instagram

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512     کولرگازی نو و دست دوم

نصب و فروش کولرگازی

کولرگازی در تهران

خرید و فروش لوازم خانگی در اسلامشهر

تعمیرات تخصص لوازم خانگی در اسلامشهر

مجموعه آرین کولر دارای تعمیرگاه تخصصی و مجهز لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد.تعمیرگاه لوازم خانگی آرین کولر در کنار تعمیرگاه کولرگازی این مجموعه از جمله مجهزترین تعمیرگاههای لوازم خانگی در کشور می باشند.در زیر لیست برخی از لوازم خانگی هایی که در این مجموعه مورد تعمیر قرار می گیرند ذکر شده است.

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی

تعمیر یخچال

تعمیرات تخصصی کولرگازی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر هود

تعمیر مایکروویو

 

فروش لوازم خانگی اقساطی در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولر امکان فروش محصولات لوازم خانگی را به صورت چک و اقساطی ایجاد نموده است.مشتریان عزیز در صورت تایید مدیریت می توانند تا سقف 20 میلیون تومان لوزام خانگی خریداری کنند.شرایط پرداخت به صورت زیر می باشد:

یک سوم مبلغ به صورت نقدی در هنگام تحویل کالا دریافت می گردد و مابقی طی چند فقره چک می باشد .

اقساط بایستی حداکثر ظرف کدت یک سال پرداخت گردد.

لوازم خانگی دست دوم در اسلامشهر

اخیرا به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برخی افراد کم بزاعت ترجیح می دهند لوازم خانوادگی دست دوم خریداری و استفاده کنند .همچنین بسیاری از مراکز تولیدی ،فروشگاهها و در کل مراکز صنعتی نیز به نوعی نیاز به لرخی لوازم خانوادگی دارند.در بسیاری ازا ادرات ومراکز درمانی ومغازه ها و .. می بینیم که افراد از تلویزیون ،یخچال ،کولر و... استفاده می کنند.استفاده از این لوازم خانگی دست دوم در مراکز صنعتی نمود بیشتری دارد.

افراد در مراکز صنعتی تمایل بیشتری به خرید لوازم دست دوم دارند.در مراکز صنعتی در بیشتر موارد برند و کیفیت لوازم خانگی مورد استفاده مطرح نیست و افراد سعی می کنند به هر نحوی و با استفاده از هر کالایی تنها نیاز خود را برطرف کنند.

در کل خرید لوازم خانگی توسط مشتریان در شهرستان های صنعتی و شهرهایی که مردم در آن از بزاعت مالی کمتری برخوردار هستند بیشتر انجام  می شود.

فروش لوازم خانگی در اسلامشهر

مرکز آرین کولر از جمله فروشندگان معتبر لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد .این مرکز نماینده رسمی گلدیران و چندین برند معتبر لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد.آرین کولر با تهیه و فروش کلیه برندهای معتبر  لوازم خانگی ازجمله تلویزیون ،یخچال،اجاق گاز و...  از جمله برند ال جی ،سامسونگ و سایر برندهای معتبر و همچنین ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها در خدمت عموم مشتریان در اسلامشهر می باشیم.

آدرس مرکز فروش:اسلامشهر -خیابان امام موسی کاظم -بین جنت 8 و جنت 10 پلاک 144 و 146

بهترین خریدار لوازم خانگی در اسلامشهر

مجموعه آرین کولر بهترین خریدار لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد .لوازم خانگی شما در صورتی که کهنه و غیرقابل استفاده باشدهمچنان ارزشمند است.همچنین در برخی موارد امکان تعمیر لوازم خانگی فرسوده وجود دارد.از طرف دیگر اکثر لوازم خانگی از فلزات ارزشمندی نظیر آلومینیوم،مس ،برنج ،روی ،آهن و .... ساخته شده اند.حتی اگر لوازم خانگی شما قابل استفاده نباشد حتما قابل بازیافت می باشند.مراکز بسیاری در سطح شهرستان اسلامشهر لوازم خانگی را خریداری و بازیافت می کنند.

این به عهده شماست که کالای خانگی دست دوم یا از کارفتاده خود را به چه شخصی بفروشید اما لازم است بدانید مجموعه آرین کولر بهترین خریدار لوازم خانگی دست دوم در اسلامشهر و تهران می باشد.ما با ارزش گذاری دقیق بر روی لوازم خانگی شما و خرید منصفانه آن شما را به همکاری و معامله بیشتر با مجموعه آرین کولر تشویق می کنیم.مجموعه آرین کولر کالاهای دست دوم خریداری شده از مشتریان را در صورتی که قابل تعمیر شدن باشند تعمیر کرده و در غیر اینصورت به عناون ضایعات استفاده می کند.همچنین ممکن است برخی قطعات کلیدی لوازم خانگی شما نو و قابل استفاده در کالاهای دیگر باشد که قطعا این مرود بر ارزش کالای فروشی شما می فزاید.

نکته:ما همواره به افرادی که قصد فروش لوازم خانگی دست دوم خود را دارند توصیه می کنیم در صورتی که گمان می کنند ممکن است لوازم خانگی دست دوم که قصد فروشش را دارند ،زمانی مورد نیازشان قرار گیرد لوازم خانگی را نگهداری کنند و به فروش نرسانند زیرا در آینده باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخت کنند.

 فروش امانی محصولات

برخی لوازم خانگی و قطعات هستند که مشتری چندانی در بازار ندارند و خرید این محصولات به صرفه نمی باشد.مرکز آرین کولر امکان فروش این دست لوازم خانگی را  به صورت امانی فراهم کرده است.مشتریان و افرادی که قصد فروش کالای خود را دارند می تواند کالای خود را به صورت امانی در اختیار این مجموعه قرار داده و رسید دریافت کنند .ما در صورتی که مشتری مناسبی برای کالای شما به مجموعه مراجعه کند کالای شما را فروخته و  با کسر دست مزد مبلغ را به شما پرداخت می کنیم.

______________________________________________________________________________

 

با پیشرفت تکنولوژی و علم و پدید آمدن تجهیزات جدید خانگی روزبه روز بر دامنه تجهیزات و کالاهای خانگی اضافه می شود.لوازم خانگی از جمله کالاهای اساسی می باشد که در هر خانه ای مورد نیاز است.لوازم خانگی از قبیل یخچال ،تلویزیون کولرگازی و سایر لوازم خانگی نه تنها در خانه های مسکونی که در بسیاری از ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.افراد در زمان شروع زندگی و یا در طول زندگی خود اقدام به خرید لوازم و کالاهای خانگی می کنند.

فروشگاه آرین کولر انجام خدمات خرید وفروش کلیه لوازم خانگی در اسلامشهر را انجام می دهد.این مجموعه یکی از بزرگترین فروشگاههای لوازم خانگی در اسلامشهر است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

 

این مرکز با بهترین قیمت لوازم خانگی دست دوم شما را خریداری می نماید.همچنین این مرکز در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به تعویض لوازم خانگی با کولرگازی می نماید.

 

مقالات مرتبط

لوازم خانگی در تهران


تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان

ارسال و نصب رایگان کولرگازی در تهران(در شهرستان ها هزینه تحویل دریافت می شود)

عودت وجه در صورت خرابی

عودت وجه در صورتی خرابی کولرگازی

۳۰ روز ضمانت برگشت وجه در صورت خرابی محصول

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی برای مشتریان آرین کولر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیر کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در محل

تعمیر کولرگازی در محل در کمترین زمان ممکن

مطالب برگزیده

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

مطالب سودمند و مفید در مورد کولرگازی

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: