instagram of our company 

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

              کولرگازی در تهران

سوال:منظور از کمپرس های زیر صفر در کولرگازی چیست ؟

این کمپرسورهای برای کار در دمای زیر صفر طراحی شده اند .کمپرسورهای زیر صفر معمولا در رنج -5 تا -45 درجه کار می کنند.

سوال:آیا هر کولرگازی برای هر منطقه آب و هوایی مناسب است؟

همانطور که می دانیم سه نوع منطقه آب و هوایی اصلی سرد،معتدل و گرم وجود دارد .همچنین می توان هر یک از این مناطق آب و هوایی را به چند نوع منطقه آب و هوایی تقسیم کرد.مثلا منطقه آب و هوایی گرم و خشک ،گرم و مرطوب و... .سازندگان کولرگازی نیز کولرهای گازی را برای چند منطقه مختلف آب و هوایی گرم ،معتدل و سرد  تولید می کنند.نوع منطقه تولید شده به صورت برچسبی بر روی کولرگازی درج شده است.همچنین در صورت اقدام به خرید کولرگازی می توانید این مورد را از فروشنده سوال کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوال:آیا می توان از پنل های کولرگازی ایستاده به جای پنل کولرگازی دیواری استفاده کرد؟

پنل های کولرگازی های ایستاده و دیواری را به هیچ عنوان نمی توان به جای یکدیگر استفاده کرد.در پنل های کولرگازی ایستاده لوله ای به نام لوله مویی وجود دارد که وظیفه خاصی دارد در حالیکه در پنل های کولرگازی دیواری چنین قطعه ای وجود ندارد .

در صورتی که پنل یا کندانسور شما قابل استفاده نباشد سعی کنید حتما همان پنل یا کندانسور را تهیه و استفاده نمایید. در غیر اینصورت احتمال اینکه با مشکلاتی روبرو شوید بسیار زیاد است.

سوال مشتری :مدتی هست که از قسمت خروجی هوای کولرگازی آب بیرون می آید اگر ممکن است دلیل این مشکل را بفرمایید.

پاسخ 1:بیرون آمدن آب از محل خروجی باد یا دمپر کولرگازی دلایل بسیاری می تواند داشته باشد.یکی از دلایل رایج این امر بیرون آمدن شلنگ آب از محل می باشد .معمولا این مشکلات مشکل ساده ای هست که البته باید توسط کارشناس و متخصص کولرگازی بررسی شده و تعمیر شود .

سوال:من اخیرا کولرگازی دست دومی خریداری کردم چند روز بعد از نصب کولرگازی دچار مشکل شد .مرکزی هم که ازش خریدم جواب گو نیست ؟چه کارکنم؟

همواره سعی کنید از مراکز معتبر کولرگازی خریداری کنید.بسیار دیده شده است که مراکزی در زمینه کولرگازی فعالیت دارند که توان ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی به مشتریان ندارند.از این رو همواره از مراکز معتبر خریداری کنید.درخواست ارائه فاکتور معتبر کنید و حتی اگر کولرگازی دست دوم خریداری می کنید مهلت تست بگیرید و درخواست ارائه مدت زمانی جهت گارانتی نمائید.مراکز که مهلت تست ندهند و از دادن گارانتی سر باز بزنند توان ارائه خدمات به شما نخواهند داشت.

سوال  :فرق کولرگازی اصلی و تقلبی چیست و چطور می توان این دو را ازهم تشخیص داد؟

در صورتی که با کولرگازی آشنایی کامل داشته باشید می توانید با بررسی کارتون کولر وشماره سریال ها و با بازکردن و چک کردن قطعات کولرگازی به اصل بودن و صحیح بودن قطعات  کولرگازی پی ببرید در غیر این صورت بایستی از کارشناسان کولرگازی کمک بگیرید.

سوال:فن کندانسور کولرگازی ما در برخی مواقع کار نمی کند آیا فن مشکل دارد؟

جواب:بایستی بدانید که فن کندانسور(فن بیرونی) تنها در حالت سرمایش بایستی مدام در حال کارکردن باشد.درحالت گرمایش ممکن است فن برخی مواقع کار کند و در برخی مواقع کار نکند.

سوال :صدای بلند فن کولرگازی به چه دلیل است و چطور می توان از دست این صدا راحت شد؟

جواب:فن های کندانسور کولرگازی جهت خنک کردن کندانسور استفاده می شود.به این دلیل که این فن ها با کارکردن کولرگازی مدام در حال چرخش هستند به مرور ممکن است دچار مشکل شوند.یکی از مشکلات شایع در فن های کولرگازی که منجر به ایجاد صدای بلند در هنگام چرخش فن می شود خراب شدن بلبرینگ های فن هست .در صورتی که صدای فن بلند هست و یا فن به خوبی کار نمی کند به احتمال زیاد با تعویض بلبرینگ های فن توسط تعمیرکار از صدای بلند فن خلاص می شود.البته در صورتی که فن کندانسور صدای بلندی داشت نباید به سرعت به سراغ تعویض بلبرینگ رفت .فن بایستی به صورت کامل توسط تعمیرکار چک شود و فقط قطعه معیوب تعویض شود.

 


تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان

ارسال و نصب رایگان کولرگازی در تهران(در شهرستان ها هزینه تحویل دریافت می شود)

عودت وجه در صورت خرابی

عودت وجه در صورتی خرابی کولرگازی

۳۰ روز ضمانت برگشت وجه در صورت خرابی محصول

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی برای مشتریان آرین کولر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیر کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در محل

تعمیر کولرگازی در محل در کمترین زمان ممکن

مطالب برگزیده

 

کولرگازی

کولرگازی کالایی پرمصرف در میان کالاهای اساسی محسوب می شود.استفاده از کولرهای گازی به ويژه در آپارتمان ها روز به روز در حال افزایش است .مردم با دریافتن مزایای کولرگازی بیش از پیش به خرید و استفده از این محصول روی آورده اند .

با خرید کولرگازی سرما گرمایی آسایش و راحتی را برای خانه و محل خود در سرما و گرما به ارمغان آورید.

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

مطالب سودمند و مفید در مورد کولرگازی

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: