instagram of our company 

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

              کولرگازی در تهران

تعمیرگاه مجهز کولرگازی در اسلامشهر

آرین کولر یکی از مجهزترین مراکز تعمیر کولرگازی در اسلامشهر را دارد.تعمیرگاه بزرگ کولرگازی با بیش از 20 نفر پرسنل فعال قادر به ارائه کلیه خدمات نصب ،سرویس و تعمیر کولرگازی در اسلامشهر و سراسر کشور می باشد .

ari conditioner of aryancooler 4

ari conditioner of aryancooler 8

 

نصب کولرگازی در اسلامشهردر کمترین زمان ممکن

مرکز آرین کولر با توجه به ارزش والایی که برای مشتریان خود قائل می باشد و با رعایت کامل اصول مشتری مداری کلیه درخواستهای مشتریان عزیز برای نصب کولر را به صورت آن کال و در کمترین زمان ممکن در همان روز درخواست شده انجام می دهد.با توجه به اینکه این مرکز دراسلامشهر شعبه فعال دارد هزینه ایاب و ذهاب چندانی متوجه مشتری نخواهد بود.این مرکز با اعزام متخصصین زبده و باتجربه برای نصب کولر کیفیت نصب و رضایت شما را تضمین می کند.ماقادربه نصب انواع کولرهای خانگی و صنعتی در هر سایز و برندی می باشد.تنها با یک تماس از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

_________________________________________________________________________________________

 اسلامشهر یکی از شهرهای نزدیک تهران می باشد .به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در قسمت مرکزی کشور این شهرستان دارای آب و هوای گرم می باشد .با گرمتر شدن آب و هوا در سالهای گذشته کولرهای آبی معمولی دیگر قادر به خنک کردن محیط های خنه های بزرگ نیستند ونیاز به استفاده از کولرهای گازی دیده می شود.کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی بسیار قدرتمندتر می باشند و سرمای بسیار بیشتری ایجاد می کنند.فروشگاه کولرگازی آرین کولر واقع در اسلامشهر و تهران یکی از بزرگترین فروشگاههای هست که در زمینه کولرگازی در اسلامشهر و تهران فعالیت دارد.این مرکز کلیه خدمات کولرگازی از صفر تا صد را انجام می دهد .خدمات این مرکز شامل فروش کولرگازی ،نصب کولرگازی ،لوله کشی برای کولرگازی ،تعمیرات کولرگازی و .. می باشد.شرکت آرین کولر دارای شعبه فعال در شهرستان اسلامشهر می باشد و در صورت نیاز مشتریان عزیز برای فروش ،نصب وشارژ و یا تعمیرات کولرگازی در خدمات همشهریان عزیز خواهد بود.

coolergasi 301

نصب سازه های نگهدارنده کولرگازی در اسلامشهر

در برخی مکان ها برای استفاده از کولرهای گازی پنجره ای نیاز به نصب سازه های نگهدارنده کولرگازی می باشد.این سازه ها در مکان مناسب نصب می شوند و کولرگازی بر روی این سازه ها قرار می گیرد.نکته ای که در ساخت این سازه ها بایستی حتما رعایت شود این هست که سازه ها حتما بایستی استحکام و قدرت کافی برای نگهداری کولر را داشته باشند.این سازه ها غالبا فلزی می باشند و بایستی حتما به صورت کاملا اصولی جوشکاری شوند وبه صورت محکم به دیوارها ها ویا ستون هایی متصل شوند.همچنین برای درامان ماندن سازه ها از زنگ زدن بهتر است سازه رنگکاری شود.مرکز آرین کولردر صورت نیاز مشتریان نصب این سازه ها را به ورت کاملا اصولی و فنی انجام می دهد.

نمایندگی برندهای معتبر کولرگازی دراسلامشهر

مرکز آرین کولر نمایندگی انواع برندهای معتبر کولرهای گازی در اسلامشهر می باشد.این مرکز نماینده برندهای ال جی،هایسنس،اوجنرال ،مدیا و بوش در اسلامشهر می باشد.


فروش کولرگازی نو در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولرفروشنده معتبر محصولات کولرگازی در اسلامشهر می باشد .این مرکز نمایندگی انواع برندهای کولرگازی دراسلامشهر را داراست. کلیه کولرهای گازی فروشی این مرکز دارای گارانتی معتبر ،خدمات پس از فروش و نصب رایگان در محل می باشند.قیمت کولرهای گازی نو به شرح زیر می باشد.اکثر محصولات کولرگازی این مرکز تولید شده در کشورهای کره و مالزی می باشند.

فروش کولرهای گازی کارکرده و دست دوم در اسلامشهر

فروشگاه کولرگازی آرین کولر بزرگترین فروشنده انواع کولرهای گازی کارکرده و دست دوم دراسلامشهر می باشد.کولرهای گازی دست دوم ارائه شده توسط این فروشگاه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور و یک ماه گارانتی سایر قطعات می باشند.در واقع فروشگاه تضمین کولرگازی فروخته شده توسط خود فروشگاه آرین کولر انجام می شود و این فروشگاه مسئول تعمیر بی قید وشرط کولرگازی در مدت زمان گارانتی محصول می باشد.با توجه به این که کمپرسورهای کولرگازی مهم ترین قطعه موجود در کولرگازی می باشد یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور یک آپشن و گزینه بسیار مناسب برای خریداران عزیز می باشد.

فروش قطعات کولرگازی در اسلامشهر

با شروع فصل تابستان بازار کولرهای گازی داغ می شود .یکی از خدماتی که مشتریان در زمینه کولرهای گازی نیاز دارند تعمیرات کولرگازی می باشد .پیشنهادی که به مشتریان عزیز داریم این هست که برای سرویس دهی سریع تر تعمیر کولرگازی ،تعمیر کولرخود را به شروع فصل تابستان موکول نکنند .به دلیل شلوغی بازار تعمیرات کولرگازی در این فصل ممکن است به دلیل شلوغ بودن و ازدیاد کار تعمیرکاران کولرگازی  ،کورگازی شما سر موعود موردنظرتان تعمیر نگردد .

مرکز آرین کولر اقدام به فروش قطعات مورد نیاز برای تعمیرات کولرگازی به همکاران عزیز در اسلامشهر و تهران می نماید.قطعات مصرفی انواع کولرها نظیر کنترل و .. در این مرکز به وفور یافت می شود و در صورت نیاز همکاران و مصرف کنندگان عزیز با قیمت مناسب به فروش می رسد.

تحفیف ويژه انواع کولرگازی در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولر به مشتریان عزیز در اسلامشهر بابت خرید کولر تخفیفات ويژه ای در نظر گرفته است .همشهریان عزیز با خرید کولرگازی از این مرکز از خدمات تحویل رایگان و نصب کولر نیز استفاده خواهند کرد.

پروژه های نصب کولرگازی در اسلامشهر

مرکز آرین کولر پروژه های نصب بسیاری را در شهرستان اسلامشهر انجام داده است .این مرکز طرف همکاری با شهرداری اسلامشهر ،دانشگاه آزاد اسلامشهر و درمانگاههای بسیاری در این شهرستان می باشد.همچنین این مرکز پروژه های نصب کولرگازی بی شماری را را دراین منطقه انجام داده است .مرکز آرین کولر یک مرکز کاملا شناخته شده در زمینه فروش و نصب و تعمیرات کولرگازی در اسلامشهر می باشد.

جدیدترین برندهای کولرگازی رسید

عرضه جدیدترین برندهای 2019 کولرگازی در اسلامشهر با قیمت بسیار مناسب ،با اشانتیون وتحویل رایگان و نصب در محل

خرید کولرهای گازی شما با بهترین قیمت در اسلامشهر

فروشگاه کولرگازی آرین کولر کولرهای گازی دست دوم و خراب شما را با بهترین قیمت از شما خریداری می کند .

آموزش کار با کولرگازی

آموزش کار با کولرگازی یکی دیگر از خدماتی است که مرکز آرین کولر به صورت رایگان برای مشتریان خود ارائه می دهد.کلیه تنظیمات کولرگای توسط کنترل آن انجام می شود .نصاب کولرگازی این شرکت پس از نصب کولرگازی  آموزش کارکردن با ان را به صورت کامل و رایگان به شما می دهد.

 

مقالات مرتبط

 کولرگازی در تهران

کولرگازی دست دوم

پنل کولرگازی


تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان

ارسال و نصب رایگان کولرگازی در تهران(در شهرستان ها هزینه تحویل دریافت می شود)

عودت وجه در صورت خرابی

عودت وجه در صورتی خرابی کولرگازی

۳۰ روز ضمانت برگشت وجه در صورت خرابی محصول

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی برای مشتریان آرین کولر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیر کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در محل

تعمیر کولرگازی در محل در کمترین زمان ممکن

مطالب برگزیده

 

کولرگازی

کولرگازی کالایی پرمصرف در میان کالاهای اساسی محسوب می شود.استفاده از کولرهای گازی به ويژه در آپارتمان ها روز به روز در حال افزایش است .مردم با دریافتن مزایای کولرگازی بیش از پیش به خرید و استفده از این محصول روی آورده اند .

با خرید کولرگازی سرما گرمایی آسایش و راحتی را برای خانه و محل خود در سرما و گرما به ارمغان آورید.

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

مطالب سودمند و مفید در مورد کولرگازی

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: