هستند و همیشه حاضرند حداقل مبالغ را برای وسایل دست‌دوم بپردازند. بهترین راه برای فروش لوازم دست‌دوم قرار دادن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی نظیر دیوار و شیپور است. راه دیگر فروش این وسایل فروش به خریداران معتبر نظیر مجموعه آرین کولر است.

فهرست لوازم خانگی قابل خرید توسط آرین کولر

لوازم‌خانگی انواع بسیار متنوع و مختلفی دارد ما تنها بخشی از انواع لوازم‌خانگی را خریداری می‌کنیم. در زیر فهرستی از لوازم‌خانگی‌هایی که امکان خرید آن را داریم ذکر می‌کنیم.

- خرید کلیه انواع  لوازم برقی شامل کولرگازی، کولرآبی، یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، ماکرویو، اجاق‌گاز، کامپیوتر، لپ‌تاپ، چرخ‌گوشت، آب‌میوه‌گیری، قهوه‌جوش، هم زن، غذا ساز، ساندویچ ساز، جاروبرقی، چرخ خیاطی، اجاق گاز

- خرید کلیه فلزات

- خرید سیم‌های مسی: شامل کابل برق، کابل شیکه، کابل تلفن

secondhanded electronic appliance1

 زدن برچسب بر روی لوازم‌برقی دست دوم

یکی از کارهایی که فروشندگان لوازم برقی دست‌دوم می‌توانند انجام دهند چسباندن برچسب‌هایی با عبارت دست‌دوم یا کارکرده بر روی لوازم دست‌دوم است. در این برچسب‌ها می‌توان مدت‌زمان کارکرد دستگاه، تعمیرات انجام‌شده، نوع و بند و سایر مشخصات دستگاه را ذکر کرد. این روش فروش وسایل برقی دست‌دوم در اروپا به‌صورت امری الزام‌آور است. اما متأسفانه در کشور ما بازار لوازم دست‌دوم برقی بازار آشفته است هست و هیچ‌گونه نظارتی بر این بازار وجود ندارد.

خرده‌فروشان الکتریکی دست‌دوم که کالاهای معیوب می‌فروشند جان افراد را در معرض خطر قرار می‌دهند. یکی از خطرات لوازم برقی معیوب خطر آتش‌سوزی است. تعداد کمی از فروشندگان لوازم برقی دست‌دوم در ایران روند تست و ایمنی سازی اصولی لوازم برقی دست‌دوم را انجام می‌دهند. درواقع فروشندگانی که درزمینهٔ کالاهای الکتریکی دست‌دوم معامله می‌کنند، فقط باید وسایلی را که تست ایمنی را گذرانده‌اند بفروشند اما این تست ایمنی در ایران به‌صورت استاندار تعریف‌نشده است؛ هیچ نظارتی بر بازار نیست. درواقع همه بار مسئولیت و عواقب دستگاه دست‌دوم معیوب بر عهده خریدار است.

در کشورهای اروپایی مقررات سفت و سختی برای فروش لوازم برقی دست‌دوم در نظر گرفته‌شده است. درصورتی‌که لوازم برقی دست‌دوم فروخته‌شده باعث آتش‌سوزی، مرگ یا هرگونه خسارتی به خریدار شود آن‌ها ممکن است با مجازات سنگینی ازجمله حبس احتمالی یا قتل عمد درصورتی‌که کالاهای معیوب آن‌ها منجر به مرگ شود، روبرو شوند.


خرید لوازم‌خانگی از بانه

خرید لوازم برقی و لوازم‌خانگی از بانه و شهرهای مرزی سال‌هاست که موردتوجه همشهریان عزیز است. در شهرهای مرزی که به‌عنوان شهرهای مناطق آزاد تجاری هستند، قیمت لوازم وارداتی پایین‌تر از سایر شهرهای است. شهر بانه نیز به‌عنوان یکی از این مناطق ويژه همواره موردتوجه مردم بوده است.

اما خرید لوازم‌خانگی از این شهرها با دو مشکل اصلی مواجه است. اول اینکه این لوازم گارانتی ندارند و در صورت سوختن وسیله کسی پاسخگو نیست. مشکل دوم وجود کالاهای تقلبی بسیار زیاد در این شهرها است. یعنی فروشندگان کالاهای تقلبی و فیک را به‌جای کالاهای برند معرفی کرده و می‌فروشند.

ما نیز همواره به مشتریان توصیه می‌کنیم که حتی المکان محصولات خود را از فروشندگان معتبر خریداری کنند. همچنین درصورتی‌که قصد خرید از شهرهایی نظیر بانه رادارند حتماً با یک نفر همراه که متخصص و آشنا با لوازم‌خانگی باشد خرید کنند.

تأثیر قطعی برق بر سوختن لوازم برقی

قطعی برق می‌تواند به لوازم‌خانگی شما آسیب بزند. معمولاً قطعی برق به همراه نوسان شدید برق همراه است؛ همین نوسان است که باعث سوختن قطعات و لوازم برقی می‌شود. استفاده از محافظ برق اولین گزینه‌ای است که باید برای محافظت لوازم برقی در مقابل نوسان انجام دهید. درصورتی‌که زمان قطعی برق را می‌دانید حتماً سعی کنید لوازم برقی خود را در ساعت موردنظر از برق بکشید.

تامین قطعات لوازم خانگی برای همکاران

مجموعه آرین کولر با داشتن مجموعه وسیعی از قطعات موردنیاز لوازم‌خانگی، اقدام به تأمین و ارسال قطعات موردنیاز لوازم‌خانگی می‌نماید. ما قطعات موردنیاز برای همکاران و تعمیرکاران لوازم‌خانگی را تأمین کرده و ارسال می‌کنیم. ارسال به کلیه نقاط کشور انجام می‌شود.

تعمیر لوازم خانگی دست دوم در تهران

با افزایش روزافزون قیمت‌های لوازم‌خانگی، بازار تعمیرات این کالاهای ضروری داغ شده است. درگذشته بسیاری از افراد در کشور به‌راحتی لوازم خانگی معیوب و دست‌دوم خود را کنار می‌گذاشتند؛ حتی اگر قابل تعمیر و استفاده بود. اما در حال حاضر که قیمت این لوازم سربه فلک کشیده است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند حتی المکان از این وسایل استفاده کنند. در سوی دیگر ورود برخی از لوازم‌خانگی کر ای نیز به کشور ممنوع شده است. همین موضوع باعث ایجاد نگرانی و دغدغه در بین مصرف کنندگان لوازم برقی کره ای شده است. 

مجموعه آرین کولر خدمات تعمیرات انواع لوازم‌خانگی با هر برند و نوعی را انجام می‌دهد. ما با داشتن انبار بزرگی از قطعات موردنیاز لوازم برقی از معتبرترین مراکز تعمیرات لوازم برقی در کشور هستیم. مشتریانی عزیز هم که از لوازم برقی برندهای کره‌ای استفاده می‌کنند نگرانی نداشته باشند. ما همه قطعات موردنیاز لوازم برقی کره‌ای را در انبار خود موجود داریم.

در صورت درخواست مشتریان برای تعمیر لوازم‌خانگی در محل، در صورت مقدور بودن کارشناسان تعمیرات در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر لوازم‌خانگی شما می‌کنند.

خرید لوازم خانگی دست دوم در تهران

بسیاری از افراد به دلایل مختلف قصد فروش لوازم‌خانگی دست‌دوم و کارکرده خود رادارند. درگذشته افرادی با شرایط اقتصادی خوب و متوسط بسیاری از وسایل برقی کهنه و خراب خود را دور می‌انداختند. اما با شرایط اقتصادی فعلی حتی وسایل برقی غیرقابل استفاده را می‌توان باقیمت مناسبی به خریداران ضایعات فروخت. فروشندگان لوازم‌خانگی غیرقابل استفاده به دلیل آشنا نبودن با مراکز معتبر خریدار این لوازم، اغلب لوازم خود را باقیمت بسیار پایین به خریداران سیار می‌فروشند. ما سال‌ها ها سابقه در زمینه خرید لوازم‌خانگی از مشتریان تهران و سراسر کشور داریم.

ما از معتبرترین مراکز خرید لوازم‌خانگی دست‌دوم در تهران هستیم و لوازم‌خانگی برقی شما را باقیمت بسیار مناسب خریداری می‌کنیم.

 
فروش لوازم خانگی دست دوم در تهران
بسیاری از شرکت ها ،مراکز صنعتی و تجاری و حتی منازل ترجیح می دهند لوازم خانگی دست دوم خریداری نمایند .در این میان خرید لوازم خانگی دست دوم با کیفیت و در حد نو و البته با قیمت مناسب گزینه ای ایده آ  برای هر شخص یا مجموعه می باشد.ما با ارائه لوازم خانگی دست دوم با کیفیت و در حد نو و با گارانتی به این عزیزان خدمات رسانی می کنیم.
 
ما با تهیه و خرید لوازم خانگی دست دوم و در صورت نیاز تعمیر آن ،لوازم خانگی را با قیمت مناسب به مصرف کننده 
 فروش محصولات گلدایران
گلدایران از معتبرترین فروشندگان لوازم الکترونگی در ایران می باشد.این شرکت با واردات،فروش و ارائه خدمات گارانتی و لوازم جانبی انواع محصولات الکترونیکی خانگی شناخته شده می باشد.مجموعه آرین کولر طرف همکاری با نمایندگی های گلدایران در تهران می باشد و اقدام به توضیع ،فروش و خدمات پس از فروش محصولات گلدایران می نماید.
فروش یخچال
فروش یخچال های دوقلو سامسونگ ،هیمالیا ،اکولوکس ،اسنوا با قیمت های مناسب
فروش سخچال ساید بای ساید سامسونگ
فروش عمده 5 عدد جاروبرقی کارکرده در حد نو
فروش 4 عدد جاروبرقی پاناسونیک به صورت عمده با قیمت مناسب با مشخصات زیر
قدرت موتور 2000
دارای سیم جمع کن
دارای فیلتر بهداشتی
دارای لوله تلسکوپی
پاکت جاروبرقی
 
فروش لوازم خانگی جهیزیه عروس
 

مجموعه آرین کولر خدمات فروش ست کامل لوازم خانگی جهیزیه عروس در تهران با شرایط ويژه را انجام می دهد.مجموعه آرین کولر آمادگی فروش لوازم خانگی به زوجین با قیمت مناسب می نماید.از این رو ما تخفیف های ويژه ای برای فروش لوازم خانگی برای زوجین در نظر گرفته ایم.برای اگاهی از شرایط و تخفیفات ويژه فروش لوازم خانگی در تهران با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

خرید و فروش و تعویض لوازم خانگی در تهران

امروزه خرید و فروش لوازم خانگی یکی از دغدغه ها و چالش های خانواده ها در شهر تهران می باشد.افزایش سرسام آور قیمت ها و خروج برخی برندهای لوازم خانگی از کشور موجب شده است که خانواده ها برای خرید لوازم خانگی با مشکلات و محدودیت هایی مواجه شوند.البته مراجعین باید دقت داشته باشند که در شراط فعلی لوازم خانگی دست دوم و کارکرده آنها نیز ارزشمند است و با افزایش قیمت مواجه شده است .در گذشته بسیاری از افراد در شمال تهران لوازم خانگی قدیمی و کارکرده خود را دور می انداختند و یا با قیمت بسیار ناچیز به سمساری ها می فروختند اما در حال حاضر افراد می توانند لوازم خانگی دست دوم خود را با قیمت های مناسب و خوبی به فروش برسانند و با پرداخت مبلغ اضافه لوازم نو تهیه و خریداری نمایند.

Home Appliances

مجموعه آرین کولر از بزرگترین و معتبرترین خریداران و فروشندگان لوزم خانگی در تهران است .ما در کنار فروش لوازم خانگی نو و دست دوم اقدام به خرید لوازم خانگی دست دوم و کارکرده مشتریان عزیز می نمائیم.ما آمادگی کامل داریم لوازم خانگی دست دوم و کارکرده شما را با قیمت مناسب خریداری نمائیم این مجموعه آمادگی دارد در صورت درخواست مشتریان اقدام به تعویض لوازم خانگی نو و دستدوم با لوازم خانگی مشتری نماید.در واقع مجموعه آرین کولر خدمات خرید و فروش و تعویض لوازم خانگی در تهران را نیز انجام میدهد.

لوازم خانگی در تهران

با تولید لوازم خانگی جدید و ورود برندهای جدید به بازار روز به روز بازار این کالای پرمصرف خانگی بزرگتر می شود. در این میان تهران شهری است که از بزرگترین مصرف کنندگان لوازم خانگی در کشور می باشد.شهر تهران با بیش از 8 میلیون نفر جمعیت با فاصله پر جمعیت ترین شهر کشور می باشد.بدیهی است که در این شهر که مرکز اقتصادی کشور نیز هست ارائه خدمات مختلف و متنوع در زمینه لوازم خانگی بسیار لازم و ضروری است.خدمات نظیر فروش لوازم خانگی نو و دست دوم،تعمیر لوازم خانگی ،سرویس لوازم خانگی ،نصب لوازم خانگی و ... خدمات هستند که جزو نیازهای ضروری این شهر می باشند.

لینک های مرتبط

لوازم خانگی در اسلامشهر

نظرات (0)

نظری برای این محصول وجود ندارد.
یک نظر بنویسید
بدعالی

مطالب برگزیده

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: