instagram

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512     کولرگازی نو و دست دوم

نصب و فروش کولرگازی

کولرگازی در تهران

کولرگازی در تهران

جاه به جایی کولرگازی در محل

گاهی نیاز است که کولر گازی نصب شده در محل جابه جا شود.برای مثال کولرگازی در بخشی از سالن یا اتاق نصب شده است و شما تصمیم دارید که کولرگازی را اندکی در محل جابه جا کنید. بسیار دیده شده است که برخی از مشتریان عزیز که توانایی های فنی لازم را برای انجام این کار را ندارند خود برای جابه جایی کولرگازی اقدام کرده ند و به دلیل نداشتن توانایی های کافی باعث صدمه زدن به کولرگازی و یا خود شده اند.برای انجام هرگونه جابه جایی کولرگازی در صورتی که توانایی های فنی لازم را ندارید با متخصصین نصب کولرگازی تماس بگیرید.متخصصین آرین کولر در هر جای تهران که باشید در محل حضور یافته و اقدام به نصب و تغییر محل کولر گازی شما می کنند.

در صورتی که توانایی لازم برای نصب و جابه جایی کولرگازی داشته باشید می توانید قبل از جابه جایی کولرگازی در محل حتما از یک تکنسین کولرگازی در این مورد نظر خواهی کنید زیرا ممکن است محل جدید محل مناسبی برای نصب کولرگازی نباشد و یا نیاز به لوله کشی و اقدامات فنی خاصی داشته باشید.می توانید در مرحله اول  از محل نصب کولر گازی و محل جدیدی که می خواهید کولر را نصب کنید عکس گرفته و برای نصاب های کولرگازی بفرستید تا نصاب های کولرگای نظر خود را در مورد بهترین محل برای نصب کولرگازی به شما بدهند.شماره تلفن 09122845512 آمادگی ارائه مشاوره رایگان به نصاب های  محترم کولرگایز  در هرکجای کشور می باشد.

 افزایش روز افزون استفاده از کولرگازی در سال های اخیر

در سال های اخیر استفاده از کولرگازی رشد فزاینده ای داشته است .یکی از دلایل این امر گرمایش بی سابقه زمین است.در حال حاضر می بینیم که سال به سال دمای زمین در حال افزایش است و در برخی شهرها نظیر تهران که سابقا بیشتر از کولرهای آبی استفاده می شده است دیگر این کولرها قادر به خنک کردن کافی محیط  نیست از  این رو نیاز به استفاده از کولرگازی است.

دلیل دیگر روی آوردن مردم به کولرگازی ای هست که در سال های اخیر مردم بیشتر و بیشتر با اهمیت و قابلیت کولرگازی آشنا شدند .در هر حال امروزه کولرگازی مهم ترین دستگاه سرمایشی در کشور می باشد.

نصب کولرگازی با رعایت پروتکل های ایمنی

با شیوع ویروس کرونا  سبک زدگی مردم نیز تغییر کرده است.اغلب افراد جامعه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. نصاب ها و تعمیرکاران کولرگازی نیز ازا این قاعده مستثنی نیستند .نصاب های کولرگازی افرادی هستند که مدام از محلی به محل دیگر رفت و آمد دارند و اقدام به نصب کولر گازی در محل می نمایند. رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای نصاب های کولرگازی امری کاملا لازم و ضروری است . مجموعه آرین کولر به صورت دائم و روزمره بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط نصاب های کولرگازی نظارت دارد.

تعمیرکاران و فروشندگان کولرگازی فعال در مجموعه آرین کولر نیز به صورت کامل و همواره اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند .

استفاده از کولرگازی در ماشین های سنگین

استفاده از کولرهای گازی در ماشین های سنگین نظیر تریلی ،18 چرخ ،کامیون و ... بسیار معمول است.رانندگان ماشین های سنگین ممکن است روزها و شب های فراوانی در اتوبان ها و جاده های خارج از شهر و در نواحی مختلف آب و هوایی حضور داشته باشند.از این رو این ماشین ها باید به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد و کارامدی مجهز باشند.کولرگازی سرما گرمایی بهترین گزینه برای این ماشین ها محصوب می شود.محل استقرار راننده در ماشین که اصطلاحا کلگه کامیون است  ابعاد نسبتا کوچکی دارد از این رو در ماشین های سنگین  از کولرگازی 120 هزار استفاده می شود.این کولرگازی مناسب ترین کولرگازی برای ماشین است.استفاده از کولرگازی سرما گرمایی بهترین گزینه برای استفاده در ماشین های سنگین است .استفاده از سیستم گرمایی کولرگازی بسیار با کیفیت تر و کم خطرتر از روش های گرمایشی دیگر برای ماشین های سنگین است.

نصب کولرگازی در ماشین:

نصب کولرگازی در ماشین های سنگین از اهمیت ويژه ای برخوردار است و بایستی به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام شود.کندانسور کولرگازی معمولا بین کلگی و باربند ماشین سنگین نصب می شود.برای تامین برق کولرگازی می توان از موتور برق یا مبدل استفاده کرد.در صورتی که مبدل یا موتور برق در کامیون نصب نباشد راننده باید از برق شهری برای استفاد از کولرگایز استفاده کند.در این شرایط راننده نمی تواند هنگام حرکت از کولر استفاده کند و بایستی ماشین به صورت ثابت در کنار جاده یا گاراژ(در محلی که به برق شهری دسترسی باشد)پارک کرده و با استفاده از برق شهری از کولرگازی استفاده کند.لوله کشی کولرگازی در ماشین سنگین نیز همانند لوله کشی کولر در ساختمان است .

در ماشین های سنگین از کولرهای گازی پنجره ای و دیواری استفاده نمی شود.

ari conditioner of aryancooler 2

اجاره کولرگازی در تهران

ari conditioner of aryancooler 3

اجاره کولرگازی یکی از خدمات و سرویس هایی هست که برخی از شرکت ها و مراکز ارائه دهنده خدمات کولرگازی انجام می دهند.معمولا سالن داران وکسانی که قصد برگزاری مراسم یک یا چند روزه در محلی را دارند اقدام به اجاره کولرگازی می کنند.در این موارد که نیاز به سیستم گرمایشی هست و امکان خرید کولرگازی وجود ندارد مشتریان درخواست اجاره کولرگازی می کنند و کولرگازی مورد نیاز مشتریان (کولرگازی ایستاده ،پنجره ای یا دیواری )  در اندازه مورد نیاز به محل آورده و نصب می شود.

کولرهای گازی ایستاده بیشترین آمار درخواست اجاره را دارند .تجمعات و اجتماعات مختلفی که در سالن های بزرگ برگزار می شود نیازمند فراهم آوردن سیستم گرمایشی موثر و قابل قبولی است. البته اجاره کولرگازی به دلایلی نظیر نیاز به لوله کشی و ... ممکن است برای برخی امری دشوار به نظر برسد اما این کار برای نصاب های کولر امری سهل و آسان است .

کولرهای گازی ایستاده بیشترین آمار درخواست اجاره را دارند و پس از آن کولرگازی پنجره ای می باشد . کولرهای گازی دیواری کمتر میزان درخواست اجاره را دارد.

اجاره کولرگازی درهرمدت زمانی نیاز به عقد قرار داد دارد .

مرکز آرین کولر ارائه خدمات اجاره کولرگازی در تهران را انجام می دهد.

فروش کولرگازی نو در تهران

فروش کولرهای گازی نو و آکبند  در تهران در داخل بسته بندی های کارخانه ،ارسال به سراسر کشور

tehran air conditioner

خرید کولرگازی غیرقابل استفاده در تهران

فروشگاه آرین کولر خریدار کولرهای گازی دست دوم و ضایعاتی در تهران می باشد.کولرگازی شما در هر شرایطی و کیفیتی باشند ما حاضر به خرید نقدی کولرگازی در محل هستیم.برای فروش کولرگازی خود با بالاترین قیمت با شمارهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.در هرکجای تهران که باشید تنها با یک تماس کارشناسان ما در محل حضور می یابند و پس از تست و کنترل کیفیت کولر در محل به صورت نقدی هزینه کولر را پرداخت می کنند.

در زیر توضیح مختصری در مورد ارزش کولرهای گازی ضایعاتی و غیرقابل تعمیر ارائه شده است تا ارزش کولرهای گازی حتی پس از خراب شدن و غیرقابل استفاده بودن برای مشتریان عزیز روشن شود.

همانطور که در مقالات قبلی گفته شده کولرگازی وسیله ای هست که حتی در صورت غیرقابل استفاده بودن ارزشمند است و قطعات مختلف آن قابل بازیافت و استفاده مجدد است.برای مثال موتور کندانسور کولرگازی دارای مقدار قابل توجهی مس می باشند.همچنین خود کندانسور نیز از فلزات ارزشمندی نظیر مس ،آلومینیم و آهن تشکیل شده است .بردهای کولرگازی نیز دارای مقدار اندکی طلا می باشند.همچنین پنل کولرگازی دارای مقدار زیادی آلومینیم و مس می باشد.موتور فن کندانسور نیز دارای سیم پیچی و مس می باشد.فن کولر وسایر قطعات را نیز در صورت سالم بودن قابل استفاده در کولرهای دست دوم هستند.می بینیم که همه قطعات کولرگازی به نوعی ارزشمند هستند .

فروش کولرگازی سرما گرما در تهران

با شروع فصل سرما کاربرد و ارزش کولرهای گازی سرما گرمایی بیش از پیش نمایان می شود .این کولرها گرمای بسیار دلنشین و لذت بخشی به منزل شما می دهند.کولرهای سرما گرمایی  برخلاف بخاری های خانگی که به دلیل ساکن بودن تمرکز گرما را در یک محیط ایجاد می کنند تقریبا کل محیط  را به یک صورت گرم می کنند.کولرهای گازی نسبت به شوفاژ نیز مزایایی دارند از جمله راحت بودن کنترل گرما و نصب آسان.

به راحتی می توانید دمای مشخصی را برای کولر تنظیم کنید و کولرگازی در کمترین زمان ممکن دمای خانه شما را به میزان دلخواه بالا می برد.

آرین کولر با ارائه خدمات نصب ،فروش و تعمیر کولرهای گازی سرما گرمایی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

کلیه کولرهای گازی فروخته شده این مرکز دارای 48 ساعت مهلت تست می باشند و در صورت عدم رضایت مشتری به هر دلیلی کولر گازی قابل مرجوع شدن می باشد.

مجری نصب پروژه های کولرگازی مراکز دولتی در تهران

IMG 3094

مرکز آرین کولر یکی از بزرگترین اجرا کننده های نصب و فروش کولرگازی برای مراکز دولتی  در تهران می باشد.این مرکز با بسیاری از بانکها ،مراکزدرمانی ،ادارات و سایر مراکز دولتی طرف قرار داد می باشد و پروژه های بسیاری را در زمینه کولرگازی برای این مراکز انجام داده است.معمولا شرکتهای دولتی برای خرید محصولات خود سفارشات خود را به صورت مناقصه یا مزایده  ارائه می دهند.مرکز آرین کولر یکی از معتبرترین مراکز فروش کولرگازی است که پای ثابت مناقصه ها و مزایده های دولتی می باشد و به عنوان مرکز شناخته شده در این مناقصه ها و مزایده ها فعالیت دارد.

ارائه قیمت های بالای سرویس و خدمات در تهران توسط برخی شرکتها

یکی از مشکلاتی که شهروندان عزیز تهرانی دارند این هست که فروشندگان و ارائه دهندگان محصولات مختلف  در تهران قیمت های بسیار بالا و نا متعارفی به مشتریان خود ارائه می دهند.به طوری که تفاوت قیمت های ارائه شده در شهر تهران با سایر شهرها بسیار بالاتر می باشد.هرچند ایاب و ذهاب و رفت و آمدی در شهری مانند تهران نسبت به سایر شهرها مشکل تر و هزینه برتر است اما این امر ارائه فاکتورهای چند برابر قیمت عرف خدمات و سرویس را توجیه نمی کند.از این رو نوعی سردرگمی و عدم اعتماد در بین مشتریان ساکن در تهران به وجود آمده است . در میان محصولات برقی و کولرگازی نیز این چالش وجود دارد.مرکز آرین کولر یکی از مراکزی هست که هیچ تفاوات قیمتی برای ارائه خدمات نصب ،شارژ ،تعمیر و فروش کولرگازی در تهران وسایر شهرها ندارد و تنها هزینه ایاب و ذهاب است که ممکن است اندکی متغییر باشد.همچنین مرکز آرین کولر برای مشترین عزیز که به دفعات از خدمات خرید و سرویس کولرگازی آرین کولر بهره مند می شوند می توانند از خدمات رایگان مرکز آرین کولر استفاده کنند.برای سوال در مورد خدمات رایگان آرین کولر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران چه شرکتی می باشد ؟

مرکز آرین کولر بهترین فروشنده انواع کولرگازی در تهران می باشد.این مرکز با ارائه خدمات و شرایط مختلف خرید کولرگازی توانایی خرید انواع کولرگازی برای مشتریان را آسان تر کرده است.فروش اقساطی ،فروش کولرگازی دست دوم و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و البته سرویس دهی و تعمیرات آن کال از جمله خدماتی است که این مرکز برای مشتریان عزیز در تهران ارائه می دهد.مرکز آرین کولر در شرایط تحریم ها و وضعیت بد اقتصادی در کنار مشتریان عزیز می باشد.این مرکز فروشنده کلیه برندهای کولرگازی معتبر در تهران می باشد.

فروش کولرگازی

شکسته شدن قیمت های کولرگازی

دوستان عزیز قیمت های کولرگازی شکسته شد. با تماس با مرکز آرین کولر می توانید از قیمت های جدید انواع کولرگازی مطلع شوید .ما بهترین و با کیفیت ترین برندها و محصولات را با قیمت کف بازار به شما عرضه می نماییم.

مناسب ترین زمان برای خرید کولرگازی چه زمانی می باشد؟

همه ساله با شروع فصل گرما قیمت کولرهای گازی افزایش می یابد .دلیل این افزایش قیمت بیشتر جنبه روانی آن می باشد زیرا در این زمان درخواست خرید ،سرویس و نصب کولرگازی به یکباره افزایش می یابد .این زمان برای خریدارانی که به دنبال خرید مقرون به صرفه و با قیمت مناسب هستند زمان مناسبی برای خرید نمی باشد. همچنین در اواخر فصل گرما معمولا درصدی از قیمت کولرگازی کاسته می شود .در این زمان مشتری هم می تواند کولرگازی با قیمت مناسب خریداری کند و هم از آن استفاده نماید.البته در فصول سرد سال نیز به دلیل کم بودن مشتری های کولرگازی می توان این محصول را از مراکز فروش تهیه و استفاده کرد.اما خرید کولرگازی در فصول سرد یک مشکل اساسی دارد و اینکه در این ایام نمی توان از کولر گازی استفاده کرد و خریدار کولرگازی بایستی کولر را تا رسیدن فصل گرما نگه دارد و در صورت بروز مشکل برای کولرگازی فروشنده به دلیل گذشتن مدت زمان نسبتا طولانی از خرید کولر زیربار تعویض کولرگازی نمی رود و همچنین در ایامی که از کولرگازی استفاده نمی کنید گارانتی آن نیز از بین می رود .پس نتیجه می گیریم بهترین زمان برای خرید کولرگازی اواسط و اواخر تابستان می باشد.

نوسانات قیمت ارز و تاثیر آن بر قیمت کولرگازی 

یکی از مشکلاتی اساسی اقتصاد کشورمان نبود ثبات در قیمت ارز می باشد.بی ثباتی ارز تاثیر مستقیمی بر همه جنبه های اقتصادی دارد و همچنین تاثیر بسیاری بر روی نوسانات کالاها دارد.این نوسانات و افزایش قیمت ها بیش تر از همه در کالاهای وارداتی محسوس بوده است .کولرهای گازی نیز محصولاتی عمدتا وارداتی هستند.بسیاری از فروشنده ها با افزایش قیمت ارز قیمت کالاهای خود را افزایش می دهند و متاسفانه هنگام کاهش قیمت ارز و دلار از قیمت محصولات خود نمی کاهند.سیاست های مجموعه آرین کولر در فروش محصولات خود سعی در ایجاد ثبات و کم کردن حداقلی نوسان قیمت ها می باشد.ما با دارا بودن تجهیزات و کولرهای گازی و همچنین قطعات مورد نیاز این کولرها در  تعداد بالا، تا حدودی  از نوسانات قیمت ارز مصون مانده ایم.این  مرکز در نوسانات حاکم بر اقتصاد کشور همواره در کنار مصرف کنندگان عزیز می باشد و سعی در ارائه حداقلی قیمت انواع کولر و محصولات خود دارد.

نمایندگی انواع برندهای کولرگازی در تهران

مرکز آرین کولر نمایندگی بسیاری از برندهای معتبر و شناخته شده کولرگازی در تهران می باشد.در زیر نام برخی از این برندها ذکر شده است.

نمایندگی کولرگازی ال جی در تهران

نمایندگی کولرگازی اوجنرال در تهران

نمایندگی کولرگازی هایسنس در تهران

نمایندگی کولرگازی مدیا در تهران

نمایندگی کولرگازی بوش در تهران


شرکت در مزایده های کولرگازی در تهران

فروشگاه آرین کولر عضو ثابت شرکت در مزایده ها و مناقصه های انواع کولرگازی در تهران می باشد.مزايده و مناقصه کولرهای گازی معمولا از طرف شرکت ها و سازمان های بزرگ از چند ده کولر گرفته تا چند صد و چند هزار کولرگازی برگزار می شود.شهرداری ها ،مراکز آموزش و پرورش ،نهادهای دولتی و فروشگاههای بزرگ در اکثر مواقع خرید و فروش کالاهای خود را در ابعاد بزرگ در مناقصه ها یا مزایده ها انجام می دهند.کولرگازی های ارائه شده در مزایده های این شرکت ها  معمولا کولرهای گازی دست دوم و غیرقابل استفاده می باشد .توجه داشته باشید که کولرهای گازی حتی در صورت غیرقابل استفاده بودن ارزش زیادی دارند.برای مثال موتور کولرگازی حاوی مقادیر زیادی مس و فلزات ارزشمند است .همچنین از بدنه و قطعات محتلف کولرگازی در صورت سالم بودن می تواندر کولرهای دست دوم استفاده کرد.البته دقت داشته باشید که کولرهایی اسقاطی که در مزایده ها در تعداد بالا ارائه می شود لزوما هم اسقاطی و خراب نیستند. خریداران عمده این کولرها که معمولا کارخانه داران و شرکتهای بزرگ می باشند اغلب اقدام به تفکیک کولرهای سالم از ناسالم و همچنین تفکیک قطعات سالم کولرها می کنند.پس از تفکیک ،کولرهای گازی سالم جدا شده و به تعمیرگاهها و بازار عرضه می شود و قطعات ناسالم به عنوان ضایعات اوراق می شود .

یکی از مراکز بسیار بزرگ و معتبری که اقدام به برگزاری مزایده های فراوان از جمله مزایده کولرگازی می کند شرکتهای فعال در عسلویه می باشند که سالانه مزایده های فراوانی انجام می دهند. و اخیرا مزایده ای بزرگی در زمینه واگذاری بیش از هزار کولرگازی انجام داده اند.

در حال حاضر قیمت یک کولرگازی غیرقابل استفاده بسته به اندازه و نوع بین 700 هزارتومان تا چند میلیون تومان می باشد.

مرکز آرین کولر عضو شناخته شده ای در این مراکز می باشد.این مرکز برای شرکت در کلیه مناقصه و مزاِیده ها در کشور ابراز آمادگی می کند .

برخی از مزایده های کولرگازی که این مرکز در آن حضور داشته است به شرح زیر می باشند.

مزایده عسلویه

مزایده بانک مسکن

مزایده بستنی میهن

مزایده بانک تجارت

مزایده اداره برق منطقه مپنا

انجام کلیه خدمات کولرگازی در کمتر از چند ساعت

تنها با یک تماس در کمتر از چند ساعت می توانید از کلیه خدمات مرکز آرین کولر در تهران بهره مند شوید .درخواست انجام خدمات در سریعترین زمان ممکن و با حداقل قیمت ، بهترین نوع خدمت رسانی به مشتری می باشد وما این خدمات رسانی را وظیفه خود می دانیم.مشتریان عزیز با تماس با شماره های درج شده در سایت می توانند به صورت مستقیم با مدیریت مجموعه آرین کولر تماس حاصل کرده و نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

_________________________________________________________________________________________________________

تخفیف ويژه محصولات کولر گازی در تهران

شرکت آرین کولر تعدادی کولرگازی استوک و در حد نو از شرکتی معتبر خریداری کرده است و با قیمت مناسب به فروش می رساند.کلیه کولرهای گازی مورد نظر دارای تست کنترل کارکرد می باشند و توسط آرین کولر گارانتی می شوند.کولرهای گازی مورد نظر در سایز های 12000،18000،24000و 36000 می باشند .با خرید کولر گازی از این مرکز ازسرویس ها و خدمات رایگان این مرکز بهره مند شوید.

کولرگازی از جمله کالاهایی هست که در شهر تهران مشتریان بی شماری دارد و بسیاری از ادارت و منازل و شرکت ها از این کالا استفاده می کنند .همه ساله درآغاز فصل تابستان هزاران سفارش خرید و نصب کولرگازی از طرف مشتریان عزیز در تهران دریافت می شود که متخصصین آرین کولر سعی در سرویس دهی مناسب به همه این عزیزان را دارند.فروشگاه آرین کولر پخش کنند انواع کولرهای گازی در سراسر کشور اقدام به فروش ، نصب ،تعمیر و شارژ گازانواع کولرهای گازی درتهران  و سایر استان های می نماید.تنها با یک تماس از خدمات و سرویس های آرین کولر بهره مند شوید.در زیر به برخی از این خدمات اشاره می کنیم.

فروش کولر گازی در تهران

فروشگاه آرین کولر نمایندگی فروش انواع کولرهای گازی در تهران می باشد .این مرکز با دارا بودن کلیه برندهای ایرانی و خارجی کولرگازی و با ارائه  قیمت های بسیار مناسب برای این محصولات مشتریان بسیاری در شهر تهران و حومه دارد .کولر گازی مانند سایر دستگاه های الکترونیکی برندهای بسیار مختلفی دارد .مشتریان اولین چیزی که هنگام خرید کولرگازی بایستی مد نظر داشته ابشند این هست که اندازه و قدرت کولرگازی  مورد نیاز خود را مشخص کنند.در این زمینه بهتر است که برای خرید مناسب از فروشندگان و مراکز معتبر کولرگازی مشاوره دریافت کنند.دومین موردی که مشتریان باید مد نظر داشته باشند انتخاب برند مناسب هست .برندهای معتبر کولر گازی از جمله ال جی ،هایسنس ،اوجنرال و ... همگی از برندهای پرفروش و معتبر کولرگازی هستند و انتخاب هر کدام از این برندها توسط این مرکز توصیه می شود .

کلیه کولرهای گازی نو ارائه شده توسط آرین کولر دارای 18 ماه گارانتی کلیه قطعات و پنج سال گارانتی کمپرسور می باشند .دوستان دقت داشته باشید گارانتی های کولرگازی به صورت برگه هایی در داخل کارتون کولرگازی می باشد.در حفظ و نگهداری برگه های گارانتی نهایت دقت را داشته باشید.همچنین در داخل کارتون کولرگازی دفترچه راهنمای جامع نحوه استفاده و نصب کولرگازی نیز موجود می باشد.

فروش کولر گازی ال جی نو و کارکرده

فروش کولرگازی هایسنس نو و کارکرده

فروش کولر گازی مدیا  نو

فروش کولرگازی بوش نو

فروش کولرگازی هایسنس نو

فروش کولرگازی دست دوم در تهران

از دیگر خدمات فروشگاه آرین کولر فروش کولر گازی دست دوم و کارکرده می باشد .به دلیل افزایش قیمت کولرگازی در سال های اخیر بسیاری از مشتریان به خرید کولرهای گازی کارکرده و دسته دوم روی آورده اند .فروشگاه آرین کولر تعداد زیادی کولرهای دست دوم سالم در اختیار دارد و در صورت نیاز مشتریان عزیز تقدیم می کند.کلیه کولرهای گازی دست دوم و کارکرده که توسط فروشگاه آرین کولر عرضه می شوند دارای سه ماه گارانتی شارژ،یک ماه گارانتی کلیه قطعات و یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور دارند.همچنین مشتریان عزیز  در صورت خرید کولرگازی دست دوم از این مرکز 5 متر لوله کولرگازی به همراه نصب رایگان کولر را از ما به عنوان هدیه دریافت می نمایید.

لازم به ذکر است در صورت فروش کولر نو یا کرده کرده حمل کولر گازی تا محل مورد نظر مشتری بر عهده مشتری می باشد و نصب و لوله کشی و همچنین لوله مورد نیاز جهت نصب بر عهده این مرکز می باشد.

نصب کولرگازی در تهران

نصب کولر گازی امر بسیار مهمی می باشد که نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد.درهنگام نصب کولر گازی بایستی دقت شود که کولر در بهترین وضعیت ممکن نصب شود و کل محیط را بتواند خنک کند.معمولا هنگام ساخت آپارتمان های مسکونی و منازل سازنده آپارتمان تصمیم می گیرد که برای منزل کولر گازی استفاده کند و یا آبی.در برخی موارد که سازنده ساختمان تصمیم به نصب کولر گازی می گیرد می تواند کانال های کولر آبی برای آپارتمان ها قرار ندهد و در هزینه صرفه جویی کند .اما بسیاری از سازنده ها هنگام ساخت منزل  و در کنار انجام لوله کشی های مورد نیاز برای کولرگازی ،کانال کشی های مورد نیاز کولرآبی را برای استفاده احتمالی کولرهای آبی را نیز در ساختمان قرار می دهند.در این روش هرچند هزینه بیشتری صرف می شود اما صاحبان خانه می توانند در خصوص استفاده از کولر گازی یا آبی خود تصمیم بگیرند.یکی از چالش ترین مراحل نصب کولرگازی لوله کشی آن می باشد .همانطور که گفته شده لوله کشی مورد نیاز کولرگازی در هنگام ساخت ساختمان انجام می شود.معمولا این لوله کشی ها به صورت توکار می باشند .اما در مواقعی که ساختمان ساخته شده باشد و نیاز به نصب کولرگازی داشته باشید می توان از لوله کشی های روکار برای کولر استفاده کرد. مکان هایی نظیر ادارت ، بیشتر از کولرهایی که توانایی تولید حرارت دارند نیز استفاده می شود یعنی در تابستان از دستگاه کولرگازی می توان برای خنک کردن محیط استفاده کرد و در زمستان به عنوان بخاری و یا هیتر.

فاصله کندانسورهای کولرگازی در هنگام نصب:در برخی مکان ها نظیر آپارتمان ها یا پاساژهای تجاریدیده شده است که تعداد بالایی کولرگازی نصب می شود کندانسورها با فاصله بسیار کم در کنار یکدیگر نصب شده اند که این امر می تواند کارکرد صحیح کندانسور را تحت تاثیر قرار دهد .در صورت نصب چند کندانسور کولرگازی در کنار هم باید دقت داشت که فاصله استاندارد کندانسور ها با هم رعایت شود .همچنین کندانسور نبایستی در مکان خفه و سربسته قرار گیرد حتی المکان باید سعی شود که جریان هوا در محل نصب کندانسور وجود داشته باشد.

تذکر:در هنگام نصب کولر گازی ابتدا بایستی کولرگازی وکیوم شود و سپس گاز کولر باز شود.

تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیرات کولرگازی از مهم ترین خدمات این محصول می باشد.انتخاب یک تعمیر کار منصف و کاربلد مهم ترین چالش مشتریان برای تعمیر وسایل خود می باشد.برای تعمیر کولرگازی خود حتما به نمایندگی های و مراکز تعمیرات کولرگازی معتبر مراجعه نمایید .تعمیرکاران کولرگازی به دلیل گستردگی برندها و استفاده کنندگان نیاز به گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای و کامل دارند.متاسفانه در بسیاری از رشته افراد با دریافت آموزش های تجربی شروع به کار می کنند و در واقع محصول و کار مشتری برای برخی از این تعمیرکاران حکم کار آزمایشی دارد و به مراتب دیده شده است که مشتریان از تعمیرکاران کولرهای گازی شکایت داشته اند.

تعمیر کولرگازی از دیگر خدماتی هست که توسط آرین کولر انجام می شود .تعمیرات تخصصی کلیه قطعات کولرگازی از جمله کمپرسور ،تعمیر فن های مختلف کولر ،تعویض سنسورها ،تعویض خازن ،تعمیر کنتاکتور کولر گازی وتعمیر سایر قطعات در این مرکز انجام می شود.این مرکز با داشتن کادری مجرب و بسیار با تجربه و همچنین خدمات رسانی به موقع و سریع و البته قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.سرویس دهی و تعمیرات ما در کلیه نقاط شهر تهران می باشد.

نکته:نکته ای که در این قسمت لازم می دانیم ذکر کنیم این هست که برخی مشتریان گمان می کنند برای استفاده از کولرگازی مانند کولرآبی بایستی روزنه  و فضایی در محیط باز گذاشته شود .این تصور اشتباهی است .درکولرهای آبی برای دم نکردن محیط این کار انجام می شود ولی در کولرهای گازی که نه تنها نیاز به باز کردن محفظه ای نیست بلکه توصیه می شود که در صورت امکان پنجره های و درب ها بسته شود تا از تخلیه سرما جلوگیری شود.

cooler repair store

 شارژ کولرگازی در تهران

شارژ کولرگازی در تهران خدمت دیگری برای هشهریان عزیز در تهران می باشد که توسط این مرکز انجام می شود.شارژ کلیه کولرهای گازی با قیمت مناسب و در محل انجام می شود .شروع قیمت های شارژ کولر از 250هزارتومان تا 400 هزارتومان می باشد.همچنین این مرکز قبل از شارز گاز اقدام به رفع نشتی گاز کولر می نماید.

انجام لوله کشی کولرگازی در تهران

یکی از خدمات ارائه شده توسط فروشگاه آرین کولر در تهران لوله کشی گاز مورد نیاز کولرگازی می باشد .همانطور که می دانید هنگام نصب کولرگازی بایستی لوله کشی های مخصوصی انجام شود. فروشگاه آرین کولرکلیه خدمات مربوط به لوله شکی گازی در محل را انجام می دهد.در صورت خرید کولرگازی نو یا کارکرده از این مرکز خدمات لوله کشی به صورت رایگان انجام می شود و در صورتی که تنها نیاز به خدمات لوله کشی بود این مرکز به صورت توافقی و با قیمت مناسب این کار را در محل شما انجام می دهد.لازم به ذکر است جنس لوله های مورد استفاده برای کولرگزی از نوع مس می باشد.ضخامت لوله های نصب شده بایستی 030 و 032 می باشد .متاسفانه برخی همکاران از لوله های با ضخامت 020 و 025 درلوله کشی استفاده می کنند که لوله های با این ضخامت اصلا مناسب استفاده در کولرهای گازی نمی باشد.

سرویس کولرگازی

سرویس انواع کولرگازی از دیگرخدمات مرکز آرین کولر می باشد .کولرهای گازی باید در مدت زمان های مشخصی به صورت منظم سرویس و تمیزکاری شوند.میانگین مدت زمان مورد نیاز برای سرویس انواع کولرهای گازی 6 ماه می باشد.سرویس شامل تمیز کردن فیلترها ،کندانسور،کمپرسور و تمیز کردن و چک کردن سایر قطعات می باشد .فیلترهای داخل کولر هر دو هفته یک بار باید بایستی تمیز شوند.سرویس کولرگازی برای کارکرد صحیح و مناسب کولر و همچنین طول عمر آن بسیار مفید است.

تعویض کولرگازی در تهران

خدمات تعویض کولرگازی از دیگر خدمات مرکز آرین کولر می باشد.ما کولرهای گازی کارکرده یا خراب شما را با کولرهای سالم تعویض می کنیم .درصد دریافت هزینه به صورت توافقی  و میزان سالم بودن کولرگازی شما می باشد .

 مطالب مرتبط

فروش کولرگازی کارکرده شما

برندهای کولرگازی و کشورهای تولید کننده

ارورهای کولرگازی

ریست کارخانه کولرگازی

کولرهای گازی سرمایشی گرمایشی

شارژ کولرگازی

فروش عمده کولرگازی دست دوم در تهران

خرید ضایعات کولرگازی

کمپرسور کولرگازی

خرید کولرگازی از مراکز نامعتبر

نصب کولرگازی

 


تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان

ارسال و نصب رایگان کولرگازی در تهران(در شهرستان ها هزینه تحویل دریافت می شود)

عودت وجه در صورت خرابی

عودت وجه در صورتی خرابی کولرگازی

۳۰ روز ضمانت برگشت وجه در صورت خرابی محصول

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی برای مشتریان آرین کولر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیر کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در محل

تعمیر کولرگازی در محل در کمترین زمان ممکن

مطالب برگزیده

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

مطالب سودمند و مفید در مورد کولرگازی

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: