hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

              کولرگازی دست دوم

مزایده کولرگازی

جدیدترین کولرگازی های ارائه شده در آرین کولر

در تصویر زیر تعدادی از کولرگازی های موجود در فروشگاه آرین کولر را مشاهده می کنید.کولرهای گازی های زیر در آخرین مزایده ای که مدیران آرین کولر شرکت کرده اند خریداری شده است.این کولرگازی های به صورت تک فروشی به مشتریان و مصرف کنندگان به فروش می رسند.

newstsecondhanded airconditionrs

شرکت در مزایده های قطعات کولرگازی

مجموعه آرین کولر یکی از مهمترین توزیع کنندگان قطعات کولرگازی نو و دست دوم می باشد.ما با شرکت در مزایده های کولرگازی و قطعات آن اقدام به خرید عمده کولرگازی و قطعات کولرگازی نموده و قطعات مزبور را در بازار عرضه می نمائیم.در زیر تصویر یک عدد display پنل کولرگازی و تعدای اتصالات را مشاهده می کنید.قطعات مزبور در یکی از مزایده های کولرگازی در تعداد بالا خریداری شده و برای همکاران و تعمیرکاران کولرگازی عرضه شده است .فروش قطعات به صورت تک فروشی و عمده فروشی می باشد.

display for airconditioners

displayکولرگازی

اتصالات مسی کولرگازی

اتصالات مسی کولرگازی

مشاوره شرکت در مزایده های کولرگازی

مجموعه آرین کولر به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای اقدام به ارائه مشاوره در زمینه حضور در مزایده های کولرگازی و مزایده سایر لوازم الکترونیکی می نماید.آرین کولر با آموزش نحوه حضور در مزایده ها و آموزش موارد تخصصی در زمینه مزایده کولرگازی و سایر لوازم الکترونیکی در خدمت همکاران فعال در زمینه کولرگازی می باشد.

خرید عمده کولرگازی

مجموعه آرین کولر در کنار شرکت در مزایده های کولرگازی اقدام به خرید عمده کولرگازی از طرق مختلف می نماید.خرید کولرگازی های دست دوم وارداتی ،خرید از طریق وب سایت و خرید از طریق مشاهده آگهی های فروش از جمله روش های دیگری هست که ما برای خرید عمده کولرگازی دست دوم استفاده می کنیم.در تصویر زیر 15 عدد کولرگازی دست دوم را مشاهده می نمایید که ما به صورت یکجا خریداری نموده ایم.کولرگازی ها مربوط به یک شرکت تولید کننده قطعات بود .فروشنده با مشاهده وب سایت ما با مجموعه تماس گرفت و محصولات خود را به فروش رساندند.

newphotoogaryancooler airconditioners 2020 12 29 8

شرکت در مزایده های کولرگازی

مجموعه آرین کولر یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش کولرگازی هست که در کلیه مزایده های مربوط به فروش کولرگازی شرکت می کند.مشتریان عزیز می توانند برای دریافت جدیدترین اطلاعات در مورد مزایده های کولرگازی با شماره های موجود در سایت تماس بگریند .ما کلیه اخبار مربوط به مزایده های کولرگازی در هر نقه از کشور را داریم.مجموعه آرین کولر در صورت درخواست خریداران کولرگازی امکان شرکت در  مزایده های کولرگازی به صورت شراکتی با سایر خریداران  را دارد.

مجموعه آرین کولر در انواع مزایده های کولرگازی از جمله مزایده های کولرگازی دست دوم،مزایده کولرگازی ضایعاتی ،مزایده لوازم جانبی کولرگازی و مزایده لوله های کولرگازی شرکت می نماید.

 

انجام مزیده ،مناقصه ،خرید و فروش عمده کولرگازی نو و دست دوم

Auction airconditioner

 

وب سایت مزایده عمومی

مجموعه آرین کولر همواره در مزایده های مربوط به کولرگازی شرکت می نماید.اکثر مزایده های مربوط به کولرگازی و سایر تجهیزات و لوزام

از طریق وب سایت  setadiran.ir اطلاع رسانی عمومی می شود.وب سایت setadiran.ir لیست کلیه مزایده های کشور را به صورت

روزانه درج می کند و افراد می توانند با تهیه امضای الکترونیکی در این مزایده ها شرکت کنند.

____________________________________________________________________________________________________

مزایده فوری 15 عدد کولرگازی ال جی با کلیه لوازم به همراه گارانتی و نصب در محل توسط فروشگاه آرین کولر .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شمارهای درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 مزایده کولرگازی

هر ساله تعدادی از شرکتها ،موسسات و مراکز دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری مزایده کولرگازی می نمایند.در این مزایده ها کولرهای گازی نو ،دست دوم و یا از کار افتاده و خراب در تعداد بالا به بالاترین قیمت پیشنهادی از طرف خریداران به  فروش می رسد.مزایده های کولرگازی در تهران و بسیاری از شهرهای مختلف کشور انجام می شود.

شرکت در مزایده ها می تواند برای بسیاری از شرکت ها و افراد بسیار سود آور و ارزشمند باشد.کسانی که بتوانند به صورت صحیح و اصولی از فرصت های مزایده ها استفاده کنند می توانند به سودهای سرشار و فراوانی برسند.

ما با آشنایی طولانی مدت با مراکز برگزار کننده مزایده ها و مناقصه های کولرگازی و با دارا بودن تجربه فراوان در این امر بهترین مشاور برای شرکت کنندگان در مزایده های مختلف کولرگازی هستیم .فروشگاه آرین کولر یکی از مهم ترین فروشگاه ها در زمینه شرکت در مزایده های کولرگازی می باشد.

انجام کلیه موارد مزایده کولرگازی

مجموعه آرین کولر کلیه موارد مزایده کولرگازی از جمله مزایده خرید و فروش ،تعمیر و نگهداری ،فروش و تامین قطعات و نصب کولرگازی را انجام می دهد.

IMG 20200903 WA0001

 

 

 

کلمات کلیدی

مزایده کولرگازی،مناقصه کولرگازی،کولرگازی،کولرگازی دست دوم

 

مطالب مرتبط

کولرگازی دست دوم

کولرگازی در تهران

تعمیر کولرگازی

نصب کولرگازی

پنل وکندانسور کولرگازی


 

کولرگازی

کولرگازی کالایی پرمصرف در میان کالاهای اساسی محسوب می‌شود. استفاده از کولرهای گازی به‌ویژه در آپارتمان‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. مردم با دریافتن مزایای کولرگازی بیش‌ازپیش به خرید و استفاده از این محصول روی آورده‌اند.

با خرید کولرگازی سرما گرمایی آسایش و راحتی را برای خانه و محل خود در سرما و گرما به ارمغان آورید.

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: