instagram
 

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران

hide

021-56355400

09122845512   کولرگازی نو و دست دوم

نصب و فروش کولرگازی

کولرگازی در تهران

فروش انواع کوئل آب گرم در ظرفیت های 2 الی 5 تن برای استفاد در داکت اسپیلیت.

قیمت از 800 هزارتومان تا 15 میلیون تومان

سفارشات خرید کولرگازی از روش ها و طرق مختلف به مرکز آرین کولر ارجاع می شود.یکی از مهم ترین روش های فروش کولرگازی توسط این مجموعه فروش اینترنتی کولرگازی است .ما همواره سعی در ساده سازی پروسه های فروش و تحویل کولرگازی داریم.با توجه به اینکه یکی از عمدده ترین روش های فروش محصولات آرین کولر فروش اینترنتی است لازم می دانیم در مطالب زیر صفرتاصد پروسه فروش اینترنتی محصولات خود را توضیح دهیم .

-مشتری پس از ورود به سایت و دیدن محصولات ،کالای مورد نظر خود را انتخاب می نماید.

-مشتری پس از تماس با مجموعه آرین کولر از موجود بودن کالای مورد نیاز خود در انبار مجموعه مطمئن شده و به صورت تلفنی درخواست ثبت سفارش می دهد.به دلیل فروش بالای کولرگازی توسط این مجموعه کالا ها به صورت مکرر به انبار مجموعه وارد و خارج می شوند و ممکن است برخی از کالا ها در  وب سایت ثبت نشوند.(به دلیل آماده نبودن پرتال بانکی فعلا پرداخت اینترنتی مقدور نمی باشد.)

-در صورت موجود بودن کالال در انبار کالا توسط نصاب های مجموعه برای مشتری ارسال شده و در محل نصب می شود و مبلغ کولرگازی دریافت می گردد.همچنین مشتری می تواند  با حضور در مجموعه کولر مورد نظر خود را خریداری می کند.در صورتی که مشتری نیزا به نصاب نداشته باشد و همچنین حضور مشتری در محل مقدور نباشد با پرداخت بخشی از مبلغ کولرگازی ،کالا برای مشتری ارسال می شود و در صورت دریافت کالا توسط مشتری مابقی مبلغ از مشتری دریافت می گردد.

-در صورت وجود هرگونه مشکل در کولرگازی مشتری تا 7 یک هفته می تواند کولر را مرجوع نماید و پس از مدت یک هفته مشتری می تواند از خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش مجموعه استفاده کند.

کولرگازی دست دوم

 

کولرهای گازی جدید صدای بسیار کمی تولید می کنند .صدای کولرگازی معمولا شامل صدای فن و صدای پرتاب باد کولر است.در صورتی که کولرگازی شما صدای زیادی دارد اولین احتمال امکان خرابی فن کولرمی باشد.تعمیر یا تعویض فن کولرگازی را حتما به تکنسین ها و تعمیرکاران کولرگازی بسپارید.

فن blcd از جمله جدیدترین تجهیزاتی است که در کولرگازی استفاده می شود.استفاده از این فن ها موجب بهبود کیفیت کار کولرگازی و کم تر شدن صدای کولر،در کولرهای گازی جدید شده است.فن های blcd با فن های قدیمی تفاوت زیادی دارد.این فن ها از نوع پرسی هستند و سیم پیچی ندارند .مغزی وسط این فن ها آهن ربایی هست .این فن ها آمار خرابی بسیار کمتری نسبت به فن های قدیمی تر دارند و صدای بسیار کمتری نیز تولید می کنند.

کولرهای گازی dual inverter  از مدل های جدید کولرگازی هستند که تکنولوژی dula inverter در آن پیاده سازی شده است.تولید و عرضه کولرهای گازی با این  تکنولوژی سروصدای زیادی به پا کرد ولی در عمل دیده شده که کولرهای گازی dulainverter مزیت بسیرا خاص و پیچیده ای ندارند و در برخی مدل های کولرگازی قیمت کولرهای dual inverter از کولرهای گازی معمولی کمتر است .

در حال حاضر صنعت الکترونیک و کامپیوتر در دنیای امروز بیش از هر صنعت دیگری در حال توسعه و پیشرفت هستند .با پیشرفت روز افزون صنعت الکترونیک و کامپیوتر شاهدپیشرفت در تولید کولرهای گازی با قابلیت های جدید بوده ایم .روبه روز بر قابلیت ها وآپشن های کولرهای گازی اضافه می شود .در زیر به توضیح دو آپشن و تکنولوژی جدیدی که در کولرهای گازی تعبیه شده است می پردازیم.

کولرهای گازیsmart scan (هوشمند):این کولرهای گازی به صورت هوشمند کار می کنند. با این قابلیت  کولر گازی متوجه حرکت انسان در محدوده معینی می شود و باد خروجی کولر توسط سنسورها به سمتی که فرد حرکت می کند هدایت می شود .یعنی در صورتی که فرد در مقابل کولرگازی حرکت کند کولرگازی این امر را تشخیص داده و دمپر به سمت شخص گردش می کند و باد در جهتی که شخص قرار گرفته هدایت می شود.

قابلیت کنترل از راه دور کولرگازی:برخی از کولرهای گازی جدید قابلیت کنترل از راه دور دارند.به این صورت که کولرگازی دارای ماژول شبکه وای فای هست و به وای فای خانه و یا هات اسپات گوشی متصل می شود.در سوی دیگر نرم افزار کنترل کولرگازی نیز بر روی گوشی نصب می شود.در این صورت وقتی کولرگازی به اینترنت وصل می شود و عملا اینترنت دارد هنگامی که گوشی نیز به اینترت متصل شود از طریق نرم افزار واسط می توان کولرگازی را کنترل کند.

کلیه امکانات مدیریت کولرگازی نظیر خاموش و روشن کردن کولر،بالا و پایین بردن دما و... در این نرم افزار تعبیه شده است و کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند.این مزیتی است که در برخی موارد استفاده کولرگای می تواند بسیار مفید و راهگشا باشد.برای مثال ممکن است در محلی دستگاهی داشته باشید که در مدت زمان معینی کار می کند و نیاز به سرمایش کولرگازی دارد  وشما پس از خاموش شدن دستگاه باید کولر را خاموش کنید .این قابلیت دراستفاده های صنعتی نمود بیشتری پیدا می کند.در محل هایی که کولرگازی جهت خنک کردن تجهیزات استفاده می شوند .

نمونه دیگری از استفاده از کولرهای گازی از راه دور در استفاده از کولرهای گازی بزرگ و ایستاده می باشد.زمانی که کولرگازی مکان وسیعی را خنک می کند و شما تمایل ندارید که کاربران یا افرادی که در محل حضور دارند بتوانند کولرگازی را مدیریت کنند،می توانید خود مدیریت کولرگازی را از راه دور برعهده بگیرید.

 

برخی مشتریان در مورد سیستم پلاسما و امکان از بین بردن ویروس توسط کولرگازی سوالاتی مطرح می کنند.در اینجا شرح مختصری در مورد سیستم های پلاسما ارائه می دهیم.

اکثر کولرهای گازی فعلی دارای سیستم پلاسما می باشند .سیستم پلاسما نوعی تکنولوژی در کولرگازی است که موجب از بین رفتن ویروس،میکروب و قارچ می شود.به این صورت که میکروب ها و ویروس های معلق در هوا توسط پنل کولرگازی به داخل پنل کشیده می شود و توسط ولتاژ بالای high voltage از بین می روند.

مجموعه آرین کولر همواره از نصاب هاب متعهد و زبده جهت نصب کولرگازی استفاده می کند.نصب های ما از همه لحاظ چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی مورد تایید مجموعه هستند .با این وجود در صورتی که به هردلیل مشتریان از نصاب های ارسال شده به محل توسط آرین کولر رضایت نداشته باشند می توانند با تماس به مجموعه آرین کولر شکایت و مشکل خود را مطرح نمایند.این مجموعه در اسرع وقت به شکایات مشتریان رسیدگی می نماید.

فصل خرداد شروع شده است و تقریبا هه استفاده کنندگان کولرگازی استفاده از کولرگازی را آغاز کرده اند یا در حال نصب و سرویس کولرگازی هستند.حتما می دانید که کولرگازی هر سال قبل از استفاده بایستی به صورت کامل سرویس شود.سرویس کردن کولرگازی قبل از استفاده مزایای بسیار زیادی دارد از جمله اگر کولرگازی ایراد و اشکالی داشته باشد رفع می شود(در صورتی که ایرادات کوچک کولرگازی رفع نشود ممکن است منجر به بروز مشکلات بزرگتر برای کولر شود) همچنین قسمت های مختلف کولرگازی سرویس می شود و این امر منجر به کارکردن بهتر کولرگازی می شود .

مرکز آرین کولر در تمام نقاط استان تهران اقدام به سرویس کولرگازی در محل می کند.هیچ نقطه از استان تهران نیست که خارج از محدوده ارائه خدمات و سرویس کولرگازی توسط مجموعه آرین کولر باشد .نام برخی از شهرستان هایی که مرکز آرین کولر در آن اقدام به ارائه خدمات سرویس کولرگازی می نماید در زیر ذکر شده است.

شهر تهران

شهر اسلامشهر

شهر رباط کریم

شهرستان بهارستان

شهرستان ورامین

شهرستان دماوند

رود هن

شهرستان پرند

زمان حضور تکنسین های مرکز آرین کولر در محل حداکثر 24 ساعت پس از تماس مشتری می باشد.مشتریان پس از تماس در صورت منصرف شدن از حضور متخصصین آرین کولر بایستی حتما قبل از حضور متخصصین این مرکز به صورت تلفنی انصراف خود را به مجموعه اطلاع دهند.

 

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر مجموعه آرین کولر تخفیفات ويژه ای برای محصولات در نظر گرفته است .تخفیفات از 50 تا 200 هزارتومان می باشد .همچنین در برخی خدمات نظیر ارسال کالا به محل و تعمیرات نیز تخفیفاتی در نظر گرفته شده است .تخفیفات تا سه شنبه 99/3/6  می باشد .

هنگام استفاده از کولرگازی حتما سعی کنید پنجره های خانه را ببنیدید تا هوای سرد به بیرون راه پیدا نکند .در خانه های قدیمی معمولا درزهای زیادی در بین درب ها و پنجره های خانه وجود دارد که هوای گرم و سرد از لابه لای همین درزها عبور کرده و به بیرون راه می یابند.همین امر باعث می شود که برای متعادل کردن دمای خانه از انرژی و  وسایلی نظیر کولرو بخاری استفاده شود .همچنین این امر باعث می شود هوای خانه حتی با استفاده از تجهیزات گرمایشی و سرمایشی به صورت یکنواخت درنیایید.بستن این درزها کمک بزرگی به کنترل دمای خانه می کند .در صورتی که خانه به صورت اصولی و استاندارد ساخته شده باشد و درزی وجود نداشته باشد تاثیر دمای بیرون از خانه به درون خانه به حداقل ممکن می رسد.

کولرگازی با چند دقیقه روشن بودن می تواند دمای خانه شما را خنک کند و دمای خانه تا ساعت ها مطبوع و خنک باشد به شرطی که در خانه درزی وجود نداشته باشد و باز و بسته شدن درب و پنجره ها کنترل شود.

در ساختمان های بزرگ معمولا از کولرهای گازی بزرگ استفاده می شود .کندانسور این کولرها در پشت بام قرار می گیرد .در ساختمان های بزرگی که در مجموع یک واحد هستند و همه در یک مجموعه فعالیت دارند از یک  کولرگازی بزرگ برای خنک کردن چند اتاق و سالن در هر طبقه استفاده می شود .استفاده از یک کولرگازی برای هر اتاق در این مراکز به صرفه نیست و هزینه زیادی را می طلبد .در این مراکز معمولا یک سرویس کار کولرگازی خدمات پشتیبانی ،نصب و تعمیر کولرها را انجام می دهد.نقشه لوله کشی و تقسیم سرما بین اتاق ها در این ساختمان ها بسیار مهم و حائز اهمیت است.

در ساختمان هایی که طبقات مجزا دارد بهتر است هر طبقه و واحد کولرگازی مجزایی برای خود تهیه نماید.به اسن صورت مدیریت مصرف بهینه ساده تر خواهد بود.

سوال:منظور از کمپرس های زیر صفر در کولرگازی چیست ؟

این کمپرسورهای برای کار در دمای زیر صفر طراحی شده اند .کمپرسورهای زیر صفر معمولا در رنج -5 تا -45 درجه کار می کنند.

سوال:آیا هر کولرگازی برای هر منطقه آب و هوایی مناسب است؟

همانطور که می دانیم سه نوع منطقه آب و هوایی اصلی سرد،معتدل و گرم وجود دارد .همچنین می توان هر یک از این مناطق آب و هوایی را به چند نوع منطقه آب و هوایی تقسیم کرد.مثلا منطقه آب و هوایی گرم و خشک ،گرم و مرطوب و... .سازندگان کولرگازی نیز کولرهای گازی را برای چند منطقه مختلف آب و هوایی گرم ،معتدل و سرد  تولید می کنند.نوع منطقه تولید شده به صورت برچسبی بر روی کولرگازی درج شده است.همچنین در صورت اقدام به خرید کولرگازی می توانید این مورد را از فروشنده سوال کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوال:آیا می توان از پنل های کولرگازی ایستاده به جای پنل کولرگازی دیواری استفاده کرد؟

پنل های کولرگازی های ایستاده و دیواری را به هیچ عنوان نمی توان به جای یکدیگر استفاده کرد.در پنل های کولرگازی ایستاده لوله ای به نام لوله مویی وجود دارد که وظیفه خاصی دارد در حالیکه در پنل های کولرگازی دیواری چنین قطعه ای وجود ندارد .

در صورتی که پنل یا کندانسور شما قابل استفاده نباشد سعی کنید حتما همان پنل یا کندانسور را تهیه و استفاده نمایید. در غیر اینصورت احتمال اینکه با مشکلاتی روبرو شوید بسیار زیاد است.

سوال مشتری :مدتی هست که از قسمت خروجی هوای کولرگازی آب بیرون می آید اگر ممکن است دلیل این مشکل را بفرمایید.

پاسخ 1:بیرون آمدن آب از محل خروجی باد یا دمپر کولرگازی دلایل بسیاری می تواند داشته باشد.یکی از دلایل رایج این امر بیرون آمدن شلنگ آب از محل می باشد .معمولا این مشکلات مشکل ساده ای هست که البته باید توسط کارشناس و متخصص کولرگازی بررسی شده و تعمیر شود .

سوال:من اخیرا کولرگازی دست دومی خریداری کردم چند روز بعد از نصب کولرگازی دچار مشکل شد .مرکزی هم که ازش خریدم جواب گو نیست ؟چه کارکنم؟

همواره سعی کنید از مراکز معتبر کولرگازی خریداری کنید.بسیار دیده شده است که مراکزی در زمینه کولرگازی فعالیت دارند که توان ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی به مشتریان ندارند.از این رو همواره از مراکز معتبر خریداری کنید.درخواست ارائه فاکتور معتبر کنید و حتی اگر کولرگازی دست دوم خریداری می کنید مهلت تست بگیرید و درخواست ارائه مدت زمانی جهت گارانتی نمائید.مراکز که مهلت تست ندهند و از دادن گارانتی سر باز بزنند توان ارائه خدمات به شما نخواهند داشت.

سوال  :فرق کولرگازی اصلی و تقلبی چیست و چطور می توان این دو را ازهم تشخیص داد؟

در صورتی که با کولرگازی آشنایی کامل داشته باشید می توانید با بررسی کارتون کولر وشماره سریال ها و با بازکردن و چک کردن قطعات کولرگازی به اصل بودن و صحیح بودن قطعات  کولرگازی پی ببرید در غیر این صورت بایستی از کارشناسان کولرگازی کمک بگیرید.

سوال:فن کندانسور کولرگازی ما در برخی مواقع کار نمی کند آیا فن مشکل دارد؟

جواب:بایستی بدانید که فن کندانسور(فن بیرونی) تنها در حالت سرمایش بایستی مدام در حال کارکردن باشد.درحالت گرمایش ممکن است فن برخی مواقع کار کند و در برخی مواقع کار نکند.

سوال :صدای بلند فن کولرگازی به چه دلیل است و چطور می توان از دست این صدا راحت شد؟

جواب:فن های کندانسور کولرگازی جهت خنک کردن کندانسور استفاده می شود.به این دلیل که این فن ها با کارکردن کولرگازی مدام در حال چرخش هستند به مرور ممکن است دچار مشکل شوند.یکی از مشکلات شایع در فن های کولرگازی که منجر به ایجاد صدای بلند در هنگام چرخش فن می شود خراب شدن بلبرینگ های فن هست .در صورتی که صدای فن بلند هست و یا فن به خوبی کار نمی کند به احتمال زیاد با تعویض بلبرینگ های فن توسط تعمیرکار از صدای بلند فن خلاص می شود.البته در صورتی که فن کندانسور صدای بلندی داشت نباید به سرعت به سراغ تعویض بلبرینگ رفت .فن بایستی به صورت کامل توسط تعمیرکار چک شود و فقط قطعه معیوب تعویض شود.

 

اخیرا شاهد انتشار شایعه ای در فضای اینترنت و صفحات اجتماعی بوده ایم مبنی بر اینکه استفاده از کولرگازی موجب انتشار ویروس کرونا می شود.این شایعه به قدری بی اساس و بی منطق است که خبرگزاری ها و حتی صدا و سیما را به وکنش وا داشت.

منطق این شایعه این بود که در صورتی که  ویروس کرونا در محیط خانواده و فضای بسته قرار داشته باشد ،کولرگازی با مکیدن هوای محل ویروس را دریافت کرده و در مکان پخش می کند.در حالیکه به گفته کارشناسان و پزشکان ویروس کرونا در هوا باقی نمی ماند و به دلیل وزن بالاتر نسبت به ویروس هایی نظیر آفولانزا معمولا روی سطوح قرار می گیرد.در ضمن پنل کولرگازی در ارتقاع بیش از 180 سانتیمتری نصب می شود و کولر تنها در محدوده خاصی اقدام به مکش هوا می کند .همچنین در صورتی که ویروس به داخل خانه و محل نفود کرده باشد اینکه کولرگازی باعث انتشار بیشتر ویروس شود مسئله ای بلا موضوع است  می باشد.

اکثر افراد هدف از استفاده از کولرگازی را خنک کردن و سرد کردن فضای داخل خانه و یا محل کار خود می دانند.در حالیکه هدف اصلی از استفاده از کولرگازی فرایند از بین بردن گرما و رطوبت از داخل فضا می باشد.استفاده از کولرگازی بایستی موجب ایجاد یک فضای داخلی مطبوع تر و راحت تر برای افراد شود.

البته کولرهای گازی برای خنک کردن دستگاههای الکترونیکی و سرورها نیز استفاده می شود که در این مورد .استفاده از کولرگازی صرفا جهت خنک کردن تجهیزات می باشد.

کولرگازی پنجره ای به نوعی از کولرهای گازی گفته می شود که بر روی سطح صاف قرار می گیرند و قسمت بیرونی آن در فضای خارج از محل قرار می گیرد.این کولرها را به این دلیل پنجره ای می گویند که بر خلاف کولرهای گازی دیواری بر روی دیوار نصب نمی شوند و در قسمت هایی از خانه شبیه پنجره قرار می گیرد که باید قسمتی از کولر بیرون از محل قرار داشته باشد.این کولرها ها به لحاظ ظاهری شبیح کولرهای گازی پرتابل هستند .در این کولرها کندانسور و پنل در داخل یک پکیج قرار دارد.این کولرها بایستی به صورتی نصب شوند که قسمتی از کولر در بیرون از محل و در فضای آزاد  قرار گیرد و گرما و حرارت از این قسمت خارج شود.

تفاوتهای کولرگازی پنجره ای و پرتابلو و دیواری

همانطور که عرض شد کولرهای گازی پرتابل و پنجره ای شباهتهای زیادی دارند اما به لحاظ کارکرد و ساختاری تفاوتهایی نیز دارند.کولرگازی پرتابل را می توان در داخل خانه استفاده کرد .این کولرها برای انتقال حرارت ایجاد شده نیاز به لوله کشی دارند.در حالیکه کولرهای گازی پنجره ای حتما بایستی قسمتی از کولر بیرون از فضای بسته قرار گیرد و نمی توان در داخل خانه و در محل دلخواه از آن استفاده کرد.

در کولرهای گازی دیواری نیز همانطور که می دانید معمولا دو قطعه اصلی به نام کندانسور به پنل می باشند در حالیکه در کولرگازی پنجره ای و پرتابل این دو قسمت در داخل یک پکیج قرار دارند.

تعمیرات برد کولرگازی اینورتر در تهران

invertor airconditioner

_____________________________________________________________________________

کولرگازی از وسایل تقریبا پرکاربرد در خانه و محل کار هست که گاه نیاز به تعمیر و نگهداری دارد .اخیرا به دلیل عرضه کولرهای گازی تقلبی یا نامرغوب  در بازار میزان درخواست تعمیر کولرگازی افزایش یافته است .در صورتی که دوست ندارید کولرگازی مورد استفاده شما با مشکل خرابی و تعمیر مواجه شود حتما سعی کنید برند معتبر و از مکان معتبری خریداری کنید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید .

در صورتی که کولرگازی شما مشکلی دارد و یا نیاز به تعمیر دار بهتر است قبل از شروع فصل گرما اقدام به درخواست برای تعمیر کولرگازی نمایید تا از معطل ماندن در فصل گرما برای تعیمر کولر در امان باشید.

در هر صورت مرکز آرین کولر انجام خدمات تعمیر کولرگازی در تهران را انجام می دهد. ما با داشتن تعمیرکاران مجرب و پرشمار در زمینه تعمیر انواع برندهای کولرگازی آمادگی داریم متخصصین خود را به درب منزل یا شرکت شما ارسال کرده و کولرگازی شما را در محل تعمیر نمائیم.

برندهایی که مرکز آرین کولر اقام به تعمیر آنها می نماید به شهر زیر می باشند .

ال جی ،هایسنس و اوجنرال

ari conditioner of aryancooler 5

اکثر مردم کولرگازی را به عنوان وسیله ای برای خنک کردن و یا گرم کردن محیط می دانند .در صورتی که کولرگازی مزایای دیگری نیز دارد که کمتر کسی به آن توجه می کند  یا از آن با خبر است .کولرهای گازی رطوبت و گرد و غبار محیط را جذب می کنند و هوای مطبوع را به محیط انتقال می دهند. تعریف دقیق تری که می توان از کولرهای گازی داشت دستگاه تهویه هوا می باشد .در واقع نام اصلی کولرگازی در زبان انگلیسی air conditioner (تهویه کننده) هوا می باشد .در واقع کولرگازی به عنوان ابزاری برای تهیه کردن هوا می باشد که در کشورهای نظیر ایران تنها خصوصیت خنک کننده یا گرم کننده بودن آن مورد توجه قرار گرفته است.

از جنبه های استفاده از کولرگازی که معمولا چندان به آن توجه نمی شود جذب رطوبت هوا توسط کولرگازی می باشد.

یکی از مهم ترین پروسه های خرید  تعمیر یا سرویس  محصولات کولرگازی ارزیابی محصول ارائه شده مشتری می باشد.مشتریان با مراکز کولرگازی تماس گرفته و درخواست تعمیر یا فروش محصول کولرگازی خود را دارند.پرواضح است که ارائه قیمت جهت خرید یا تعمیر کالا بدون ارزیابی اولیه امکان پذیر نمی باشد.همچنین مشتری نیاز دارد قیمت خرید یا تعمیر محصول را دریافت کند و تصمیم گری نهایی را انجام دهد.

new coolers og aryancooler 15

فروشگاه آرین کولر با دارا بودن کارشناسان فراوان در کلیه زمینه های کولرگازی آمادگی جهت ارسال کارشناس به محل جهت ارزیابی و قیمت گذاری را دارا می باشند.حضور کارشناس در محل و اریابی محصول بدون دریافت هیچگونه مبلغی از مشتری انجام می شود.

با آغاز فصل بهار و شروع گرمایش هوا مردم برای خنک کردن خانه و محل کار خود رو به استفاده از کولرهای گازی می آرند.مرکز آرین کولر با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به استفاده از کولرهای گازی در این ایام اقدام به تهیه تعداد بسیار زیادی کولرگازی نو و دست دوم نموده است .همچنین این فروشگاه تخفیفات و شرایط ويژه ای به عنوان فروش عیدانه برایمحصولات کولرگازی در نظر گرفته است.شرایط ذکر شده تا تاریخ 15 فروردین می باشد .

کولرهای گازی تهیه شده در فروشگاه آرین کولر از معتبرترین برندهای شناخته شده می باشند .کولرهای گازی دست دوم این مرکز در حد نو می باشد و با گارانتی معتبر عرضه می گردد.

****فروش عیدانه انواع کولرگازی****

خرید و فروش لوازم خانگی در اسلامشهر

افزایش قیمت لوازم خانگی به دلیل بالا رفتن قیمت دلار

همانطور که می دانید اخیرا قیمت برخی از لوازم خانگی به شده افزایش یافته است .دلیل این امر نیز افزایش قیمت دلار و عدم امکان وارادات کالاهای خارجی به دلیل فزایش قیمت بوده است.البته قیمت های لوازم خانگی خارجی افزایش بسیار بیشتری داشت نسبت به لوازم خانگی داخلی داشته است.لوازم خانگی برندهای ال جی ،سامسونگ،بوش و سایر برندهای معتبر لوازم خانگی با افزایش خیره کننده قیمت مواجه بودند به طوری که امکان خرید بسیاری ازلوازم خانگی با برندهای ذکر شده برای طبقه متوسط و فقیر جامعه مقدور نیست.در این میان لوازم خانگی تولیده شده توسط شرکت های داخلی شرایط بهتری دارند و با افزایش قیمت کمتری مواجه بودند.هرچند مواد اولیه برخی از ین لوازم خانگی از خارج از کشور وارد می شود با این حال شرایط و قیمت لوازم خانگی ساخت شده در داخل بسیار مقرون به صرفه تر از لوازم خانگی وارداتی است .همچنین برخی بانک ها اقدام به تخصیص وام و اعتباراتی برای خرید لوازم خانگی داخلی می کنند .

در شارایطی فعلی بازار لوازم خانگی خرید لوازم خانگی تولید شده در داخل کشور چه به لحاظ قیمت و چه به لحاظ حمایت از تولید داخلی به شدت توصیه می شود.

 

یخچال ساید بای ساید ال جی

یخچال ساید بای ساید ال جی ظرفیت 601 لیتر با قابلیت fresh zone و فیلتر بهداشتی

انجماد سریع و رفع کننده بوی بد

برای دریافت قیمت تماس بگیرید.

جدیدترین اقلام لوازم خانگی جهت فروش

لیست جدیدترین لوازم خانگی ارائه شده در این مجموعه را در زیر مشاهده می کنید.

جارو برقی بوش

ماشین ظرفشوئی

قهوه ساز دلونگی

انواع اتو

چرخ گوشت

ماشین اصلاح

ساندویج ساز

تعمیرات تخصص لوازم خانگی در اسلامشهر

مجموعه آرین کولر دارای تعمیرگاه تخصصی و مجهز لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد.تعمیرگاه لوازم خانگی آرین کولر در کنار تعمیرگاه کولرگازی این مجموعه از جمله مجهزترین تعمیرگاههای لوازم خانگی در کشور می باشند.در زیر لیست برخی از لوازم خانگی هایی که در این مجموعه مورد تعمیر قرار می گیرند ذکر شده است.

Home Appliances

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی

تعمیر یخچال

تعمیرات تخصصی کولرگازی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر جاروبرقی

تعمیر هود

تعمیر مایکروویو

 

فروش لوازم خانگی اقساطی در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولر امکان فروش محصولات لوازم خانگی را به صورت چک و اقساطی ایجاد نموده است.مشتریان عزیز در صورت تایید مدیریت می توانند تا سقف 20 میلیون تومان لوزام خانگی خریداری کنند.شرایط پرداخت به صورت زیر می باشد:

یک سوم مبلغ به صورت نقدی در هنگام تحویل کالا دریافت می گردد و مابقی طی چند فقره چک می باشد .

اقساط بایستی حداکثر ظرف کدت یک سال پرداخت گردد.

Home Appliancesin eslashahrs

لوازم خانگی دست دوم در اسلامشهر

اخیرا به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برخی افراد کم بزاعت ترجیح می دهند لوازم خانوادگی دست دوم خریداری و استفاده کنند .همچنین بسیاری از مراکز تولیدی ،فروشگاهها و در کل مراکز صنعتی نیز به نوعی نیاز به لرخی لوازم خانوادگی دارند.در بسیاری ازا ادرات ومراکز درمانی ومغازه ها و .. می بینیم که افراد از تلویزیون ،یخچال ،کولر و... استفاده می کنند.استفاده از این لوازم خانگی دست دوم در مراکز صنعتی نمود بیشتری دارد.

افراد در مراکز صنعتی تمایل بیشتری به خرید لوازم دست دوم دارند.در مراکز صنعتی در بیشتر موارد برند و کیفیت لوازم خانگی مورد استفاده مطرح نیست و افراد سعی می کنند به هر نحوی و با استفاده از هر کالایی تنها نیاز خود را برطرف کنند.

در کل خرید لوازم خانگی توسط مشتریان در شهرستان های صنعتی و شهرهایی که مردم در آن از بزاعت مالی کمتری برخوردار هستند بیشتر انجام  می شود.

فروش لوازم خانگی در اسلامشهر

مرکز آرین کولر از جمله فروشندگان معتبر لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد .این مرکز نماینده رسمی گلدیران و چندین برند معتبر لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد.آرین کولر با تهیه و فروش کلیه برندهای معتبر  لوازم خانگی ازجمله تلویزیون ،یخچال،اجاق گاز و...  از جمله برند ال جی ،سامسونگ و سایر برندهای معتبر و همچنین ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها در خدمت عموم مشتریان در اسلامشهر می باشیم.

آدرس مرکز فروش:اسلامشهر -خیابان امام موسی کاظم -بین جنت 8 و جنت 10 پلاک 144 و 146

بهترین خریدار لوازم خانگی در اسلامشهر

مجموعه آرین کولر بهترین خریدار لوازم خانگی در اسلامشهر می باشد .لوازم خانگی شما در صورتی که کهنه و غیرقابل استفاده باشدهمچنان ارزشمند است.همچنین در برخی موارد امکان تعمیر لوازم خانگی فرسوده وجود دارد.از طرف دیگر اکثر لوازم خانگی از فلزات ارزشمندی نظیر آلومینیوم،مس ،برنج ،روی ،آهن و .... ساخته شده اند.حتی اگر لوازم خانگی شما قابل استفاده نباشد حتما قابل بازیافت می باشند.مراکز بسیاری در سطح شهرستان اسلامشهر لوازم خانگی را خریداری و بازیافت می کنند.

این به عهده شماست که کالای خانگی دست دوم یا از کارفتاده خود را به چه شخصی بفروشید اما لازم است بدانید مجموعه آرین کولر بهترین خریدار لوازم خانگی دست دوم در اسلامشهر و تهران می باشد.ما با ارزش گذاری دقیق بر روی لوازم خانگی شما و خرید منصفانه آن شما را به همکاری و معامله بیشتر با مجموعه آرین کولر تشویق می کنیم.مجموعه آرین کولر کالاهای دست دوم خریداری شده از مشتریان را در صورتی که قابل تعمیر شدن باشند تعمیر کرده و در غیر اینصورت به عناون ضایعات استفاده می کند.همچنین ممکن است برخی قطعات کلیدی لوازم خانگی شما نو و قابل استفاده در کالاهای دیگر باشد که قطعا این مرود بر ارزش کالای فروشی شما می فزاید.

نکته:ما همواره به افرادی که قصد فروش لوازم خانگی دست دوم خود را دارند توصیه می کنیم در صورتی که گمان می کنند ممکن است لوازم خانگی دست دوم که قصد فروشش را دارند ،زمانی مورد نیازشان قرار گیرد لوازم خانگی را نگهداری کنند و به فروش نرسانند زیرا در آینده باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخت کنند.

 فروش امانی محصولات

برخی لوازم خانگی و قطعات هستند که مشتری چندانی در بازار ندارند و خرید این محصولات به صرفه نمی باشد.مرکز آرین کولر امکان فروش این دست لوازم خانگی را  به صورت امانی فراهم کرده است.مشتریان و افرادی که قصد فروش کالای خود را دارند می تواند کالای خود را به صورت امانی در اختیار این مجموعه قرار داده و رسید دریافت کنند .ما در صورتی که مشتری مناسبی برای کالای شما به مجموعه مراجعه کند کالای شما را فروخته و  با کسر دست مزد مبلغ را به شما پرداخت می کنیم.

______________________________________________________________________________

 

با پیشرفت تکنولوژی و علم و پدید آمدن تجهیزات جدید خانگی روزبه روز بر دامنه تجهیزات و کالاهای خانگی اضافه می شود.لوازم خانگی از جمله کالاهای اساسی می باشد که در هر خانه ای مورد نیاز است.لوازم خانگی از قبیل یخچال ،تلویزیون کولرگازی و سایر لوازم خانگی نه تنها در خانه های مسکونی که در بسیاری از ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.افراد در زمان شروع زندگی و یا در طول زندگی خود اقدام به خرید لوازم و کالاهای خانگی می کنند.

فروشگاه آرین کولر انجام خدمات خرید وفروش کلیه لوازم خانگی در اسلامشهر را انجام می دهد.این مجموعه یکی از بزرگترین فروشگاههای لوازم خانگی در اسلامشهر است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد.

 

این مرکز با بهترین قیمت لوازم خانگی دست دوم شما را خریداری می نماید.همچنین این مرکز در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به تعویض لوازم خانگی با کولرگازی می نماید.

 

مقالات مرتبط

لوازم خانگی در تهران

کولرگازی در تهران

انجام تعمیرات تخصصی بردهای کولرگازی اینورتر با ضمانت

09122845512   اره جانی

تعمیرات کولرگازی خود را به هرکسی نسپارید .آرین کولر به عنوان رنمایندگی رسمی انواع برندهای کولرگازی مرجع اصلی و تخصصی تعمیر کولرگازی در تهران می باشد.متخصصین آرین کولر با تعهد و توانمندی های بی نظیر و سالها تجربه در زمینه تعمیرات کولرگازی تنها با یک تماس شما در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر و سرویس کولرگازی شما می نمایند.

ari conditioner of aryancooler 6

تعمیر کولرگازی،تعمیرات کولرگازی ،تعمیر کولرگازی در تهران،تعمیر کندانسور کولرگازی

فروش کولرهای گازی ایستاده نو و دست دوم

فروش کولرگازی ایستاده نو و دست دوم با قیمت منصفانه،گارانتی  و نصب رایگان

ارسال به کلیه نقاط کشور

satandupairconditioner

__________________________________________________________________

کولرهای گازی 80 هزار ال جی از جمله پیچیده ترین کولرهای گازی می باشند.این کولرها دارای دو موتور می باشند که به صورت هم زمان کار می کند.این کولرها به هم متصل می باشند.در صورتی که یکی از موتورها بسوزد بایستی روغن کمپرسور موتور دیگری نیز عوض شود.

همچنین کولرهای گازی 100 هزار هایسنس نیز دارای دو موتور می باشند.

 

-اولین تفاوت کولرگازی معمولی با کولرهای گازی اینوتر که همه می دانیم این هست که کولرهای گازی اینورتر برق بسیار کمتری از کولرهای گازی معمولی مصرف می کنند.

-تفاوت مهم دیگر کولرهای گازی معمولی با کولرهای گازی سرما گرمایی وجود برد در این کولرها می باشد.کلیه کولرهای گازی سرما گرمایی دارای برد می باشنددر حالی که در کولرهای گازی معمولی تا مدل های 30 هزار هیچ کدام دارای برد نمی باشند و در کولرهای گازی معمولی بالای 30 هزار تنها برخی دارای برد می باشند.

 

وظیفه خازن ذخیره انرژی الکتریکی است .قطعات مختلف کولرگازی از جمله فن و کندانسور دارای خازن می باشند.خازن های فن کولرگازی معمولا 6 میکر هستند .البته این نسبت به اندازه و برند کولرگازی متفاوت است .خازن های کمپرسوربسته به اندازه و مدل آن 30،35،45،55،60،65 میکرو می باشند . خازن از جمله قطعاتی هست که در معرض آسیب قرار دارد.تشخیص آسیب دیدگی خازن برعهده تعمیرکار می باشد اما علائمی هم چون باد کردن یا سیاه شدن خازن می تواند دلیل بر خراب شدن خازن باشد .

در صورتی که خازن کولرگازی مشکل پیدا کند بایستی حتما تعویض شود.بر روی خازن سوکت های فیش مانندی تعبیه شده است که توسط این سوکت ها به راحتی می توان خازن را از محل نصب جدا کرده و یا مجددا در محل قرار داد.

خازن در کولرگازی

اخیرا خبرهای با این مضمون در خبرگزاری ها و برخی شبکه های اجتماعی پخش شده است که شرکت های ال جی و سامسونگ از بازار ایران خارج شده اند.در برخی کلیپ ها و تصاویر دیده می شود که بنرها و تابلوهای تبلیغاتی ال جی و سامسونگ در حال جمع آوری از فروشگاه ها و مغازه ها می باشد.اما این امر چه تاثیری بر فروش و خدمات این دوبرند معتبر کولرگازی در ایران خواهد داشت ؟

مسلم است که خروج برندهای ال جی و ساسونگ تاثیر بسیار مهمی در فروش،گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات این دو شرکت خواهد داشت و فروشندگان این محصولات احتمالا با مشکلات بسیاری مواجه خواهند شد.یکی از مشکلات اساسی که ممکن است بروز کند نبود قطعات یدکی و وارداتی برای تعمیر می باشد.

فروشگاه آرین کولر قطعات یدکی و تعمیری برندهای ال جی و سامسونگ را برای چند سال در انبارهای خود دارد و از این زمینه هیچ مشکل و نگرانی در مورد نبود قطعات تعمیری کولرگازی ندارد.

مزایده کولرگازی

انجام مزادیده ،مناقصه ،خرید و فروش عمده کولرگازی نو و دست دوم

Auction airconditioner

 

مزایده فوری 15 عدد کولرگازی ال جی با کلیه لوازم به همراه گارانتی و نصب در محل توسط فروشگاه آرین کولر .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شمارهای درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 مزایده کولرگازی

هر ساله تعدادی از شرکتها ،موسسات و مراکز دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری مزایده کولرگازی می نمایند.در این مزایده ها کولرهای گازی نو ،دست دوم و یا از کار افتاده و خراب در تعداد بالا به بالاترین قیمت پیشنهادی از طرف خریداران به  فروش می رسد.مزایده ها در تهران و بسیاری از شهرهای مختلف کشور انجام می شود.

شرکت در مزایده ها می تواند برای بسیاری از شرکت ها و افراد بسیار سود آور و ارزشمند باشد.کسانی که بتوانند به صورت صحیح و اصولی از فرصت های مزایده ها استفاده کنند می توانند به سودهای سرشار و فراوانی برسند.

ما با آشنایی طولانی مدت با مراکز برگزار کننده مزایده ها و مناقصه های کولرگازی و با دارا بودن تجربه فراوان در این امر بهترین مشاور برای شرکت کنندگان در مزایده های مختلف کولرگازی هستیم .فروشگاه آرین کولر یکی از مهم ترین فروشگاه ها در زمینه شرکت در مزایده های کولرگازی می باشد.

انجام کلیه موارد مزایده کولرگازی

مجموعه آرین کولر کلیه موارد مزایده کولرگازی از جمله مزایده خرید و فروش ،تعمیر و نگهداری ،فروش و تامین قطعات و نصب کولرگازی را انجام می دهد.

IMG 20200903 WA0001

 

 

 

کلمات کلیدی

مزایده کولرگازی،مناقصه کولرگازی،کولرگازی،کولرگازی دست دوم

همانطور که می دانیم فن های کندانسور نقش خنک کنندگی درکندانسور دارند.با توجه به اندازه و مدل کولرگازی ،میزان چرخش و اندازه فن کندانسور کولرگازی متفاوت است.هر چه کولرگازی بزرگتر باشد به طبع فن بزرگتری برای خنک کردن کندانسور استفاده می شود.

پره های فن نیز به صورت دو تایی ،سه تایی و پنج تایی می باشند.

در حال حاضر در ماههای پایانی سال 98 هستیم .با شروع سال جدید و آغاز فصل گرما تقاضای خرید کولرگازی افزایش چشم گیری خواهد داشت .به نسبت تقاضا ،قیمت کولرگازی نیز رو به افزایش خواهد گذاشت و چه بسا به دلیل تورم در سال آینده قیمت کولرگازی بیش از پیش افزایش یابد.پس در صورتی که قصد خرید کولرگازی دارید بهترین موقعیت همین الان می باشد .فروشگاه آرین کولر تخفیف ويژه ای برای کولرهای گازی در نظر گرفته است.تخفیف ويژه ما از تاریخ 98/11/07 لغایت 98/12/29 می باشد .

تخفیف ويژه شامل انواع کولرهای گازی ایستاده و دیواری می باشد.برای کولرهای گازی دست دوم در کنار تخفیف مواردی به عنوان اشانتیون در نظر گرفته شده است.

همین الان با مرکز آرین کولر تماس بگیرید و از تخفیفات ويژه ما بهره مند شوید.

 

 

کولرگازی کولرگازی دست دوم   کولرگازی در تهران  

 

فروش قطعات کولرگازی

کولرگازی از بیش از صد قطعه کوچک و بزرگ تشکیل شده است .یک تعمیر کار کولرگازی بایستی کلیه قطعات مورد نیاز برای تعمیر کولر راتهیه نماید تا در هنگام نیاز استفاده کند .اگر ااین مورد را ضربدر تعداد برندها و اندازه های  کولرگازی نمایید مشاهده خواهید کرد که تعمیرکار بایستی تعداد بسیار زیادی قطعه کولرگازی را داشته باشد تا در صورت نیاز در کار تعمیر استفاده نماید.دارا بودن کلیه قطعات همه برندهای کولرگازی مذیت بسیار مهم برای هر مرکز تعمیرگاه کولرگازی معتبری می باشد.

motherboard of air conditiner

کولرگازی دست دوم

برد کولرگازی ال جی 12 هزار

مجموعه آرین کولر کلیه قطعات انواع برندهای کولرگازی با هر اندازه ای را دارا می باشد و در صورت یاز همکاران عزیز عرضه می نماید.

 

 

فروش کولرگازی ایستاده دست دوم 

برای دریافت قیمت و مشخصات دستگاه تماس بگیرید

new coolers og aryancooler 6

کولرگازی دست دوم در تهران

آرین کولر یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کولرهای گازی دست دوم در تهران است.این مرکز ضمن ارائه کولرهای گازی در حد نو یک سال گارانتی برای کولرهای گازی در نظر می گیرد.کمتر فروشنده کولرگازی پیدا می شود که برای کولر گازی دست دوم ضمانت یک ساله ارائه دهد.آرین کولر با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و با اعتماد به کالاهای ارائه شده توسط خود همواره با ضمانت و خدمات پس از فروش کالاهای  کولرگازی دست دوم در خدمت مشتریان می باشد.

در هنگام خرید کولرگازی دست دوم به موارد زیر توجه کنید.

حتما چک کنید که کولرگازی گاز داشته باشد.همچنین کلیه بسط ها و پیچ و مهره ها را برای چک کردن عدم نشتی گاز کنترل نمایید.

از سالم بودن کندانسور و کمپرسور مطمئن شوید.

از فروشنده کولرگازی مهلت تست کالا بگیرید.

درخواست ارائه فاکتور نمایید.

برای کنترل موارد فوق از متخصصین زبده استفاده کنید.

خرید کولرگازی دست دوم

یکی از بهترین روش های خرید هر کالایی خرید کالاهای دست دوم و کارکرده ولی با کیفیت است.محصولات نو همواره با قیمت های بالا و مشخصی به فروش می رسند.همین که کالا از کارتون خود خارج و نصب شده در زمره کالاهای دست دوم قرار می گیرد و فرق نمی کند که کالا یک هفته کارکرده باشد و یا یک سال .این کالا دست دوم و کارکرده محسوب می شود و در صورتی که صاحب کالا قصد فروش آن را داشته باشد باید به عنوان کالای دست دوم به فروش برساند.

صاحبان کالا به دلایل مختلف کالای دست دوم خود را به فروش می رسانند مثلا به دلیل خرید کالای جدید ،خرید کالای بزرگتر ،عدم استفاده کالا و.... . کولرهای گازی از جمله کالاهایی هستند که انواع دست دوم و کارکرده آن به وفور در بازار یافت می شود.دقت داشته باشید که کولرهای گازی در صورت خراب شدن می تواند هزینه های نسبتا سنگینی بر دوش شما بگذارد پس در صورتی که تمایل به خرید کولرگازی دست دوم دارید بایستی سعی در خرید کولرگازی سالم و کم کارکردی داشته باشید که مدت زمان کمی کارکرده باشد.برای خرید کولرگازی دست دوم سالم و بی عیب حتما سعی کنید از مراکز معتبر خریداری کنید و هنگام خرید با یک کارشناس زبده کولرگازی اقدام به خرید نمایید.

مرکز آرین کولر از بزرگترین ارائه دهندگان کولرگازی دست دوم و کارکرده در جنوب غرب تهران می باشد .کولرهای دست دوم ارائه شده در این مرکز از بهترین کیفیت و کارایی برخوردارند.

 

coolergazi 28

مقالات مرتبط

فروش کولرهای گازی سرما گرمایی

فرو کمپرسور های دست دوم کولرگازی های اینورتر

 

 

گاهی پیش می آید که به دلیل انجام تعمیرات یا ساخت و ساز و واحد مسکونی و اداری نیاز هست که کولرگازی های نصب شده در محل از محل خود جدا شده و به مکان دیگری منتقل شوند .همچنین یکی از مواردی جابه جایی کولرگازی زمانی پیش می آید که شخصی خانه و ملک خود را به فروش می رساند و قصد دارد کولرگازی نصب شده در محل را به جای دیگری انتقال دهد . انجام این امر زمانی که تعداد کولرها زیاد و قابل توجه باشد نظیر پروژه های تخریب ونوسازی ادارت یا مدارس بیش تر نمایان می شود .بارها دیده شده است که افرادی بدون داشتن تخصص اقدام به جابه جایی کولرگازی نصب شده می کنند و به دلیل نداشتن تخصص لازم صدماتی به کولرگازی وارد می کنند .در پروسه جابه جایی کولرگازی نصب شده پنل کولرگازی به همراه کندانسور و لوله کشی های انجام شده بایستی به صورت کاملا اصولی و فنی از محل جدا شود .

کولرهای گازی که از محل نصب باز می شوند بایستی در مکانی  سرپوشیده دور از باران و آفتاب قرار بگیرند .پس از بازسازی و تعمیرات محل نیاز هست تا کولرهای گازی مجددا در محل نصب شوند .کولرها قبل از نصب بایستی به صورت کامل توسط تیم کنترل کیفیت مورد بررسی قرار گیرند و ایرادات احتمالی آنها برطرف شود و مجددا در محل نصب شوند .چک کرن درستی اتصالات کولر گازی و چک کردن شارژ کولر بایستی به صورت کاملا دقیق در پروسه نصب این کولرها انجام شود .

مرکز آرین کولر با کمک تیمی با تجربه و متعهد در صورت نیاز مشتریان اقدام به جابه جایی کولرهای گازی نصب شده در تهران و سراسر کشور می نماید.

تهیه قطعات کولرگازی

کولرهای گازی پس از چندسال کارکردن ممکن است بامشکلاتی مواجه شوند و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات داشته باشند.به دلیل اینکه اغلب  برندهای کولرگازی مورد استفاده وارداتی هستند قطعات این کولرها نیز به صورت وارداتی از خارج از کشور وارد می شود .تهیه و واردات  قطعات اصلی و با کیفیت نیازمند تجربه بالا و ارتباطات قوی و قدرتمند تجاری می باشد و از توان هر شرکت و وارد کننده ای خارج می باشد .فروشگاه آرین کولر به صورت مستقیم اقدام به فراهم نمودن و واردات قطعات مختلف کولرگازی از کشورها تولید کننده این محصول می نماید.در فروشگاه  آرین کولر کلیه قطعات ریز و درشت کولرگازی با هر برندی را می توان یافت .

آرین کولر به عنوان معتبرترین فراهم کننده قطعات کولرگازی در جنوب غرب تهران شناخته می شود .

 

مطالب مرتبط

پنل کولرگازی

کولرگازی دست دوم

قطعات کولرگازی

 

کولرهای گازی پورتابل کولرهای نقلی هستند که در مکان های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت جابه جایی دارند .قابلیت جایه جایی مهم ترین خصوصیت این کولرهای گازی می باشد .این کولرها در میان جوانان و نوجوانا محبوبیت بسیار زیادی دارند.این کولرهای گازی تنوع ظاهری بسیار زیادی  دارند.کولرهای گازی پورتابل به دلیل شکل ظاهری زیبا نمای داخل اتاق شما را فانتزی و جذاب تر می کند.شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید این کولرها فعالیت دارند و هریک سعی در تولید محصول با کیفیت تر و جذاب تری دارند .اشکال زیبا و فانتزی با رنگ ها متنوع و شاد را می توان در این کولرها مشاهده کرد.

فروشگاه آرین کولر یکی از معتبرترین  فروشندگان کولرهای گازی پورتابل می باشد که انجام خدمات سرویس و تعمیر این کولرها را به صورت کاملا تخصص و فنی انجام می دهد.

کولرگازی سرماگرمایی

همانطور که می دانید کولرهای گازی سرما گرمایی از قیمت بالاتری نسبت به کولرهای معمولی برخوردارند .بسیاری از مشتریان برای خرید این کولرها به دنبال خرید کولر دست دوم از این نوع می باشند .فروشگاه آرین کولر به مناسبت شروع فصل سرما تعدادی کولرگازی دست دوم و در حد نو ارائه کرده است .کولرهای مزبور همگی دارای یک سال ضمانت بی قید و شرط کندانسور می باشند.این کولرها کارکرد بسیار کمی داشتند و اغلب مدت در انبارها بدون استفاده قرار داشتند.با خرید این کولرها در کنار برخورداری از گارانتی یک ساله این محصولات مشتریان عزیز از خدمات نصب و لوله کشی رایگان نیز بهره مند خواهند شد .

فروشگاه آرین کولر از بزرگترین فروشندگان کولرگازی در کشور می باشد.برخی ازخریداران عمده کولرگازی از فروشگاه آرین کولر به شرح زیر می باشند.

مرکز درمانی سوده در واوان:این مرکز تعداد بالایی کولرگازی دست دوم و نو از فروشگاه آرین کولر خریداری کرده است.

شهرداری اسلامشهر:شهرداری اسلامشهر یکی از مهمترین مشتریان فروشگاه آرین کولر در زمینه های فروش،تعمیر و سرویس کولرگازی می باشد.

تالار فانوس شهر:تالار فانوس شهر از مشتریان قدیمی آرین کولر می باشد.

شرکت بستنی میهن:بستنی میهن سابقه بسیار طولانی در خرید انواع کولرگازی از فروشگاه آرین کولر دارد.

سازمان اطلاعات اسلامشهر:سازمان اطلاعات اسلامشهر از مشتریان قدیمی فروشگاه آرین کولر می باشد.

 

مقالات مرتبط

کولرگازی سرما گرمایی اوجنرال

کولرگازی در تهران

نصب کولرگازی در تهران

 

همانطور که می دانید پک های کولرگازی به صورت کامل و یکجا به فروش می رسد .اما شاید این سوال پیش بیاید که آیا می توان کندانسوری با برند خاصی را با پنل برند دیگری مورد استفاده قرار داد؟ پاسخ جواب بله است.اگر ظرفیت پنل با کندانسور یکی باشد می شود با کمی تغییر در سیستم فرمان کولر،پنل های کولرگازی را را با کندانسور های مختلف راه اندازی کرد .انجام این کار یک شرط اصلی دارد و آن شرط این هست که هر دو قطعه یعنی پنل و کندانسور باید از نوع معمولی باشند یعنی هیچ کدام نبایستی از نوع اینورتور(کم مصرف )باشند.

استفاده از کولرهای گازی با کندانسور و پنل متفاوت در کولرهای کارکرده و دست دوم انجام می شود .در این موارد نصاب یا تعمیرکار کولرگازی بر حسب نیاز و امکانات خود می تواند از قطعات مختلف برای جمع کردن و تکمیل کولرگازی استفاده کند .همانطور که در بالا ذکر شد برای استفاده از پنل و کندانسور متفاوت در کنار هم بایستی تغییراتی در سیستم فرمان کولر اعمال شود که انجام این امر نیازمند مهارت بالایی می باشد که حتما بایستی توسط تعمیرکاران باتجربه و زبده انجام گیرد.

هرچند استفاده از قطعات برندهای مختلف درسرهم کردن کولرگازی کامل امری شدنی است و توسط متخصصان این رشته قابل انجام است اما انجام این کار به صورت اصولی و استاندارد امری صحیحی نیست و توصیه نمی شود .

استفاده از چند دریچه خروجی در کولرها باعث استفاده بهینه از کولر در مکان های بزرگ می شود .همانطور که می دانید سرمای کولرهای آبی را می توان توسط دریچه هایی به مکان های مختلفی هدایت کرد.برای مثال در منازلی که از کولرهای آبی استفاده می کنند با انجام کانال کشی های مختلف می توان باد کولر را به پذیرایی ،اتاق خواب و .. هدایت کرد.در کولرهای گازی انجام این کار توسط کولرهای گازی چند پنله امکان پذیر است.کولرهای گازی با دو ،سه و پنل های بیشتری تولید شده و در بازار موجود می باشند و خریدارن بسته به نیاز خود می توانند این کولرها را خریداری کنند. پنل های مختلف را می توان در مکان های مختلفی از منزل نصب کرد و مورد استفاده قرار داد.

نصب کولرهای گازی چند پنله از نصب کولرهای گازی معمولی امری به مراتب مشکل تر است و تخصص و مهارت بالاتری را می طلبد.همچنین قیمت این کولرها بالاتر از کولرهای معمولی می باشد.

کولرهای گازی داکت اسپیلیت :کولرهای گازی داکت اسپیلیت مانند کولر آبی دریچه های متعددی دارند به صورتی که برای هر اتاق می توان دریچه مجزایی قرار داد و اتاق را خنک کرد.

با شروع فصل سرما کولرهای گازی سرما گرمایی همچنان به کار خود ادامه می دهند اما کولر های گازی تک کاره و سرمایشی اصطلاحا به خواب زمستانی فرو می روند و تا شروع فصل گرما دیگر به این کولرها نیاز نمی باشد .باوجود اینکه در فصل سرما از کولرهای گازی تک کاره استفاده نمی شود ولی نبایستی کولرگازی را به حال خود رها کرد .تهیه کاور برای کندانسور بیرونی یکی از کارهای مهمی هست که در فصل سرما برای کولرهای گازی تک کاره بایستی انجام دهید.این کاورها از ورود سرما و گرد وغبار و همچنین برف و باران به داخل کندانسور جلوگیری می کنند.

لازم به ذکر است قیمت کولرگازی در فصل گرما با افت نسبی مواجه می شود و درکنار آن شرایط خرید کولر برای خریداران آسانتر می شود شرایط خرید 

به صورت چک و اقساط آسان تر می شود.

نکته:نکته بسیار مهمی که در مورد کشیدن کاور بر روی کولرگازی بایستی رعایت کنید این هست که پس از پایان فصل سرما و قبل از شروع به کار کولرگازی حتما کاور را از روی کندانسور کولرگازی بردارید .وجود کاور بر روی کندانسور هنگام کار کردن آن باعث می شود که گرما از داخل کندانسور خارج نشود و دمای داخل کندانسور افزایش یابد  این امر ممکن است منجر به سوختن کندانسور کولرگازی شود.در واقع هنگام کار کردن کندانسور کولرگازی نباید هیچ وسیله ای اهم از کاور ،پارچه یا وسایل دیگری روی کندانسور قرار گیرد.

دلیل یخ زدن کندانسور کولرگازی در فصل سرما به خاطر وجود رطوبت و سرمای هوا و همچنین سرمای داخل کندانسور می باشد.زمانی که کولرگازی در زمستان برای گرامیش استفاده می شود مسیر گاز توسط وسیله ای به نام شیر برقی یا شیر چهار طرفه برعکس می شود .در این حالت که گرما به داخل اتاق و سرمای گاز فریون به داخل کندانسور می رود.در فصل سرما هوای بیرون سرد و رطوبت دار است و در کنار این امر لوله های کندانسور نیز به دلیل وجود گاز فریون سرد هستند .در این وضعیت هوایی که از لابه لای فین های  کندانسور توسط فن بیرونی به جریان می افتد و دارای رطوبت نیز هست به محظ برخورد با لوله های کندانسور یخ می زند.کولرهای گازی بسته به نوع و برندشان در دماهای منفی کارکردشان نختل می شود .برخی کولرهای گازی در دمای منفی 10 و برخی نیز در دمای منفی 20 درجه سانتیگراد از کار می افتند.

البته یخ زدن کندانسور کولرگازی صرفا مختص کولرهای گازی گرمایشی سرمایشی نیست و کولرهای گازی معمولی نیز در این فصل دچار یخ زدگی می شوند.یخ زدن کندانسور کولرگازی امری طبیعی می باشد و استفاده کنندگان نباید نگران این مورد باشند.

برخی گمان می کنند که با آغاز فصل پاییز صنعت کولرگازی تا آغاز فصل بهار به صورت کامل تعطیل و معلق می شود و کسب و کارهای فعال در این حیطه  به حاشیه می روند.درست است که آغاز فصل سرما باعث ایجاد رکود نسبی در بازار کولرگازی می شود ولی این اصلا به این معنی نیست که کسب و کار کولرگازی تعصیل شود.در واقع کولرهای گازی جدا از مشتری های فصلی خود مشتری های داعمی خود را دارند .یکی از مشتریان دائمی کولرهای گازی تولیدکنندگان و فعالان حوزه ساخت و ساز می باشند.

حیطه ساخت و ساز تنها مختص تولید کننده واحدهای ساختمانی نیست و منظور ما در اینجا از ساخت وساز کلیه ساخت وسازهای ساختمان های اداری ،دولتی ،شرکت ها ،کارخانه ها و ..... می باشد.درواقع فعالان این حوزه درصد بزرگی از مشتریان کولرگازی را تشکیل می دهند.لوله کشی کولرگازی و خرید و نصب کولرگازی امری است که برای فعالان این حوزه مورد نیاز است .حتی بسیاری از فعالان حیطه ساخت و ساز به دلیل کاهش نسبی قیمت کولرگازی علاقه مند هستند کولرهای گازی مورد نیازواحدهای ساختمان را در این فصل خریداری کنند.

قطعات کولرگازی

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید تصاویر قطعات مختلف کولرگازی می باشد .این قطعات شامل قطعات تعویضی کولرگازی و قطعاتی که برای تعمیر کولرگازی استفاده می شوند می باشد.قطعات موجود از برندهای  معتبر کولرگازی می باشد .مرکز آرین کولر قطعات مختلف کلیه برندهای کولرگازی را دارا می باشد و در صورت نیاز برای تعمیر کولرگازی از آن استفاده می کند.اغلب قطعات نو می باشند ولی در صورت نیاز مشتریان این مرکز امکان آن را دارد که از قطعات دست دوم نیز برای تعمیرات استفاده نماید.شناخت نحوه کار این قطعات برای تکنسین ها و کاراموزان نصب و تعمیر کولرگازی بسیار مفید می باشد.

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز تامینن کننده قطعات کولرگازی می باشد.این مرکز در کنار تامین قطعاتی کولرهای گازی تعمیر شده توسط این مرکز به صورت گسترده اقدام به پخش قطعات کولرگازی برای تعمیرکاران در سراسر کشور می نماید .اغلب قطعات این مرکز به صورت وارداتی از کشورهای مختلف وارد می شود.قطعات برندهای ایرانی کولرگازی نیز از شرکتهای تولید کننده خریداری می شود.

 

photo of tools of cooler 2

photo of tools of cooler 3

photo of tools of cooler 4

photo of tools of cooler 5

photo of tools of cooler 6

photo of tools of cooler 7

 

 

 

photo of tools of cooler 8

photo of tools of cooler 9

photo of tools of cooler 10

 

photo of tools of cooler 11

photo of tools of cooler 12

 

photo of tools of cooler 13

 

قطعات کولرگازی

photo of tools of cooler 15

قطعات کولرگازی

 

photo of tools of cooler 17

 

photo of tools of cooler 18

 

photo of tools of cooler 19

 

photo of tools of cooler 20

 

photo of tools of cooler 21

 

photo of tools of cooler 22

 

photo of tools of cooler 23

 

photo of tools of cooler 25

 

photo of tools of cooler 26

 

photo of tools of cooler 27

 

photo of tools of cooler 28

 

photo of tools of cooler 29

 

photo of tools of cooler 30

 

قطعات کندانسور کولرگازی

 

photo of tools of cooler 33

 

photo of tools of cooler 34

 

photo of tools of cooler 35

 

photo of tools of cooler 36

به دلیل افزایش مداوم قیمت ارز و دلار از ارائه قیمت معذور هستیم.قیمت ها به صورت روزانه و تنها با تماس مشتریان ارائه می شود.

فروشگاه آرین کولر تخفیف بسیار ويژه و فوق العاده ای برای محصولات کولرگازی خود در نظر گرفته است .

تخفیفات  در فروش کولرهای گازی کارکرده تا 20 درصد.

تخفیف کولرگازی نو تا 10 درصد

تخفیف در خدمات شارژکولرگازی 15 درصد

تخفیف در نصب و تعمیر کولر گازی 15 درصد

تخفیف فوق در کلیه روزهای فصل های پاییز و زمستان سال 98 معتبر می باشد

دستگاه هواگاز

دستگاه هواگازی که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای انجام جوشکاری در هنگام نصب کولرگازی استفاده می شود .این دستگاه از تجهیزات مهمی هست که در هر مرکز نصب و تعمیر کولرگازی بایستی موجود باشد.مرکز آرین کولر مجهز به بهترین دستگاههای هواگازی برای انجام انواع جوشکاری های مربوط به کولر گازی می باشد.

پنل کولرگازی

تصویر فوق پنل کولرگازی اسمارت است.این کولرگازی از نوع اینورتور و اندازه 24000 می باشد.این پنل ها قابلیت های ارزشمند و منحصربه فردی  دارند.

کمپرسورهای کولرگازی

کمپرسور یکی از قطعات بسیار مهم و حیاطی کولرگازی هست .قطعاتی که در تصویر مشاهده می کنید کمپرسورهای کولرگازی می باشند.این کمپرسورها عمدتا کره ای و آمریکایی هستند.مرکز آرین کولر،انواع کمپرسورهای کولرهای گازی  مختلف را در انبارهای خود موجود دارد.


کولرگازی ال جی 32000


تصویری که مشاهده می کنید مربوط به کولرگازی پلاسما گولد 32000 می باشد .این مدل کولرگازی در حال حاضر تولید نمی شود .مدل اینورتر این کولرگازی در حال حاضر تولید می شود که قیمتش تقریبا دو برابر مدل معمولی می باشد.

تجهیزات کارگاه کولرگازی

تصویری که در بالا مشاهده می کنید تابلوهای برق و تجهیزات کارگاه تعمیرات کولر گازی می باشد .از این تجهیزات برای تست و تعمیر قطعات مختلف کولر استفاده می شود .تجهیزاتی شامل آمپرسنج ،ولتاژ سنج ،دستگاه تست دینام برق،دستگاه استوپ و استارت چپ گرد و راست گرد و ... .

همانطور که مشاهده می کنید مرکز آرین کولر مجهز به تعمیرگاه کامل  و حرفه ای کولرگازی می باشد .

ari conditioner of aryancooler 5

ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که سرمای کولر و باد سرد کولرگازی چطور ایجاد می شود ؟گاز کولرچیست و چه نقشی در سرمای ایجاد شده توسط کولر دارد ؟

برای توضیح این مسئله بایستی اندکی شکل فیزیکی و تجهیزات کولرگازی را شرح دهیم و وظایف هر کدام از این دو قطعه اصلی را توضیح دهیم. همانطور که می دانید کولرهای گازی دیواری دو تیکه هستند .یک بخش و قسمت از کولر پنل کولرگازی می باشد و بخش دیگرکندانسور .

وظایفی که پنل کولرگازی دارد به شرح زیر می باشند :

دریافت دمای مورد نیاز کاربر 

تشخیص سرد شدن محیط به اندازه دمای درخواست شده توسط کاربر(این کار به وسیله سنسورها انجام می شود)

دریافت و ارسال گاز کولرگازی به کندانسور

سرد کردن دمای توسط لوله های مسی موجود در پنل

وظایف کندانسور :

سرد کردن گاز کولر تا درجه ای که توسط پنل کولرگازی درخواست می شود.

وقتی شما کولر را روشن می کنید و دمای مشخصی را توسط کنترل کولر انتخاب می کنید سنسورهای موجود در پنل دمای محیط را با دمای گاز موجود در لوله های مسی مورد ارزیابی قرار می دهد در صورتی که دمای درخواستی شما پایین تر از دمای گاز موجود در لوله ها باشد پنل کولرگازی به کندانسور دستور می دهد که گاز لوله ها را به اندازه درجه تعیین شده توسط مصرف کننده سرد کند.برای یادآوری عرض می نماییم که لوله های مسی از کندانسور به پنل وصل هستند که گاز کولر توسط این لوله ها مدام در حال رفت و برگشت بین پنل و کندانسور کولر گازی هست .کندانسور مدام گاز را سرد می کند و به پنل ارسال می کند در صورتی که سرما به اندازه درجه درخواست شده توسط کاربر رسید کندانسور از دور خارج می شود و دیگر کار نمی کند(در کولرهای گازی معمولی کندانسور از حرکت می ایستد و کار نمی کند و موتور خاموش می شود ولی در کولرهای گازی اینورتر کندانسور و موتو در ولتاژهای پایین تر از حالت معمولی همچنان در مدار قرار دارد.همچنین هوای مورد نیاز کولر از دریچه های و فیلترهای هوا وارد می شوند .این هوای ورودی در بین سیم هایی مسی حاوی گاز کولر که در داخل فین های آلومینیمی هستند عبور می کند و در حین عبور خنک می شود و هوای خنک به بیرون هدایت می شوند.

دوستان نصاب کولرگازی حتما دقت داشته باشند که پنل های کولر گازی بایستی حداقل 40 سانتیمتر از سقف محل پایین تر نصب شود .این امر برای گردش و دریافت هوای مناسب از طریق کولر و همچنین سرویس راحت تر کولر گازی ضروری است .همچنین استاندارد نصب کولرگازی از کف محل نصب تا ارتفاع 2/20 الی 2/30 متری می باشد .نصاب ها محترم بایستی طریقه درآوردن و تمیز کردن فیلترهای هوای کولرگازی و تمیز کردن کندانسور را به مشتری و خریداران آموزش دهند.

در صورتی که کولر گازی بالاتر از ارتفاع استاندارد نصب شود ممکن است چه مشکلی ایجاد شود ؟

همانطور که گفته شد استاندارد ارتفاع برای نصب کولرگازی از کف 2/20 الی 2/30 متر می باشد.اکثر دیوارهای منازل دارای ارتفاع سه متری هستند و کولرگازی در ارتفاع استاندارد نصب می شود .اما در برخی مکان ها ارتفاع دیوار 4 یا 5 متر هست .در این مکان ها اگر کولرگازی در ارتفاع بالا 4 مترنصب شود به دلیل اینکه حرارت و گرما همواره در جهت بالا حرکت می کند این امر سبب می شود که سنسورهای پنل کولرگازی به دلیل احساس هوای گرم مرتب درخواست کم کردن دما را به کندانسور بدهند و موتور کولرگازی مرتب وارد جریان شده و فعال می شود و این امر باعت ایجاد فشار بر موتور کولرگازی می شود و افزایش مصرف برق را در پی دارد .همچنین اگر کولر در محل بالاتری از حد استاندارد قرار گیرد محدوده بیشتری از حد مورد نیاز را خنک می کند که عملا نیازی به این کارنیست و هیچ مزیتی ندارد.

 

فروشگاه آرین کولر خدمات لوله کشی توکار برای کولرهای گازی را انجام می دهد.حتما می دانید که جهت انجام لوله کشی توکار ساختمان ،لوله کشی کولرگازی بایستی هنگام ساخت ساختمان و قبل از مراحل گچ کاری انجام شود .لوله کشی توکار کولرگازی امری مهم و بسیار تخصصی است که انجام آن مستلزم تجربه کافی و تخصص بالا دارد.همچنین در نصب کولرگازی انتخاب لوله مناسب برای نصب اهمیت فراوانی دارد .لوله بایستی ضخامت کافی را داشته باشد .منظور از ضخامت اصطلاحا گوشت لوله می باشد.ضخامت بالای لوله سبب می شود که لوله مقاومت بالای در برابر ضربات احتمالی وارد شده داشته باشد .اگر لوله مناسب استفاده شود این لوله ها پنجاه تا صد سال و یا حتی بیشتر عمر خواهند کرد.ضخامت های استاندارد لوله ضخامت  030 و 032 می باشد.در برخی موارد دیده شده است که برای نصب کولرگازی از لوله هایی با ضخامت 020 و 025 استفاده شده است که این لوله ها کیفیت مناسب را ندارند.

لوله کشی کولرگازی

لوله کشی کولرگازی در ساختمان از چند متر شروع و در ساختمان های بزرگ تا صدها متر انجام می شود.با توجه به اینکه ساخت و ساز آپارتمان در فصول سرد سال بیشتر انجام می شود و در این فصل فعالان ساخت و ساز بیشتر نیاز به خدمات لوله کشی کولرگازی دارند مجموعه آرین کولر تیم ويژه متشکل از نصاب ها و لوله کش های با تجربه و ورزیده کولرگازی دارد که امور مربوط به لوله کشی ساختمان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

عایق بندی لوله های مسی کولر گازی :

عایق بندی لوله های کولرگازی نیز مسئله دیگری است که باید به صورت کاملا اصولی و صحیح انجام شود .لوله های مسی کولر گازی مدام در معرض تعریق هستند و در صورتی عدم استفاده از عایق مناسب بر روی این لوله ها امکان تعریق و خیس شدن لوله ها و چکه کردن مداوم قطره های آب از لوله وجود دارد .مرکز آرین کولر عایق بندی لوله های کولرگازی را به صورت کاملا اصولی و صحیح و با رعایت کامل اصول استاندارد انجام می دهد.پس از عایق بندی کولرگازی، پلاستیک لوله ای شکلی به نام پرایمر دور تا دور لوله مسی کشیده می شود تا از عایق لوله محافظت شود .

مواردی هست که نصاب کولرگازی بایستی هنگام نصب کولر حتما رعایت نماید تا کار نصب به درستی انجام شود و آسیب و مشکلی برای نصاب و سایرین ایجاد نشود . در زیربه برخی از این موارد اشاره می کنیم.

- استفاده از چهارپایه مطمئن یا نردبان خوب :چهارپایه و نردبان از مهم ترین تجهیزات نصاب کولر می باشد که نصاب بایستی از بهترین نوع این وسایل

استفاده نماید و همواره ایمنی و کارکرد صحیح آن را کنترل و بررسی نماید.

- ابزارالات کامل:ابزار کار کامل پیش نیاز هرکار فنی هست و نصاب های کولرگازی نیز باید مجز به کلیه ابزار و تجهیزات مورد نیاز نصب باشند.

- آشنایی با برق:نصاب کولر بایستی با سیم کشی و برق ساختمان و ادارات آشنایی کامل داشته باشد.

- استفاده از لوازم ایمنی نظیر دستکش عینک جوشکاری ،کفش ومناسب و ...

 

 

دوستان عزیز کولرهای گازی در دو کارتون که یکی حاوی پنل و دیگری حاوی کندانسور هست به مشتری عرضه می شود . هنگام خرید کولرگازی نو

دقت داشته باشید که اقلام و قطعات زیر حتما بایستی به همراه پنل و کندانسور کولرگازی در بسته بندی این کالا موجود باشند.   

- ضمانت نامه کولرگازی ،این ضمانت نامه بر روی برگه ای چاپ شده است در برخی محصولات تاریخ فروش قید شده است و در برخی دیگر نصاب

بایستی تاریخ نصب را بر روی برگه درج نماید.

- دفترچه راهنمای کولرگازی

- کنترل کولرگازی

- خمیر پرایمر

- باطری کنترل

- پیچ و رول پلاک جهت نصب

- پایه لاستیکی ارتعاش گیر(این پایه برای کنترل ارتعاش کولرگازی در زیر کندانسور استفاده می شود )

- فیلترهای پلاسما (این فیلترها با ایجاد جریان قوی در داخل فیلتر جهت ویروس کشی استفاده  می شود)

 

 

برخی نکات مهم و اصولی در استفاده از کولرگازی هست که مصرف کنندان محترم بایستی رعایت کنند. رعایت این موارد می توانند با عث افزایش طول عمر کولرگازی و همچنین کارکرد و مصرف بهینه آن شود.در زیر به بررسی و توضیح این موارد می پردازیم.

1-تمیز کردن فیلتر کولرگازی:تمیز کردن فیلترهای کولرگازی از مواردی هست که بایستی به صورت مداوم و در فواصل زمانی  تعیین شده بین یک هفته تا یمکاه به صورت مداوم انجام شود .برای مشاهده مقاله مربوط به تمیز کردن فیلتر کولرگازی اینجا کلیک کنید.

2-محافظ کولرگازی:استفاده از محافظ برق برای کولرگازی امری لازم و ضروری هست .محافظ کولرگازی مانند سایر محافظ ها نوسان برق را کنترل کند و کولر را از آسیب دیدگی های مربوط به نوسانات برق و افت ولتاژ مصون نگه می دارد .البته محافظ کولرگازی با محافظ های سایر لوازم برقی نظیر محافظ تلویزیون و یخچال کاملا متفاوت می باشد و باید به صورت تخصصی نصب شود.قیمت محافظ کولرگازی حدود صد و پنجاه هزارتومان است .هزینه نصب محافظ نیزحدود صد هزارتومان می باشد.

3-تمیز کردن کندانسور:همانطور که می دانید کولرگازی دارای دو قطعه اصلی می باشد که پنل(کندانسور داخلی) و کندانسور (کندانسور خارجی )می باشند.کندانسور خارجی اغلب موارد در بیرون از محیط سر بسته قرار دارد و در معرض گردو غبار و باد و باران می باشد .لازم است هر شش ماه یکبار کندانسور را از برق کشیده و رادیاتور دستگاه را با استفاده از آب با فشار بالا تمیز نمایید.

4- استفاده از کاور برای کندانسور:در فصل های سرد سال بهتر است برای در امان ماندن کندانسور از برف و باران بر روی آن کاورهای مخصوصی کشیده شود.این کاورها را می توانید از مراکز فروش و تعمیر کولرگازی تهیه نمایید.مرکز آرین کولر کاورهای کولرگازی در سایز ها و اندازه های مختلف را موجود دارد.

 

همانطور که می دانید کولرهای گازی دارای دو دریچه برای ورود و خروج هوا می باشند.یک دریچه ای که در قسمت بالای پنل کولرگازی هست که هوا داخل آن کشیده می شود و دریچه جلو که هوای ورودی را توسط دمپر به بیرون پرتاب می کند.دریچه بالایی که هوا را به داخل می کشد در ورودی خود دارای دو عدد فیلتر می باشد که کار تصفیه هوا را انجام می دهد.این فیلترها گرد و غبا موجود در هوا را جذب می کنند  و اجازه ورود به پنل و بازگشت آن به محیط را نمی دهند.فیلترهای هوا پس از مدتی که گرد و غبار زیادی را جذب کردند اصطلاحا کیپ می شوند و مسیر هوا بسته می شود.از این رو فیلترها بایستی بسته به محل نصب کولرگازی ومیزان گرد و غبار محیط بین یک هفته تا یکماه ،یکبار از پنل خارج شده و تمیز شود(شسته شوند) . برای مثال در مکان هایی مانند فروشگاه های فرش فیلترها بایستی هفته ای یکبار تمیز شوند ولی در منازل که گرد و غبار چندانی وجود ندارد ماهانه یکبار می توانید این کار را انجام دهید . فیلترهای کولرگازی از جنس ابریشم می باشند و به راحتی قابل شسته شدن هستند.

دقت داشته باشید که خارج کردن و تمیز کردن فیلترهای هوا نیاز به حضور تکنسین کولرگازی ندارد و مصرفی کننده به راحتی می تواند این کار را انجام دهد.عدم تمیز کردن فیلتر می تواند در طولانی مدت مشکلات جدی برای کولرگازی ایجاد کند .مصرف برق بالا،کم شدن سرمای کولرگازی و کم شدن قدرت پرتاب باد کولر از جمله مشکلاتی هست که در صورت تمیز نکردن فیلتر ممکن است مصرف کننده با آن مواجه شود.

همانطور که گفته شد تعویض فیلترهای کولرگازی امری ساده ای می باشد که هرکسی می تواند انجام دهد اما تعویض فیلترهای کولرگازی مراکز بزرگی که ده ها کولرگازی دارند شاید امری زمان بر باشد.همچنین برخی افراد به دلیل مشکلات جسمی ممکن است توان این کار را نداشته باشند از این رو مرکز آرین کولر در صورت نیاز مشتریان اقدام به تعویض فیلترهای کولرگازی در محل می نماید.

فن کمپرسر برای خنک کردن کمپرسور کولرگازی مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به اینکه قطعات اصلی شامل موتور،رادیات و... کولرگازی در کمپرسور قرار دارند با کارکردن کولرگازی کمپرسور داغ می شود وبرای خنک کردن آن نیاز به فن می باشد .همچنین فن دارای قطعه ای به نام موتور فن می باشد که عمل به گردش درآوردن فن را انجام می دهد.

پنل کولرگازی از چندین قطعه تشکیل شده است .از مهم ترین قطعات پنل کولرگازی ،قطعاتی هستند که خروج و تغییر جهت باد کولرگازی توسط آنها انجام می شود .در زیر به توضیح سه مورد اصلی از این قطعات می پردازیم.

بلور فن پنل:بلور فن باد کولر را از پنل به بیرون پرتاب می کند .بلور فن قطعه ای بلند به طول پنل کولر می باشد که حالت استوانه ای دارد.

دمپر:این قطعه برای بالا و پایین دادن باد در کولرگازی استفاده می شود.

سوئیچینگ چپ و راست:این قطعه جهت باد را در کولر گازی به چپ و راست هدایت می کند.

قطعات کولرگازی

 

مجموعه آرین کولر کلیه قطعات مربوط به پنل و کندانسور کولرگازی برای همه برندها را دارا می باشد.قطعات الکترونیکی نظیر انواع برد ،انواع خازن،تراشه و... در تعداد بسیار بالا در این مرکز موجود می باشد.

کپسول شارژ کولر گازی

تصویری که در بالا مشاده می کنید عکس کپسول شارژ کولر گازی می باشد .در صورتی که شارژ کولر گازی تخلیه شود از این کپسول ها جهت شارژ کولر  استفاده  می شود.این کپسول ها در دو نوع r22 و R410 وجود دارند.کپسول های گازی R22 که سبز رنگ هستند برای شارژ کولرهای گازی معمولی استفاده می شود.کپسول های R410 در اشکال صورتی هستند و برای شارژ کولر گازی اینورتر استفاده می شوند.مرکز آرین کولر تعداد زیادی کپسول های شارژ کولرگازی  R22 و R410 دارد که جهت سرویس و شارژ کولر گازی در محل از آنها استفاده می کند.

علی اره جانی

 مهندس علی اره جانی مدیریت فروشگاه آرین کولر می باشند.ایشان با بیش از سی سال سابقه در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع کولرهای گازی یکی از پیشکسوتان عرضه کننده محصولات کولرگازی در کشور می باشند.ایشان سابقه همکاری و مشاوره با بسیار از شرکتهای عرضه کننده و وارد کننده کولرگازی از جمله شرکت های ال جی ،سامسونگ و اوجنرال به عنوان کارشناس ارشد را دارا می باشند. همچنین ایشان سابقه انجام پروژه های بزرگ برای شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر کشور را دارند.مهندس علی اره جانی هم اکنون فروشگاه آرین کولر را تاسیس نمودند که هدف ایشان ارائه کلیه خدمات کولر گازی به شهروندان عزیز در تهران و سراسر کشور می باشد.

به دلیل افزایش قیمت های کولر گازی به دنبال جهش قیمت ارز برخی اقشار جامعه توانایی خرید کولر گازی نو را ندارند از این رو به خرید کولرهای گازی دست دوم و کارکرده روی آورده اند.مهندس علی اره جانی و تیم آرین کولر با درک این موضوع اقدام به ارائه کولر های گازی استوک و در حد نو با قیمت بسیار مناسب در بازا نموده اند.

اقای علی راه جانی نمایندگی رسمی محصولات کولرگازی هایسنس ،ال جی و اوجنرال در تهران می باشند.لازم به ذکر است ایشان کلیه دوره های مهارتی شرکت LG را طی نموده  و کلیه دیپلم های شرکت LG را دارا می باشند.

مقالات مرتبط

کولرگازی در تهران

کولرگازی دست دوم

لوازم خانگی در اسلامشهر

کولر گازی

چطور می توان کولرهای گازی اصل را از کولر گازی تقلبی تشخیص داد؟

کولرهای گازی بازار بسیار بزرگی دارد و انواع کولر های گازی از کانال ها و روش های مختلف وارد بازار می شود.در سال های گذشته شاهد ورود کولر گازی های تقلبی به بازار کشور بوده ایم .اکثر این کولرها به صورت قاچاقی و بدون تشریافات اداری وارد کشور می شوند و هیچ شرکت و فروشگاهی هم گارانتی و ضمانت این کولرها را تقبل نمی کند.اما چطور می توان کولرها اصل را از تقلبی تشخیص داد.اولین و مهم ترین اصل در خرید، به ويژه خرید کولر گازی این هست که از مراکز معتبر نمایندگی ، خرید خود را انجام دهید.در صورتی که خرید خود را از نمایندگی انجام دهید در صورت بروز هر مشکلی نمایندگی و شرکت فروشنده مسئول و پاسخگو خواهد بود.اما در کل کولرهای گازی اصل و تقلبی تفاوت هایی دارند که در زیر به بیان برخی از این تفاوت ها می پردازیم.

1-لیبل ها و برچسب های کولر گازی اصل و تقلب با هم متفاوت است .

2- سایز و اندازه لوله ها:سایز و اندازه لوله های کولرگازی اصل و تقلبی متفاوت می باشد.

3-قدرت و سایز موتور :سایز و موتور در کولرهای اصل وتقلب متفاوت و به همین صورت کارکرد و میزان سرمای این کولرها نیز متفاوت است.

موارد بالا از جمله موارد مهم در شناخت و تشخیص کولرهای گازی اصلی و تقلبی می باشد .البته برای تشخیص موارد فوق بایستی آشنایی در مورد کولرگازی داشته باشید یا مورد ذکر شده را بررسی نمایید.

برخی گمان می کنند پنل کولرگازی تنها یک قطعه پلاستیکی است و ارزش چندانی ندارد ولی باید بدانید این قطعه بسیار حساس و مهم می باشد .پنل کولرگازی از چندین قطعه مهم تشکیل شده است .یکی ازاین قطعات  plate می باشد.این قطعه ورقی نازک و فلزی سینی شکلی  می باشد.برای نصب کولرگازی بر روی دیوار ابتدا plate  بر روی دیوار نصب شده  پیچ و مهره می شود و سپس کولرگازی بر روی plate  قرار می گیرد .اتصالات نصب plate بر روی دیوار باید به بهترین شکل و به صورت کاملا ایمن و محکم انجام شود

کولرهای گازی ال جی مدل های بسیار متنوعی دارد .هر از گاهی مدل جدیدی از این کولرگازی با ويژگی های جدید به بازار عرضه می شود.ال جی هرازگاهی با نوآوری های خود در زمینه کولرگازی توجه ها را به خود جلب می کند .شرکت ال جی با توجه به تکنولوژی درجه  خود در زمینه تولید لوازم خانگی همواره سعی در فراهم آوردن زندگی رحت تری برای مردم دارد.ال جی در یکی از جدیدترین نوآوری های خود با استفاده از تکنولوژی کمپرسور اینورتر دوگانه مشکلاتی اعم از کارکرد نادرست کولر . سروصدای بالای کولرگازی را برطرف کرده است.

در زیر لیست برخی از جدیدترین مدل های این برند معتبر کولرگازی آورده شده است .

کولرگازی ال جی next1

کولرگازی ال جی next plus

کولرگازی next titan

کولرگازی ال جی dual

کولرگازی art cool

کولرگازی پورتابل از جدیدترین مدل های کولرگازی می باشد.این کولرها قابلیت جابه جایی دارند .این کولرها در اشکال بسیار مختلف و متنوع و فانتزی  تولید می شوند.برخلاف کولرهای گازی دیواری یا ایستاده که تقریبا همه برندها دارای شکل ظاهری یکسانی هستند این کولرها با اشکال بسیار متنوع و فانتزی تولید و عرضه می شوند.

در زیربرخی از این کولرها چرخ هایی تعبیه شده است که به راحتی می توان کولر را جابه جا کرد.از این کولرها در مکان هایی که قابلیت لوله کشی ندارند استفاده می شود.خروجی سرما و باد از قسمت جلوی این کولرها می باشد.برای تخلیه گرمای تولید شده توسط این کولرها ،لوله بخاری از پشت به کولر متصل می شود که گرمای تولید شده توسط کولر را به بیرون انتقال می دهد.در صورتی که گرما به درستی  منتقل نشود گرمای کولر وارد محیط شده  و عملا کارکردن کولر تاثیری بر خنک کردن محیط نخواهد گذاشت.لوله های خروجی گرما باید به صورت دقیق نصب شود تا خروجی گرما نشتی نداشته باشد .در این کولرها از لوله کشی آب استفاده نمی شود.برای تخلیه آب مقطر خروجی کولر،ظرفی در قسمتی از بدنه کولر تعبیه شده که آب مقطر در آن جمع می شود.

 

پمپ تخلیه کولرگازی از تجهیزات ثانویه کولرگازی به شمار می رود.این پمپ برای انتقال آب مقطر خروجی کولرگازی به بیرون استفاده می شود.این قطعه جزو تجهیزات اصلی کولرگازی محسوب نمی شود و در صورت نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.به صورت معمول در نصب کولرگازی جهت انتقال آب مقطر خروجی کولرلوله کشی انجام می شود . ولی در بعضی مواقع ممکن است به دلایلی امکان لوله کشی آب وجود نداشته باشد که در آن صورت از این وسیله استفاده می شود.پمپ تخلیه آب ،آب مقطر خروجی از کولرگازی را از شلینگی که به آن متصل می شود به بیرون از محل هدایت می کند.

اگر کولر گازی نو یا کارکرده دارید و قصد فروش آن را دارید ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم و کالای شما را با به بهترین قیمت به فروش برسانیم.برای فروش کولرگازی خود می توانید درخواست فروشتان را به همراه عکس و مشخصات کولرگازی برای ما ارسال کنید.در صورت نیاز شرکت مرکز آرین کولر با قیمت مناسب کولر را از شما خریداری خواهد کرد. در غیر اینصورت محصول شما در لیست فروش این مرکز قرار می گیرد و در صورت یافتن مشتری برای محصول شما ، محصول شما با گارانتی این مرکز به فروش می رسد.البته قبل از مرحله فروش کولرگازی شما کلیه قطعات فنی و کارکرد کولر گازی مورد بررسی و کنترل کیفیت قرار می گیرند.برای درخواست فروش و دریافت مشاوره با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

coolergaziaryancooler 9

مرکز آرین کولر به صورت بیست و چهار ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در مورد کولرهای گازی می باشد.مشتریان در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایند و از مشاوره ها و راهنمایی های این مرکز در  مورد نصب ،تعمیر ،سرویس و فروش کولرگازی بهره مند شوند.همچنین این مرکز کلیه خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی کولرگازی را در سراسرکشور انجام می دهد.در صورت خرابی کولرگازی تنها با یک تماس در هر کجای کشور که باشید توسط نزدیک ترین شعب آرین کولر کولرگازی شما به بهترین شکل تعمیر خواهد شد.

تکنولوژی جدید استفاده شده در کولرهای گازی این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که در فصل زمستان نیز از محصولات کولرگازی برای گرمایش محیط استفاده کنند.این کولرها که تحت عنوان کولرهای سرما گرما شناخته می شوند با قابلیتی که دارند می توانند مانند یک هیتر عمل کنند به این صورت که هوای گرما را به داخل محوطه وارد می کنند.این کولرها به دو صورت کولر و بخاری عمل می کنند .خرید این کولرها از لحاظی می تواند مقرون به صرفه باشد . 

کولرگازی

کولرهای گازی  مانند سایر قطعات الکترونیکی طول عمر استانداردی دارند و بعد از کارکردن برای مدت زمان طولانی قابلیت و کارایی خود را از دست می دهند.پس از مدت زمان درازی که کولرگازی کار می کند و بعد از  خراب شدن و تعمیرشدن فراوان زمانی می رسد که دیگر تعمیر کولر نیز جوابگو نمی باشد و مجبور به کنار گذاشتن این وسیله هستید.در این زمان می توانید کولر خود را به خریداران ضایعاتی کولرگازی بفروشید.در ضایعات کولرگازی قطعات مختلف از جمله مس و آلومینیم و .. جدا می شوند و برای تولید قطعات مختلف مصرف می شوند .شرکتهایی نیز کولرگازی اسقاطی را خریداری می کنند و قطعات سالم آن را جدا کرده و استفاده می کنند.در هر حال کولرگازی شما بعد غیرقابل استفاده شدن نیز تا حدودی ارزشمند است و بسته به نوع و اندازه کولر خود می توانید آن را به فروش برسانید.

مزایده کولرگازی

 

 

کلیه کولرهای گازی جدید دارای کنترل هایی می باشند که از طریق این کنترل ها می توان کولرگازی را تنظیم و مدیریت کرد.هر کولرگازی کنترل مخصوص خود را دارد و با کنترل های کولرهای دیگر کار نمی کند.البته کنترل های همه کاره ای وجود دارند که با کمک آن می توان کلیه کولرهای گازی را مدیریت کرد.این کنترل ها توانایی ارتباط با کلیه کولرهای گازی را دارند والبته قیمت بالاتری نسبت به سایر کنترل ها دارند.

یکی دیگر از روش های مدیریت و کنترل کولرگازی استفاده از اپلیکیشن ها شبیه ساز کنترل بر روی گوشی های اندروید و ios هست .نرم افزارهایی تولید شده اند که کار همین کنترل را به صورت نرم افزاری انجام می دهند و با نصب این نرم افزارها بر روی گوشی می توانید کولرگازی خود را مدیریت نمایید.

مرکز آرین کولر کنترل کلیه کولرهای گازی با برندهای مختلف را دارا می باشد .این مرکز کار تعمیر و فروش کنترل کولرگازی را نیز انجام می دهد.

conteo of cooler

 

در این تصویر تیم کاری آرین کولر را مشاهده می کنید.این تیم کاری متشکل از ورزیده ترین و باتجربه ترین نصاب ها و تعمیرکاران کولرگازی می باشد.کلیه مهندسین و تکنسین های این مرکز کلیه دوره های تخصصی نصب و تعمیرات را پشت سر گذاشته اند.

 

تیم کاری آرین کولر

 

کولرهای گازی محصولاتی هستند که برندهای بسیار متنوع و متفاوتی دارند .برای بسیاری از مشتریان برند کولرگازی و کشور سازنده آن اهمیت زیادی دارد .در زیر نام برخی برندها و کشورهای سازنده آن ذکر شده است.

کولرگازی سامسونگ :سازنده کشورکره

کولرگازی اوجنرال :سازنده کشور ژاپن

کولرگازی جنرال:سازنده کشور چین

کولرگازی زیمنس:سازنده کشور آلمان

کولرگازی گری:سازنده کشور چین

کولرگازی وستینگ هوس:سازنده کشور آمریکا

کولرگازی بوش :سازنده کشورآلمان

ogeneral

همانطور که می دانید کولرگازی رطوبت محیط را دریافت می کند و از طریق لوله یا شیلنگی این رطوبت به صورت آب مقطر تخلیه می شود.در برخی موارد در آب در حال تخلیه رنگدانه هایی مشاهده می شود و یا آب به صورتی رنگی درمی آید.البته این اتفاق به ندرت پیش می آيد اما دلیل آن چیست ؟کولرهای گازی رطوبت محیط را جذب می کنند و در اکنار این رطوبت گرد و غبار و ذرات معلق در هوا نیز جذب می شوند .در صورتی که ذرات رنگی در هوا وجود داشته باشد این ذرات نیز توسط کولر گازی جذب و به همراه مایع خروجی کولر تخلیه می شوند .از این رو در برخی موارد ممکن است مایع خروجی کولر به صورت رنگی خارج شود.

ارورهای کولرگازی یا پیام های خطای کولرگازی مهم ترین راهنما و کمک کاربران برای تعمیرات کولرگازی می باشد.در زیر تصاویر برخی ارورهای  وراهکارهای مهم جهت تعمیر کولرگازی درج شده است .این ارورها مهمترین پیام ها خطا در کولرگازی می باشند.این تصاویر می تواند مرجع و راهنمای مناسبی برای نصاب ها و تعمیرکاران کولرگازی باشد.

 

 

ارورکولرگازی

 

ارور کولرگازی

 

ارورکولرگازی

 

cooler 15

 

 

 cooler 14

 

 

 

 

 cooler 13

 

 

 cooler 11

 

در برخی مواقع تعمیرکاران مجبور می شوند کولرهای گازی را ریست کارخانه یا ریست فکتوری کنند.در این حالت کلیه تنظیمات کولرگازی به تنظیمات اولیه باز می گردد. در زیرآموزش نحوه انجام ریست کارخانه به صورت کامل توضیح داده شده است.مشتریان عزیز دقت داشته باشند که تنها تعمیرکاران و سرویس کاران مجاز به انجام این عمل هستند و مشتری هرگز نباید اقدام به انجام ریست فکتوری دستگاه نماید.

1-برای انجام ریست فکتوری یا ریست کارخانه ابتدا برق کولرگازی را قطع نمایید و همه سوکتهای روی برد را بکشید.

2-کلید پاور را چند بار فشار دهید تابرق و اطلاعات خازن ها نیز تخلیه شود.

3-در نهایت مجددا سوکت ها ی روی برد را متصل کنید و دستگاه را به برق وصل کنید.

خازن کولرگازی:خازن های کولرگاز ،خازن های ریزی هستند که بر روی برد قرار دارند و یکی از وظایف آن نگهداری ارورهای کولرگازی،ساعت و برخی تنظیمات است .این خازن ها برق را در ولتاژهای بسیار پایین در خود نگه می دارند و از این طریق اطلاعات تنظیمات دستگاه در خازن نگه داری می شود.وقتی عمل ریست را انجام می دهیم برق داخل خازن ها نیز قطع می شود از این طریق ازتنظیمات اولیه پاک می شوند.با روشن کردن دستگاه پس از ریست فکتوری تنظیمات کارخانه نظیر ارورها و.. مجددا بر روی خازن ها بارگذاری می شوند.

ارورهای کولرگازی

ارورهای کولرگازی مجموعه کدها و خطاهایی هستند که در صورت بروز مشکلات مختلف برای قطعات کولرگازی در پنل کولر نمایش داده می شوند.برای هر مشکلی که در کولر گازی ایجاد می شود یک کد خطا و ارور وجود دارد که در پنلی ال ای دی کوچکی که بر روی کولر وجود دارد به نمایش در می آید.این امر برای سهولت کار تعمیرکاران و سرویس دهندگان در عیب یابی و تعمیر کولرگازی تعبیه شده است.تعمیرکاران بایستی با کلیه ارورهای کولرگازی آشنا باشند و بدانند که هر ارور به چه مشکل و رویدادی اشاره می کند.تعمیران کاران می توانند با دانلود و به همراه داشتن کتاب الکترونیکی جامع ارورهای کولرگازی کار خود در امر تعمیر و سرویس کولرگازی را تسریع دهند  .کتاب جامع ارورهای کولرگازی در سایتهای مختلف موجود می باشد.

در رنگ بدنه های کولرگازی معمولا از رنگ ها سفید استفاد می شود.شاید دلیل استفاده از رنگ سفید این هست که رنگ سفید القاء کننده سرما می باشد .البته کولرهای گازی در رنگهای دیگری مثل آبی یا خاکستری نیز تولید می شود اما رنگ اکثر انواع و برندهای کولرهای گازی سفید می باشد.بیشتر خریداران نیز تمایل به خرید کولرهای گازی سفید رنگ دارند.

کولرگازی اوجنرال فروش فوری

کولرگازی که تصویرش را مشاهده می کنید یکی از مدل های جدید کولرگازی اوجنرال می باشد .این کولرگازی ایده آل برای مصارف خانگی می باشد .در زیر برخی آپشن های این کولر ذکر شده است.

موتور ژاپن مونتاژ تایلند

اینورتور کم مصرف

سرمایشی گرمایشی

دارای فیلتر تصفیه هوا

کولرهای گازی از کالاهایی هست که تولید کنندگان بسیاری دارد و شرکتهای بزرگ اجزاء مختلف آن را تولید می کنند.برخی شرکتها تنها قطعات این کولرها را تولید می کنند و مونتاژ این قطعات را شرکت دیگری انجام می دهد.

 

کولرهای گازی اشکال و اندازه های بسیاری متنوعی دارند .این کولرها را بر اساس شکل و اندازه می توان به سه نوع کلی تقسیم کرد.

کولرهای گازی اسپیلت دیواری:این کولرها معمولا در منازل و مکان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند .شکل این کولرها به صورت دراز و باریک هست .پهنای این کولرها بین 120 تا 17 سانتیمتر است و ارتفاعشان حدود 30 سانتیمتر می باشد.این کولرها بر روی دیوار در ارتفاعات مختلف نصب می شوند .این کولرها نیاز به لوله کشی دارند.

کولرهای گازی پنجره ای :این کولرها در ابعاد مکعب مربع یا مستطیلی ساخته شده اند .شکل این کولرها شبیه تلویزیون های قدیمی می باشد.این کولرها بر روی پایه ها یا سطوج صافی قرار می گیرند .در برخی مکان ها سازه های فلزی برای این  کولرها نصب می کنند و کولرهای گازی را بر روی این سازه ها قرار می دهند .کولرهای گازی پنجره ای به صورت یک تیکه هستند .این کولرها برخلاف کولرهای گازی دیواری و ایتاده نیاز به لوله کشی ندارند.

کولرهای گازی ایستاده:این کولرهای گازی در سایزهای 50000 تا 100000 میو جود می باشند و کولرهای گازی بزرگ هستند.شکل این کولرها شبیه یخچال های خانگی است .این کولرها برخلاف کولرهای دیواری و کولرهای پنجره ای که برای استفاده نیاز بر روی نصب در محلی دارند به صورت مستقل نصب می شوند .در این کولرها مانند کولرهای گازی دیواری نیاز به لوله کشی می باشد.

 

کولرهای متحرک از دیگر انواع کولرگازی می باشند که قابلیت جابه جایی دارند.در زیر این کولرها چرخهایی تعبیه شده است که توسط آن می توان کولر را مانند چرخ دستی به حرکت درآورد و در جاهای مختلف استفاده کرد. این کولرها معمولا در کارخانه ها یا کارگاههای صنعتی که محل استقرار کارگران ثابت نیست استفاده می شوند.ازاین کولرها در منزل و برای مسافرت نیز استفاده می شود.این کولرها در انواع آبی و گازی موجود می باشند.در مدل های پیشرفته تر این کولرها باطری هایی تعبیه شده است که در صورت عدم اتصال کولر به برق برای چند ساعت برق کولر را تامین می کند.

فروش کولرگازی نو و کارکرده

برخی افراد کولرهای گازی مورد نیاز خود را از مصرف کنندگان این محصول خریداری می کنند.برای مثال شما دوست و آشنایی دارید که قصد فروش کولرگازی دست دوم خود را دارد و محصول را از او خریداری می کنید و یا از سایتهایی نظیر دیوار و شیپور و سایتهای تبليغاتی دیگر اقدام به خرید کولرگازی از افراد می کنید.خرید کولرگازی از افراد با خرید از مراکز معتبر تفاوت بسیار دارد .یکی از این تفاوت ها این هست که کولرگازی های فروخته شده در این مراکز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش حتی برای محصولات کارکرده دارد.در صورتی که اگر کولر را از شخص خریداری کنید در صورت بروز مشکل مجبور به پرداخت هزینه جهت تعمیر کولر می باشید.یکی دیگر از مزایای خرید کولر از مراکز معتبر این هست که این مراکز کولرهای کارکرده را مورد تست و عیب یابی و کنترل کیفیت قرار می دهند و هر مشکل و ایرادی که کولر داشته باشد در این مراکز مرتفع می شود.

متاسفانه باوری در بین خریداران وجود دارد که آنها گمان می کنند با خرید از مصرف کنندگان می توانند محصولات را ارزان تر خریداری کنند .در حالی که مراکز معتبر فروش کولرگازی نظیر آرین کولر کولرهای گازی با قیمت های بسیار مناسب و به صورت شرایطی ارائه می دهد.

کولرهای گازی که تصاویرشان در زیر آورده شده است کولرهای گازی استوک و کارکرده و در حد نو می باشند که اغلب مدت زمان  بسیار کمی کارکرده اند و توسط آرین کولر به صورت فنی و اساسی سرویس شده است و آماده کارکردن می باشند .فروش به صورت تک فروشی و عمده می باشد البته فروش به صورت عمده با تخفیف ويژه همراه است.

فروش کولرگازی استوک در تهران

کولرگایز در تهران

کولرهای گازی پس از کارکردن برای مدت زمان طولانی و انجام تعمیرات متعدد دیگر کارایی سابق را نخواهند داشت و بایستی از سرویس و استفاده خارج شوند .در این صورت کولرگازی جزو ضایعات محسوب می شود .فروشگاه کولرگازی آرین کولر بهترین خریدار ضایعات کولرگازی در کشور می باشد.ما ضایعات کولرهای گازی ادارات و شرکتها مختلف را به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب خریداری می نماییم.مشتریان عزیز می توانند در ازای تحویل ضایعات خود به این مرکز ، به جای وجه خود کولرگازی نو یا کارکرده دریافت نمایند.

 در زیرتصاویر برخی قطعات مهم و اصلی کولرگازی به نمایش گذاشته شده است

قطعات اصلی کولرگازی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قطعات کولرگازی

 

coolergaziaryancooler 4

 

 

coolergaziaryancooler 5

 

 

 

کلیه قطعات کولرگازی

 

 

 

 

اولین کمپرسور کولرگازی

تصویری که مشاهده می کند، تصویر اولین کمپرسور کولرگازی تولید شده در آمریکا می باشد .این کمپرسور جزو اولین کمپرسورهای تولید شده کولرگازی می باشد .ساخت این کمپرسورها در تعداد بسیار محدود انجام شده است و شاید در حال حاضر نمونه ای از این کمپرسور وجود نداشته باشد از این رو این قطعه ارزش بسیار زیادی دارد.

کمپرسور یکی از قطعات مهم و اصلی کولرهای گازی هست.کارکمپرسور به جریان انداختن گاز فریون به صورت رفت و برگشت در سیکل می باشد.گاز فریون با فشار کمپرسور از لوله مویی عبور داده می شود و بعد از لوله مویی به لوله بزرگتر پاشیده می شود و به این صورت تولید سرما می نماید.

روغن کمپرسور

روغن کمپرسور جهت کارکرد صحیح کمپرسور می باشد.نام روغن کمپرسور روغن 4gs می باشد .روغن 4gs توسط کارخانه تولید کننده کولرگازی داخل کمپرسور ریخته می شود .این روغن هنگام خرید کولرگازی  روغن در داخل کولرگازی وجود دارد.در صورتی که روغن داخل کمپرسور نباشد کمپرسور گیرپاچ کرده وبا مشکلات جدی مواجه خواهد شد .روغن کمپرسور نیاز به تعویض ندارد و به صورت مدام العمر استفاده  می شود.برخی مواقع ممکن است به دلیل بروز مشکلاتی روغن کندانسور با گاز کولرگازی مخلوط شده و در لوله ها جریان پیدا کند و برخی قسمت از لوله ها را ببندد که در این صورت بایستی کندانسور با شده و شستشو شود.

همانطور که قبلا گفته شد مناطق جنوبی کشور آب و هوای بسیار گرمتری نسبت به سایر مناطق کشور دارند و در این مناطق حتما نیاز به استفاده از کولرگازی می باشد.البته به دلیل گرمای بسیار زیادی و شرایط آب و هوایی این مناطق هر نوع کولرگازی برای این مناطق مناسب نیستند.کولرگازی های اوجنرال مناسب ترین کولرگازی برای مناطق جنوب کشور هستند.این کولرها کارایی بالایی در مناطق گرمسیر دارند و مناسب استفاده در این مکان ها هستند.

اخیرا موارد زیادی دیده شده که اشخاص کولرگازی با سایز 24 هزار خریداری می کنند و لی در واقع کولر مورد نظر 24 هزار نیست و فرضا 18 هزار یا پایین تر است.در واقع ظاهر و کاتالوگ های کولر کولرگازی را 24هزارنشان می دهد و قطعات اصلی کولر برای کولر 18 هزار هستند .از این رو مشتریان عزیز دقت داشته باشند که کولرهای گازی مورد نیاز خود را حتما از مراکز و فروشگاههای معتبر خریداری کنند.

هتل ها یکی از مراکزی هستند که نیاز مبرم به کولرگازی دارند.در هتل های فعال در شهرهای جنوبی کشور اکثرا از کولرگازی استفاده می شود.در واقع به دلیل شدت گرما  بدون کولرگازی امکان استفاده از این هتل ها وجود ندارد.در مناطقی نظیر کیش صددرصد هتل ها  از کولرگازی استفاده می کنند .در هتل های بین المللی و هتل های 4یا 5 ستاره نیز در سراسر کشور اکثرا کولرهای گازی نصب و استفاده می شود .در این مکان ها بهتر است از کولرهای گازی کم مصرف استفاده شود تا استفاده از آن به صرفه باشد.همچنین صاحبان هتل ها می توانند  از مشتریان درخواست کنند در صورت خروج از هتل کولرگازی را خاموش کنند و یا با کمک متخصصان در حوزه برق سیستمی تعبیه کنند که در صورت خروج مشتری کولرگازی به طور اتوماتیک خاموش شود.

فروش کولرگازی در هتل ها :هتل ها معمولا کولرهای گازی را در تعداد بالا خریداری می کنند.فروشگاه آرین کولر تخفیف ويژه برای مشتریان از این مراکز در نظر می گیرد.

سرویس کولرگازی در هتل ها:هتل ها بایستی به صورت مستمر و منظم کولرهای گازی نصب شده را مورد بررسی و سرویس قرار دهند.خرابی کولرهای گازی در این مراکز می تواند منجر به نارضایتی شدید مشتری شود .هتل ها حتی المکان بایستی با شرکتها یا مراکز فعال در زمینه کولرگازی برای انجام خدمات آن کال و حضوری در اسرع وقت برای سرویس و تعمیرات ،قرار داد ببندند تا در صورت بروز مشکل برای کولرگازی در اسرع وقت مشکل برطرف شود.

تعمیرات کولرگازی در هتل ها:تعمیرات کولرگازی درهتل ها نیز بایستی در کمترین زمان ممکن و حتی المکان در محل انجام شود.هتل ها و مراکزی که در تعداد بالا از کولرگازی استفاده می کنند بهتر است که از یک نوع برند کولرگازی استفاده کنند .این امر باعث سهولت انجام تعمیر و سرویس کولرگازی می شود .

 

ویلاهای تفریحی یک از مکان هایی هستند که کولرهای گازی مورد استفاده بسیاری در آن دارد.صاحبان ویلاهای تفریحی اغلب افراد متمولی هستند که برای مدت زمان مشخصی نظیر تعطیلات آخر هفته یا سایر تعطیلات  این ویلاها را مورد استفاده قرار می دهند.از این روکولرهای نصب شده در ویلاها شاید در طول سال برای مدت زمان بسیار کمی مورد استفاده قرار بگیرد.مشتریانی که قصد نصب کولرگازی در این مکان ها را دارند معمولا درخواست نصب کولرهای دست دوم و کارکرده دارند که برای این مکان ها مناسب تر نیز هستند .البته مدت زمان کم استفاده از این کولرها نباید باعث شود که از سرویس و نگهداری از کولرگازی در این مکان غاقل شد.

در صورتی که تعداد کولرهای گازی نصب شده در این مکان ها زیاد باشد کندانسورهای این کولرها را می توان به صورت ردیفی در فواصل استاندارد از هم قرار داد و نصب کرد که این امر به زیبایی و استفاده بهینه از فضا کمک می کند.همچنین بسیار دیده شده است که کندانسورهای کولرهای گازی بر روی سنگ های تزئینی تعبیه شده و نزدیک سطح زمین، قرار می گیرد که زیبایی و جلوه خوبی به محیط می دهد.

یکی از مواردی که در کولرهای نصب شده در ویلاهای تفریحی بسیار دیده می شود دزدی کولرگازی است.با توجه به اینکه ویلاهای تفریحی معمولا همواره مورد استفاده قرار نمی گیرند و مدت زمان زیادی در طول سال خالی از سکنه هستند مورد توجه افراد بزهکار و دزدان هستند .کولرهای نصب شده در این مکان ها بهتر است در داخل محفظه ها و و جعبه هایی قرار گیرد تا از دزدیده شدن آن جلوگیری به عمل آید.

صنعت تولید کولرگازی از جمله صنایع جدید و مدرنی محسوب می شوند که قدمت آن بیش از چند دهه نمی باشد.قبل ازتولید  کولرهای گازی از کولرهای آبی و پنکه برای سرمایش استفاده می شد.پیشرفت تکنولوژی و مشکلات استفاده از کولرهای آبی نظیر مصرف زیاد آب و عوارض ناشی از رطوبت ایجاد شده کولرهای آبی و جوابگو نبودن پنکه و فن برای خنک کردن محیط ،شرکتها و مخترعان را برآن داشت تا محصول جدیدی با کیفیت بالاتری تولید کنند.محصولی که البته سود سرشاری داشت و پول بسیاری را را روانه جیب تولید کنندگان آن کرد.تولید های اولیه محصولات کولرگازی با استقبال بسیاری مواجه شد.در ابتدا از کولرهای گازی برای مناطق و مراکز خاصی استفاده می شد .کولرهای گازی در مدت زمانی کمی پس از تولید اولیه و بعد از استقبال فراوان از طرف صرف کنندگان به تولید انوبه رسید و در حال حاضر میلیون ها نفر در خانه های خود از این وسایل استفاده می کنند.

در میان تولید کنندگان کولرگازی  کشور کره یکی از پیشتازان این صنعت بوده است و باتولید کولرهایی با برندها LG و Sumsung نقش مهمی در بازار این محصول ایفا کرده است.

از دیگر کاربردهای کولرگازی خنک نگه داشتن قطعات و دستگاههای مختلف و گران قیمت می باشد.برخی تجهیزات هنگام کاکردن گرمای بسیار زیادی تولید می کنند. از این رو این دستگاهها به صورت مرتب نیاز به خنک شدن دارند.کولرهای گازی باید به صورت مرتب و شبانه روزی در مقابل این دستگاهها روشن باشند .روشن بودن کولر در مقابل این تجهیزات می تواند امری بسیار مهم و حیاتی باشد از این رو کارکد صحیح کولر و روشن بودن آن بایستی به صورت مستمر در زمان های مشخص بایستی کنترل شود .اندازه کولرگازی مورد استفاده در این محل ها نیز مهم هست .انداز کولر باید متناسب با سارمایش مورد نیاز و حجم دستگاه و اندازه محیط باشد.

اتاق های سرور،تجهیزات پزشکی نطیر ام ار ای و سی تی اسکن از جمله تجهیزاتی هستند که نیاز به خنک نگه داشتن به صورت متناوب دارند.

کولرهای گازی لوازم خانگی تقریبا لوکسی هستند که مانند سایر تجهیزات برقی نیاز به مراقبت و نگهداری دارند.فروشندگان و نصاب های کولرگازی بایستی هنگام فروش کولر نکات خاصی در مورد نحوه استفاده از کولرهای گازی را به مشتریان گوشزد نمایند.در زیر برخی نکات مهم در مورد نحوه استفاده از کولرهای گازی را ذکر می کنیم .با رعایت این نکات،کولرگازی  طول عمر و کیفیت کارکرد بالاتری خواهد داشت.

استفاده از محافظ برای برق ورودی کولر:اکثر وسایل برقی خانگی به محافظ برق متصل می شوند این محافظ ها دستگاه برقی را در برابر نوسانات احتمالی برق ایمن نگاه می دارد.

خاموش کردن کولرگازی برای چند ساعت در هر بیست و چهار ساعت:بهتر است کولرهای گازی را در مدت زمان های مشخصی برای یکی دو ساعت خاموش  کرده و سپس روشن کنید.

قرار دادن شیلنگ آب خروجی کولر در محل مناسب:همانطور که قبلا نیز گفته شد کولرگازی رطوبت محیط را جذب می کند و به بیرون هدایت می کند.این رطوبت به صورت آب مقطر از شیلنگ و لوله متصل به کولر خارج می شود .حال اگر این شیلنگ در وضعیتی با شیب بالا قرار گیرد ممکن است آب مجدد داخل کولر شود .شیلنگ متصل به کولرگازی که برای خروج آب نصب شده است باید به شکلی امن و مطمئن آب جذب شده توسط کولر را به بیرون هدایت کند.

شاید برای برخی افراد سوال پیش بیاید که تفاوت سرمای کولرگازی و کولرآبی چقدر است.تفاوت سرمای کولر گازی را در دو عامل بسیار مهم می توان بررسی کرد .1-تفاوت میزان شدت سرمای کولر گازی وآبی 2-کیفیت سرما

 1-تفاوت میزان سرمای کولرگازی و آبی: تفاوت بین این دو اصلا قابل مقایسه با هم نیست.کولرهای گازی به طور متوسط حدود7یا 8 برابر بیشتر از کولرهای آبی سرما تولید می کنند.البته این میزان سرما در مورد انواع مختلف کولرها متفاوت است.

2-کیفیت سرما:همانطور که می دانید کولرهای آبی با آب کار می کنند و رطوبت بسیار زیادی تولید می کنند.یک کولرآبی 3000 روزانه حدود 280 لیتر آب مصرف می کند که مقدار بسیار زیادی می باشد.در حالی که کولرگازی علاوه براینکه هیچ آبی مصرف نمی کند بلکه رطوبت محیط را نیز جذب می کند.استفاده از کولرهای آبی تاثیر بسیار زیادی بر استفاده بهینه از آب دارد و با استفاده از ای محصول به طور چشم گیری می توان در مصرف آب صرفه جویی کرد.

در حال حاضر در بسیاری از کشورهای پیشرفته کولرهای آبی استفاده نمی شود و کولرهای گازی دیواری و پورتابل جایگزین آن شده است.

3-تفاوت تکنولوژی :شرکت های مختلف تولید کننده کولرگازی به صورت مداوم در حال بروزرسانی و ارتقاع تکنولوژی های کولرگازی هستند و هر از گاهی شاهد این پیشرفت ها هستیم.طراحی و ساخت تکنولوژی اینورتر و کولرهای گازی سرما گرمایی از جمله مواردی شاخصی در پیشرفت تکنولوژی کولرگازی می باشد.اما تکنولوژی ها کارکرد کولرهای آبی تقریبا به صورت راکت مانده است در واقع ساختار کولرهای گازی به گونه ای است که قابلیت به روزرسانی و ارتقاع خاصی ندارد و در صورت داشتن امکانات جزئی انجام آن  برای شرکت ها تولید کننده کولر آبی مقرون به صرفه نمی باشد.

در صورت خرابی کولرگازی خود هم اکنون اقدام به تعمیر کولرگازی خود کنید

با فرا رسیدن فصل بهار و شروع تعمیر وسرویس کولرگازی بازار این شغل به شدت داغ می شود و ممکن است انجام سفارشات تعمیر کولرگازی به دلیل افزایش تقاضا زمان بر باشد و با هزینه بیشتری انجام شود.در حال حاضر که در دو ماه پایانی زمستان قرار داریم بهترین زمان برای تعمیر کولرگازی می باشد.مرکز آرین کولر با داشتن امکانات فراوان و با بهره مندی از متخصصین زبده تعمیرکار کولرگازی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ari conditioner of aryancooler 1

____________________________________________________________________________________________________________________

 

سرویس تعمیرات کولرگازی به دو صورت تعمیر در محل و نعمیر در تعمیرگاه انجام می شود.شرکت آرین کولر همواره سعی دارد کولرهای گازی را در محل مشتری تعمیر نماید و تحویل دهد .اما برای تعمیر برخی از ایرادات  کولر نیاز به صرف وقت زیاد و استفاده از تجهیزات سنگین و تامین قطعات وجود دارد.از این رو برخی از موارد تعمیرکولر بایستی در تعمیرگا انجام شود.دوستان نصابی که برای تعمیر کولر اعزام می شوند در صورت انجام تعمیرات در محل به صورت کامل بایستی رسید تحویل و رضایتمندی مشتری را دریافت کنند.

مشتریان عزیز بعد از تعمیر کولرگازی توسط نصاب کولرحتما سعی کنید کولر را در حالتهای مختلف تست کرده و از کارکرد صحیح کولر اطمینان حاصل نمایید.

قطعات مورد نیاز برای تعمیر کولرگازی

در تعمیر کولرگازی علاوه بر تجهیزات و لوازم و ابزار هر تعمیرکار فنی،  تجهیزاتی نظیر وکیوم،دستگاه هواگاز ولوله خم کن مورد نیاز می باشد.

همچنین در تعمیرات کمپرسور کولرگازی به دلیل اینکه امکان سوختگی خازن و سایر قطعات کمپرسور وجود دارد در صورت انجام تعمیر در محل ،

بایستی کلیه قطعات لازم برای جایگزینی در کمپرسور موجود باشد.

تعمیرات کولرگازی اینورتر

کولرهای گازی اینورتر نسبت به سایر کولرهای گازی دارای سیستم پیچیده تری می باشد.کولرهای گازی معمولی برق شهری را دریافت کرده و وارد کولر می کنند ولی در در کولرهای گازی اینورتر بردی تعبیه شده است که برق AC شهری را به برق DC تبدیل می کند.کلمه اینورتر در انگلیسی به معنی معکوس کننده و تبدیل کننده می باشد.تعمیر کولرهای اینورتر نسبت به کولرهای معمولی بسیار پیچیده تر و تخصصی تر است و نیاز به متخصصین زبده و با تجربه در این زمینه دارد.مرکز آرین کولر بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی اینورتر در جنوب غرب تهران می باشد.این مرکز کولرهای گازی معمولی و اینورتر شما را به بهترین شکل و با ضمانت تعمیر می کند.

یک نصاب کولرگازی بایستی ابزارها و تجهیزات لازم برای نصب کولرگازی را داشته باشد.همچنین نصابها بایستی قطعات یدکی مصرفی کولرگازی را نیز هنگام نصب به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز استفاده و جایگزین نمایند.نصابهایی که توانایی و تخصص تعمیر کولر را نیز داشت باشند نصابهای ایده آلی می باشند .در بسیاری از موارد تعمیر کولرگازی در محل انجام می شود و تعمیرکار با حضور در محل اقدام به تعمیر کولرگازی می نماید.وقتی کار تعمیرکا به پایان رسید نوبت به نصب کولر می رسد.حال اگر تعمیرکار کولرتوانایی نصب نداشته باشد بایستی نصاب دیگری به محل اعزام شود و همین امر باعث کندی روند کار می شود و ممکن است باعث نارضایتی مشتری شود.

نصاب کولرگازی هنگام حضور در محل بایستی به تجهیزات و ابزار لازم جهت نصب کولر مجهز باشد در زیر به برخی از این تجهیزات و ابزار

اشاره می کنیم.

دلر،انواع آچار،لوله بر،انبردست،انواع پیچ گوشتی ، چهارپایه وسایر تجهیزات مورد نیاز

شرکت ایران رادیاتور تولید کننده کولرهای گازی داخلی می باشد.محصولات تولید شده در این شرکت از کیفیت مرغوب و استانداردی برخوردارند.البته بیشتر قطعات کولرگازی های تولید داخلی از خارج از کشور وارد می شود و در شرکتها مونتاژ می شود.

شاید تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که آبی که از کولرگازی توسط شیلنگی بیرون می آید چیست .اول توجهتان را به این نکته جلب می کنیم که یکی از تفاوتهای اساسی کولرهای گازی و آبی تاثیر آن بر رطوبت محل می باشد.کولرهای آبی ذاتا با آب و رطوبت سروکار دارند .این کولرها از طریق گردش سیستم آب در پوشال ها و چرخش قطعات مشخص ،هوای سرد را وارد خانه هایتان می کنند.هوای سردی که از طریق کولرآبی وارد منزل می شود دارای رطوبت می باشد.در واقع کولرآبی به همراه سرما ،رطوبت را نیزوارد خانه شما می کتد.این رطوبت چیز خوشایندی نیست و بر روی افراد استفاده کننده از کولر مخصوصا سالمندان تاثیر منفی دارد و سبب ایجاد بیماریهایی نظیر رماتیسم می شود.در حالی که کولرگازی دقیقا عکس این عمل را انجام می دهد .به این صورت که این کولرها رطوبت موجود در منزل شما را جذب می کنند وبه صورت آب مقط به بیرون  هدایت می کنند.آبی که از شلنگ متصل  به کولر خارج می شود همین آب تقطیر شده است.این آب، آب مقطر می باشد اما توجه داشته باشید که ممکن است آب خالص نباشد و زیرا کولرگازی در کنار جذب آب گرد و غبار موجود در فضا را نیز جذب کرده و همراه آب به بیرون هدایت کند.

 

دزدی کولرهای گازی یکی از مواردی هست که در حال حاضر افزایش زیادی یافته است .با افزایس قیمت کولرگازی افراد تبهکار و سارق اقدام به دزدی این محصولات می کنند و آن را در بازار سیاه به فروش می رسانند.اکثردزدی هایی که در رابطه کولرگازی انجام می شود مربوط به کولرهای گازی است که بیرون از ساختمان نصب شده اند.سارقان بدون ورود به ساختمان می توانند به راحتی اقدام به سرقت این کولرها نمایند.برای درامان ماندن از سرقت کولرگازی بایستی قفسه هایی از نوع توری آهنی دورتادور کولرگازی نصب شود .در این قفسه ها دربی نیز تعبیه می شود که می توان آن را قفل کرد و در صورت نیاز برای تعمیر و سرویس باز کرد.

کولرهای گازی معمولا بر روی دیوار و داخل خانه نصب می شوند .در برخی مکان ها کولرهای گازی در قسمت بیرونی ساختمان و یا پشت بام نصب می شوند.این کولرها به صورت مستقیم در معرض آفتاب و باد و باران می باشند.شاید این سوال برای مشتریانی که به این صورت از کولرگازی استفاده می کنند پیش بیاید که در این شرایط ممکن است آسیبی متوجه کولرگازی شود ؟باید عرض کنیم که کولرهای گازی ضدآب هستند و بارش باران و برف تاثیری مخربی بر روی آن ندارد.در مورد آفتاب نیز بهتر است کولرگازی برای کارکرد بهتر در زیر سایبان قرار گیرد.اما در کل شرایط محیطی بیرون نظیر باران و آفتاب تاثیر مخربی بر روی کولرگازی ندارند.

مرکز آرین کولر بزرگترین فرشنده کولرهای گازی در جنوب غرب تهران تعداد قابل توجهی کولرگازی دست دوم و کارکرده را با قیمت مناسب به فروش می رساند.در صورت نیاز مشتریان ساکن در اسلامشهر و تهران کولرهای گازی با شرایط اقساطی به فروش می رسد .اقساط کولرها به صورت توافقی تعیین می شود.لازم به ذکر است کولرهای گازی فروخته شده دارای یک سال گارانتی بی قید وشرط فروشگاه آرین کولر می باشد.

برندهای کولرگازی ال جی ،هایسنس و اوجنرال جزو معتبرترین برندهای کولرگازی می باشند وتوسط این مرکز مورد تایید  می باشند .

یکی از مواردی که اخیرا در بین مردم مرسوم شده است این هست که برخی برای خرید قطعات برقی نظیر کولرگازی به شهر بانه می روند و کالاهای مورد نیاز خود را از این شهر یا سایر شهرهای مرزی خریداری می کنند.این کار چند اشکال اساسی دارد و ممکن است خریدار با مشکلاتی مواجح شود. در زیر به برخی از مشکلات خرید  این محصولات می پردازیم.

کالاهای قاچاق:بسیاری از محصولاتی که در شهرهای مرزی نظیر بانه ارائه می شود کالاهای قاچاقی هست که به صورت غیرقانونی از شهرهای مرزی وارد می شود .این کالا ها جنس قاچاق محسوب می شوند و خرید این محصولات تاثیر بسیار منفی بر اقتصاد داخلی دارد و از نظر اخلاقی نیز امری بسیار غیراخلاقی است.

عدم داشتن گارانتی معتبر:کولرهای گازی و سایر محصولات برقی که در این شهرها عرضه می شود به دلیل اینکه توسط شرکت های معتبر و متخصص وارد نشده اند و توسط افراد سودجو قاچاق شده اند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیستند و در صورت بروز مشکل برای این محصولات نمی توان از خدمات گارانتی استفاده کرد.

فروش کولرگازی با اندازه های جعلی:در بسیاری از موارد دیده شده که سایز و اندازه کولرگازی که از شهرهای مرزی خریداری شده است صحیح نبوده است.برای مثال بر روی کولرگازی 18000 سایز 24000 هزار برچسب خورد و یا هک شده است.

برندهای نامعتبر یا جعلی:بسیاری از کولرهای گازی ارائه شده در این شهرها برندهای نامعتبر و حتی جعلی می باشند.

 

تهیه و خرید و فروش کلیه قطعات کولرگازی

ارسال کلیه قطعات پنل و کندانسور کولرگازی در تهران و سراسر کشور برای همکاران

تعمیر قطعات کولرگازی

سرویس قطعات کولرگازی

_________________________________________________________________________

تصاویر برخی از قطعات مهم کولرگازی

قطعات کولرگازی

قطعات کولرگازی

IMG 20200903 WA0043

 

قطعات کولرگازی دست دوم

IMG 20200903 WA0005

انواع برد کولرگازی

IMG 20200903 WA0026

airc

IMG 20200903 WA0025

airconditionersstuffs

 

قطعات کولرگازی

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

برخی قطعات کولرگازی به شرح زیر است

کمپرسور

فن بیرونی

فن داخلی

برد

دمپر

سنسور

خازن

کونتاکتور

 

شارژ کولرهای گازی یکی از خدماتی هست که توسط فروشگاه آرین کولر انجام می شود .همانطور که می دانید خصوصیت سرمایشی و گرمایشی در کلیه کولرهای گازی توسط گاز کولر ایجاد می شود .برخی مواقع به دلیل نشتی در مهره ها و اتصالات و یا ایجاد سوراخ در کندانسور کولرگازی یا سوراخ شدن کوپل دستگاه گاز کولر نشتی کرده و خارج می شود و نیاز هست که اولا مشکلی که باعث ایجاد نشتی شده رفع شود و بعد از آن گاز کولر مجددا شارژ شود .کلیه خدمات شارژ کولرگازی توسط شرکت آرین کولر در محل مشتری انجام می شود .

 فروش فوری کولرگازی سرما گرمایی

فروش فوری کولرگازی سرما گرمایی الی جی 18 هزار با قیمت استثنائی

برای دریافت قیمت تماس بگیرید.

______________________________________________________________________________________

فروش کولرگازی ایستاده سرما گرما

در این مجموعه کولرگازی های دست دوم و نو ایستاده سرما گرما در اندازه ها و برندهای مختلف موجود می باشد.همچنین کولرگازی های دیواری و پنجره ای سرما گرما نیز در اندازه و برندهای مختلف موجود است.

_____________________________________________________________________________________

با پایان فصل گرما و شروع پاییز کسب و کارهای مربوط به کولرگازی نیز افت کرده و مشتریانی که به خدمات کولرگازی نیاز دارند کاسته می شود اما خدمات کولرگازی در فصل سرما به صورت کامل با حاشیه نمی رود .کولرهای گازی سرما گرمایی در فصول سرد سال نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به الطبع خدمات مربوط به این کولرها نیز فعالیت خواهند داشت.از سوی دیگر ساخت و سازهای ساختمانی که بیشتر در فصول سرد انجام می شوند نیاز به لوله کشی و نصب کولرگازی خواهند داشت.با شروع فصل سرما ممکن است بسیاری از فعالین حوزه کولرگازی به صورت تعطیل و یا نیمه وقت در بیایند اما مجموعه آرین کولر به صورت قدرتمند و با توان بالا در این ایام خدمت رسانی خواهد کرد و به لطف وجود مشتریان کثیر خود به ارائه خدمات و سرویس دهی به مشتریان عزیز در سراسر کشور ادامه خواهد داد.

کولرهای گازی سرما گرما از جدیدترین نوع کولرهای گازی می باشند.این نوع کولرها قابلیت تولید گرما و سرما را دارند.به صورتی که در تابستان از سرمای این کولرها استفاده می شود و در زمستان از خاصیت گرمایشی این کولرها استفاده می شود.قیمت کولرگازی های سرما گرمایی نسبت به کولرهای گازی معمولی بالاتر است.در کولرهای سرما گرمایی ،گرمای کولرها توسط قطعه ای به نام شیر برقی ایجاد می شود .لازم به ذکر است که در تولید گرما مانند تولید سرما از گاز کولر استفاده می شود.کولرگازی های سرما گرما

این نوع کولرهای گازی در سایزها و اندازه های مختلف تولید شده است . کولرهای گازی سرما گرمایی در برندهای مختلف نو و کارکرده در فروشگاه آرین کولرموجود می باشد.گازهای مصرفی در کولرهای گازی از نوع گاز فریون می باشد.

مجموعه آرین کولر تعداد قابل توجهی کولرگازی سرماگرمایی دست دوم موجود دارد و در صورت نیاز مشتریان عزیز عرض می کند.

مطالب مرتبط

لوله کشی کولرگازی

کولرگازی در تهران


کولرهای گازی کم مصرف نوع جدیدی از کولرهای گازی می باشند که این کولرهای گازی را با نام اینورتر نیز می شناسند.این کولرها نسبت به سایر کولرهای گازی برق بسیار کمتری مصرف می کنند.از این رو با استقبال بسیار از مشتریان روبرو شده اند .مصرف بهینه برق توسط این کولرها جایگاه ويژه ای برای آن در بازار و نزد مشتریان ایجاد کرده است.و کم مصرف بودن یکی از آپشن های مشتریان برای خرید کولرگازی می باشد.

درکولرهای گازی ساده هنگام روشن کردن کولربه دلیل استارت اولیه حدود 20 تا 25 آمپر برق صرف می شود و کولر روشن می شود و پس از آن کولر به صورت متناوب بر روی 12 آمپر کار می کند.در حالیکه در کولرهای گازی کم مصرف یا اینورتر استارت اولیه نداریم و وقتیکه کولرگازی را روشن می نماییم کولرگازی با قدرت نیم،1و 2 آمپر شروع به کارکردن می کند و به آمپرهای 8 و9  و در نهایت 11 و12 می رسد .کولرهای گازی اینورتر به صورت متناوب بر روی یک آمپر کار نمی کنند و مقدار آمپر مصرفی کولرهنگام کارکردن به طور متناوب کم و زیاد می شود.

نکته دیگری که در مورد آمپر مصرفی کولرهای گازی اینورتر وجود دارد این هست که کولرهای گازی اینورتر کوچک تر مصرف برق کمتری دارند. برای مثال نهایت آمپر مصرفی درکولرهای گازی 24000 حدود 8 آمپر می باشد اما در کولرهای گازی 36 هزار این عدد به 11و12 آمپر می رسد.

این نوع کولرهای گازی نیز مناسب برای خانه ها و پذیرایی های بزرگ می باشد و بسیار دیده شده است که در ادارات و مراکزی که دارای فضای متوسط هستند نصب و استفاده می شود.کولرگازی 36000 از جمله بزرگترین کولرگازی های مدل دیواری می باشد .کولرهای گازی 36000 هزار در انواع برندهای ال جی ؛اوجنرال و هاینسن در این فروشگاه مو جود می باشند .کلیه خدمات و سرویس های مربوط این نوع کولرگازی در این مرکز انجام می شود.کولرهای گازی در دو نوع کلی ایستاده و دیواری وجود دارند.کولرهای گازی دیواری معمولا در سایز و اندازه های کوچک از 9000 تا36000 عرضه شده اند و برای مکان هایی نظیر منازل و مغازه ها و ادارات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

کولرهای گازی ایستاده در سایزهای بزرگ از 50000 تا 100000 وجود دارند.این کولرها با نام کولرهای گازی صنعتی نیز شناخته شده می باشند .اندازه و قدرت این کولرها به مراتب از کولرهای گازی دیواری بالاتر هست و متعاقبا قیمت این کولرهای گازی از کولرهای گازی دیواری  نیز بالاتر هست.این کولرها معمولا در بانک ها ،ادارات ،و مراکزی و شرکتهایی که سالن های بزرگی دارند استفاده و نصب می شود.

یکی از تفاوتهای اساسی کولرهای گازی ایستاده و کولرهای گازی دیواری در نوع برق مصرفی می باشد .در کولرهای گازی ایستاده معمولا از برق سه فاز استفاده می شود .اما در کولرهای دیواری معمولی مانند بسیاری از تجهیزات برقی از برق تک فاز استفاده می شود.

یکی دیگر از تفاوتهایی که کولرهای ایستاده و گازی دیواری دارند این هست که کولرهای گازی دیواری بدون صدا می باشند و در موقع کارکردن هیچ گونه صدایی ندارند اما کولرهای گازی ایستاده هنگام کار کردن صداهایی از خود تولید می کنند .منشا این صدا قطعه به نام لوله مویی می باشد .در کولرهای گازی  دیواری لوله مویی در داخل کندانسور قرار دارد و کندانسور مانع از ارتعاش صدا به بیرون می شود.اما در کولرهای گازی ایستاده لوله مویی در بیرون کندانسور قرار دارد و از این رو صدا به بیرون ارتعاش می یابد.

در کولرهای گازی ایستاده بهتر است کولر به صورت مستقیم بر روی زمین قرار نگیرد از این رو پایه های محکمی  برای این نوع کولرها  تعبیه می شود و کولرگازی را بر روی آن پایه ها قرار می گیرند.

مرکز آرین کولر به مناسبت فرارسیدن فصل تابستان تخفیف ويژه برای محصولات کولرگازی خود در نظر گرفته است .تخفیف شامل کلیه انواع کولرهای می باشد .همین حالا برای خرید کولر تماس بگیرید و از تخفیفات ويژه فروشگاه بهرهمند شوید

ایستادن مداوم در مقابل کولرهای گازی می تواند منجر به بروز بیماری و نارحتی هایی شود .البته شما به راحتی می توانید دما و شدت سرما در کولر را به اندازه دلخواه تنظیم نمایید.اما سعی کنید هرگز در مقابل کولرهای گازی با سرمای بالا برای مدت زیادی نایستید.ایستادن برای مدت طولانی باعث ایجاد نارحتی هایی چون سردرد ،سرماخوردگی ،خشکی بدن و... می شود.

صنعت تولید کولر مانند سایر صنایع و تجهیزات مدام در حال پیشرفت و توسعه می باشد.استفاده از کولر در سایز و اندازه های کوچک چیزی هست که طرفداران بسیاری یافته است و بازار بسیار خوبی در کشورهای مدرن  دارد.این کولرهای در سایز ها و اندازه های کوچک تولید و استفاده می شوند.کولری را درنظر بگیرید که در اندازه ضبط صوت هستند و شما به راحتی می توانید آن را حمل و نقل کنید و در مسافرت و محل کار و منزل از آن استفاده کنید.این کولرها در ابعاد مربع و مستطیل ساخته می شوند .این کولرها باطری هایی دارند که می توانند برای چند ساعت شارژ شوند و مورد استفاده قرار بگیرند .استفاده از این کولرهای برای مصارف شخصی می باشد و به دلیل سایز و اندازه کوچک کولر باید در نزدیکی شخص استفاده کننده قرار بگیرد.استفاده از این کولرها در کشورهای مدرن بسیار متداول است و طرفداران زیادی دارد.در کشور عزیزمان تبليغات و بازاریابی چندانی برای ارائه این کولرها نشده است اما به نظر می رسد در آینده نزدیک شاهد ارائه و استفاده انبوه از این کولرها باشیم.

کولرهای گازی در ادارات نیز کاربرد فراوانی دارد و در بسیاری از ادارات این کالامورد استفاده قرار می گیرد .آمار استفاده از کولرگازی در ادارت نیز به نسبت شرایط دمای محیطی و شرایط آب و هوایی استان ها  متفاوت می باشد .این محصولات بیشتر در ادارات برای خنک کردن اتاق های مدیریت و پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد و در سالن ها معمولا از کولرهای آبی بزرگ استفاده می شود .در ادارات و مکان های تجاری به دلیل قیمت بالاتر برق مصرفی ،در استفاده از کولر گازی حساسیت بیشتری وجود دارد .در مکان های تجاری کمتر دیده می شود که کولرگازی برای مدت زیاد و به صورت متناوب روشن باشد .

کولرگازی کالایی هست که کم و بیش در کلیه شهرهای کشور مورد استفاده قرار می گیرد.اما استفاده از این محصول در برخی نقاط کشور آمار بسیار بالاتری دارد.در برخی مناطق جنوبی کشور به دلیل گرمای بسیار شدید هوا و رطوبت بالا تنها وسیله که می توان برای خنک کردن محل استفاده کرد کولرگازی هست.کولرهای آبی و سایر خنک کننده ها در مناطق جنوبی کشور کارایی چندانی ندارند.برخی مناطق هستند که نزدیک به صددرصد از مردم این مناطق از کولرگازی استفاده می کنند .شهرها و مناطقی نظیر کیش ،قشم،هرمزگان ،بندرعباس،سیستان و بلوچستان و.... از جمله شهرهایی هستند که استفاده از کولرگازی در این مناطق آمار بسیار بالایی دارد.البته به صورت استاندارد در کلیه مناطق جنوبی کشور بایستی از کولرهای گازی استفاده شود .اما به دلیل قیمت بالای این محصولات و متاسفانه وضعیت اقتصادی نامطلوب هم میهنانمان در این شهرها استفاده از کولرهای گازی در این مناطق آن طوری که باید و شاید انجام نمی شود.

در شهرهای شمالی کشور کولرهای گازی نسبتا کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.استان هایی نظیر آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،اردبیل،مشهد و ... که آب و هوای سردسیر دارند استفاده از کولرگازی نسبت به مناطق جنوبی تر آمار کمتری دارد . در شهر تهران نیز در مناطق شمالی اصطلاحا بالاشهر تهران کولرگازی اصتفاده بسیار زیادی دارد و اکثر منازل و ادارات در تهران دارای کولرگازی می باشند .در مناطق جنوبی تهران نظیر شهرستان اسلامشهر استفاده از این محصول درصد پایین تری دارد .البته  استفاده از کولرگازی در مناطقی جنوبی تهران به دلیل گرمای هوا امر ضروری تری هست اما همانطور که قبلا گفته شد به دلیل شرایط اقتصادی برخی مردم این منطقه قادر به استفاده از این محصول نیستند.

درکشورهایی نظیر قطر،امارات متحده،عربستان،کویت و ... که کشورهای بسیار گرمسیری هستند و مردم این کشورها از وضعیت اقتصادی بسیار مطلوبی برخوردارند استفاده از کولرهای گازی بالاترین میزان در میان کشورهای منطقه را دارد .این کشورها یکی از بزرگترین مصرف کنندگان این محصولات می باشند .درکشورهای مدرن و پیشرفته نیز کولرهای آبی تقریبا منسوخ شده اند و کولرهای گازی به صورت صددرصد در این کشورها استفاده می شوند .

استفاده از کولرگازی به نسبت کولرهای آبی مزایای فراوانی دارد و در کیفیت زندگی تاثیرگذار است.فارق از اینکه در کجا و چه شهری زندگی می کنید کولرگازی یک کالا و محصول لوکس هست که در هر منطقه و شهری در فصل گرما می تواند خانه و محل زندگی شما را به بهترین شکل ممکن خنک نگه دارد.امیدواریم روزی برسد که استفاده از کولرهای گازی در کشور عزیزمان به صورت همه گیر باشد و هم میهنان عزیزمان بتوانند از این کالای لوکس استفاده نمایند.

شارژ گاز کولرگازی در تهران

فروش کولرگازی هوشمند در تهران

فروشگاه آرین کولر از مهم ترین وارد کنندگان کولرهای گازی هوشمند است این مرکز با توجه به موجودی بسیار بالای کولرهای گازی هوشمند در انبار های خود امکن فروش این نوع کولرها را در هر تعداد برای مشتریان خود در تهران و سایر شهرستان ها را دارد .

سرویس و عیب یابی کولرگازی

کولرهای گازی مانند سایز تجهیزات برق نیاز به سرویس و مراقبت دارند .پیشنهاد می شود مشتریان کولرهای گازی خود را هرسال در فصل گرما و قبل از استفاده توسط متخصصین مورد بازبینی قرار دهند و در صورت نیاز به سرویس ، خدمات سرویس کولر انجام شود.یکی از خدمات و سرویس های کولرگازی ،شارژ گاز کولر می باشد .تهران به عنوان یکی از بزرگترین استفاده کنندگان محصولات کولرگازی از شهرهایی هست که در صدر درخواست دهندگان انجام شارژ برای کولرگازی می باشد. مرکز آرین کولراقدام به شارژ کولرهای گازی مشتریان عزیز در تهران و حومه به صورت حضوری می نماید . کلیه خدمات تعمیر و سرویس کولرهای گازی به صورت آن کال می باشد و متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان سرویس دهی خواهند نمود.

شروع قیمت های شارژ کولرگازی از 250 هزارتومان می باشد و بسته به نقطه و منطقه در تهران هزینه ایاب و ذهاب محاسبه می شود.

مشکل استفاده از کولرهای گازی معمولی برای مدت طولانی در منزل

همانطور که می دانید کولرهای گازی معمولی کالاهای با مصرف برق بالا هستند.این محصولات بالاترین مصرف برق در لوازم خانگی معمولی در منزل را دارند .به دلیل مصرف بالای برق در این کولرها مرکز آرین کولر همواره به مشتریان کولرگازی توصیه می کند که از کولرهای کم مصرف و اینورتر خریداری نمایند .البته باور اشتباهی در میان افراد وجود دارد و آن این هست که مصرف زیاد کولرگازی باعث تمام شدن یا کم شدن شارژ کولر گازی می شود در حالیکه این مطلب صحیح نیست و خالی شدن شارژ کولرگازی ارتباطی مستقیمی با میزان کارکدن کولرگازی ندارد.اما کسانی که از کولرهای گازی معمولی استفاده می کنند به خاطر اینکه با قبوض برق نجومی مواجه نشوند چه باید بکنند.

تنهاترین رهکار بری این عزیزان مصرف بهینه در استفاده از کولرگای می باشد.در زیر نکاتی برای مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف کولرگازی برای این عزیزان ذمر شده است .

-سعی کنید در مواقعی که در منزل حضور ندارید کولرگازی را حتما خاموش نمایید.

-در ساعت اوج مصرف حتی المکان از کولرگازی استفاده نکیند.

-هنگام روشن بودن کولرگازی درب ها خروج و پنجره ها را ببندید.

-نصب کولرگازی در ارتفاع مناسب باعث می شود که تنها محدود و فضای مورد نیاز خنک شود و این امر در مصرف بهینه کولرگازی تاثیر بالایی دارد.

 

 

کولرگازی در تهران

فروش تعداد 80 عدد کنترل کولرگازی ال جی

فروش 40 عدد کنترل کولرگازی ال جی به صورت یکجا برای فروشندگان عمده

 

خرید و فروش کولرگازی سرما گرما در تهران حتی در فصل سرما

علارغم کاهش تقاضا برای خرید کولرگازی معمولی در فصل سرما ،کولرگازی های سرماگرما در فصول گرم سال نیز متقاضیان و مشتریان زیادی دارد.مجموعه آرین کولر با تهیه انواع کولرگازی سرما گرما وهمچنین تهیه انواع قطعات کولرگازی سرما گرما در خدمت مشتریان عزیز در تهران می باشد.

 

buy and sale air conditioner

خروج آب مقطر تولید شده توسط کولرگازی

میدانیم که هنگام کار کردن کولرگازی رطوبت محیط دریافت شده از طریق لوله یا شلنگی  از کولرگازی خارج شده و به بیرون انتقال می یابد.متاسفانه قرار دادن لوله خروجی آب در بسیاری از موارد به درستی انجام نمی شود و باعث بروز مشکلاتی می شود.برای مثال در موارد متعددی دیده می شود که لوله خروجی آب کولرگازی در داخل دستشویی و در ارتفاع بالا قرار داده می شود .این امر موجب ریختن و چکه کردن آب روی افرادی که از سرویس دستشویی استفاده می کنند می شود.همچنین در صورت جابه جایی محل کولرگازی نیاز به لوله کشی مجدد می باشد.

روش صحیح و اصولی در لوله کشی خروج اب مقطر از کولرگازی می تواند استفاده از این وسیله را لذت بخش تر و بی دردسر تر نماید.

لوله کشی جهت خروج اب از کولرگازی به دو صورت توکار و روکار انجام می شود.

لوله کشی توکار خروجی آب: همانطور که از نام این روش پیداست لوله کشی و یا شلنگ در داخل دیوار تعبیه شده و تا محل خروج آب کشیده می شود.در این روش معمولا هنگام ساخت خانه لوله های خروجی آب در داخل دیوار تعبیه می شود .در این روش به دلیل توکار بودن جذابیت بیشتری دارد اما ممکن است در آینده باعث بروز مشکلاتی شود برای مثال اگر هنگام نصب و یا پس از مدتی  در لوله خروج آب شکستگی یا ترکی ایجاد شود این امر باعث نم دادن دیوار می شود.همچنین استفاده از این روش به دلیل اینکه نیاز به کنده کاری و گچ کاری دارد در صورتی که افرادی در خانه ساکن باشند دردسرساز است .

لوله کشی روکار:در این روش که بسیار مرسوم نیزمی باشد لوله خروج آب به صورت روکار از کولرگازی تا محل خروجی آب کشیده می شود.این روش نسبت به روش توکار زمان و هزینه کمتری دارد .

کولرهای کازی شما را با مناسب ترین قیمت خریداریم.

مرکز آرین کولر اقدام به خرید کولرگازی دست دوم از مصرف کنندگان در کلیه مناطق استان تهران می نماید.کولرگازی شما هر اندازه و هر نوعی که باشد در صورتی که قصد فروش داشته باشید ما حاضر به خرید کولرگازی شما با قیمت مناسب هستیم.

روال خرید کولرگازی به این صورت است که مشتری عکسی واضح و کامل از پنل و کندانسور کولرگازی برای ما ارسال می کند و تیم تخصص آرین کولر پس از بررسی تصویر  و در صورت نیاز مراجعه در محل و بازدید حضوری اقدام به ارائه قیمت می نمایند و در صورت توافق معامله انجام می شود.

نوسان شدید قیمت کولرگازی 

همانطور که می دانید در دو سال اخیر قیمت بسیاری از کالاها به دلیل تغییر و نوسان قیمت دلار ثابت نبوده و نوسان زیادی داشته است.مجموعه آرین کولر در چند مقطع اقدام به قرار دادن قیمت در سایت نمود ولی بلافاصله قیمت ها با تغییر عمده مواجه شدند.از این رو مجموعه آرین کولر ضمن رعایت کامل حال مشتریان در اعلام قیمت ،کلیه قیمت های کولرگازی را از سایت حذف کرده است و از مشتریان خواهش می شود جهت دریافت قیمت به صورت مستقیم با این مجموعه تماس حاصل نمایند.

هزینه نصب کولرگازی چقدر است؟

هزینه نصب کولرگازی به نسبت محل نصب و اندازه کولرگازی متفاوت است .هزینه نصب کولرگازی ازسایز 12 هزار تا 30 هزار از  250 هزارتومان تا 300 هزارتومان می باشد.(قیمت ذکر شده در تاریخ 99/05/15 می باشد).برای کولرهای گازی بالای 30 هزار هزینه نصب از 500 هزارتومان شروع و تا مواردی به بیش از یک میلیون تومان می رسد.قیمت های ذکر شده در بالا حدودی است و به نسبت فاصله تا محل نصب و اندازه کولر متغییر است.

البته هزینه نصب ذکر شده برای مواردی است که مشتری کولرگازی را از محل دیگری خریداری کرده باشد و از مرکز آرین کولر درخواست نصب داشته باشد.در حالیکه هزینه نصب برای افرادی که به صورت مستقیم از این مرکز خریداری کنند رایگان می باشد.

خدمات نصب کولرگازی توسط آرین کولر تنها در تهران انجام می شود .در صورتی که مشتری تقاضای نصب کولرگازی در خارج از تهران را داشته باشد برای مشخص شدن هزینه بایستی به صورت مستقیم با نصاب معرفی شده توسط آرین کولر به توافق برسند.

 

آیا موتور سوخته کولرگازی قابل تعمیر است ؟

سوختگی موتور کولرگازی از مواردی هست که ممکن است برای هر کولرگازی پیش بیاید .زمانی که موتور کولرگازی بسوزد ارزش تعمیر ندارد زیرا در صورت تعمیر نیز به احتمال زیاد به سرعت دچار مشکل خواهد شد از این رو بایستی تعویض گردد.موتور کولرگازی به دلیل داشتن مقادیر زیادی مس و آلومینیوم حتی در صورت سوختن نیز ارزشمند است و می توان این موتورها ار از 250 هزارتومان تا چند میلیون بسته با اندازه کولرگازی به فروش رساند.

نصب کولرگازی مرکزی در ساختمان ها

در ساختمان هایی که دارای چندین  واحد است می توان از سیستم کولرگازی مرکزی استفاده کرد.به این صورت که در مرکز ساختمان یک کندانسور قدرتمند نظیر کندانسور 50 هزار نصب می شود و از طریق داکت کشی (داکت کشی کولرگازی روشی برای ایجاد انشعاب و ارتباط جریان هوا از کندانسور به واحدهای ساختمان است که نظیر کانال کشی کولرآبی می باشد) هوای سرد به خروجی ها منتق می شود.در این روش برای هر واحد نیاز به یک رادیات هست که در بالای سقف کاذب نصب می شود.در این روش نیاز به استفاده از پنل کولرگازی برای هر واحد نیست و همانطور که عرض شد از طریق داکت سرما به داخل واحدها راه می یابد.این کولرهای گازی با نام کولرگازی داکت اسپلیت یا کولرگازی سقفی نیز شناخته می شوند.

در ساختمان های با تعداد بالا به نسبت تعداد واحدها کندانسور با قدرت مورد نیاز نصب می شود.لازم است بدانید که یکی از واحدهای معتبر برای محاسبه میزان سرمایش واحد تن BTU می باشد.برای مثال  کندانسورهای  12 هزار 1 تن سرمایش دارند،کندانسورهای 24 هزار معادل 2 تن سرمایش دارند و کندانسورهای 36 هزار 3 تن سرمایش دارند.

در برخی موارد جهت افزایش قدرت برق کولرگازی و ذخیره سازی برق  برای کولرگازی از خازن ،استابلایز و یا ups استفاده می شود.

مشاوره تلفنی در مورد ایرادات کولرگازی

کولرهای گازی وسایل پیچیده ای هستند از این رو می تواند اشکالات و ایرادات متنوع و مختلفی داشته باشد.ایرادات و اشکالات کولرگازی را نباید سرسری گرفت زیرا ممکن است اشکالات و ایرادات جزئی که در کارکرد کولرگازی مشاهده می کنید به دلیل وجود مشکل مهمی  باشد.شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل برای کولرگازی خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل فوق را با مشاورین ما درمیان  بگذارید.

کارشناسان مجموعه آرین کولر به صورت رایگان در مورد مشکلات کولرگازی شما مشاوره می دهند .جهت دریافت مشاوره با شماره های ثابت موجود در سایت و یا شماره 09122845512 تماس حاصل فرمایید.

 

افزایش استفاده از کولرگازی در ایام کرونا

با شیوع ویروس کرونا و کم شدن میزان تردد در شهرها ساعات استفاده از لوازم خانگی نیز افزایش یافته است و تجهیزاتی نظیر کولرگازی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.استفاده از کولرگازی در مدت زمان های طولانی به الطبع موجب افزایش هزینه برق (درکولرگازی های معمولی)و اصطحلاک بیشتر کولر می شود.

جاه به جایی کولرگازی در محل

گاهی نیاز است که کولر گازی نصب شده در محل جابه جا شود.برای مثال کولرگازی در بخشی از سالن یا اتاق نصب شده است و شما تصمیم دارید که کولرگازی را اندکی در محل جابه جا کنید. بسیار دیده شده است که برخی از مشتریان عزیز که توانایی های فنی لازم را برای انجام این کار را ندارند خود برای جابه جایی کولرگازی اقدام کرده ند و به دلیل نداشتن توانایی های کافی باعث صدمه زدن به کولرگازی و یا خود شده اند.برای انجام هرگونه جابه جایی کولرگازی در صورتی که توانایی های فنی لازم را ندارید با متخصصین نصب کولرگازی تماس بگیرید.متخصصین آرین کولر در هر جای تهران که باشید در محل حضور یافته و اقدام به نصب و تغییر محل کولر گازی شما می کنند.

در صورتی که توانایی لازم برای نصب و جابه جایی کولرگازی داشته باشید می توانید قبل از جابه جایی کولرگازی در محل حتما از یک تکنسین کولرگازی در این مورد نظر خواهی کنید زیرا ممکن است محل جدید محل مناسبی برای نصب کولرگازی نباشد و یا نیاز به لوله کشی و اقدامات فنی خاصی داشته باشید.می توانید در مرحله اول  از محل نصب کولر گازی و محل جدیدی که می خواهید کولر را نصب کنید عکس گرفته و برای نصاب های کولرگازی بفرستید تا نصاب های کولرگای نظر خود را در مورد بهترین محل برای نصب کولرگازی به شما بدهند.شماره تلفن 09122845512 آمادگی ارائه مشاوره رایگان به نصاب های  محترم کولرگایز  در هرکجای کشور می باشد.

 افزایش روز افزون استفاده از کولرگازی در سال های اخیر

در سال های اخیر استفاده از کولرگازی رشد فزاینده ای داشته است .یکی از دلایل این امر گرمایش بی سابقه زمین است.در حال حاضر می بینیم که سال به سال دمای زمین در حال افزایش است و در برخی شهرها نظیر تهران که سابقا بیشتر از کولرهای آبی استفاده می شده است دیگر این کولرها قادر به خنک کردن کافی محیط  نیست از  این رو نیاز به استفاده از کولرگازی است.

دلیل دیگر روی آوردن مردم به کولرگازی ای هست که در سال های اخیر مردم بیشتر و بیشتر با اهمیت و قابلیت کولرگازی آشنا شدند .در هر حال امروزه کولرگازی مهم ترین دستگاه سرمایشی در کشور می باشد.

نصب کولرگازی با رعایت پروتکل های ایمنی

با شیوع ویروس کرونا  سبک زدگی مردم نیز تغییر کرده است.اغلب افراد جامعه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. نصاب ها و تعمیرکاران کولرگازی نیز ازا این قاعده مستثنی نیستند .نصاب های کولرگازی افرادی هستند که مدام از محلی به محل دیگر رفت و آمد دارند و اقدام به نصب کولر گازی در محل می نمایند. رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای نصاب های کولرگازی امری کاملا لازم و ضروری است . مجموعه آرین کولر به صورت دائم و روزمره بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط نصاب های کولرگازی نظارت دارد.

تعمیرکاران و فروشندگان کولرگازی فعال در مجموعه آرین کولر نیز به صورت کامل و همواره اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند .

استفاده از کولرگازی در ماشین های سنگین

استفاده از کولرهای گازی در ماشین های سنگین نظیر تریلی ،18 چرخ ،کامیون و ... بسیار معمول است.رانندگان ماشین های سنگین ممکن است روزها و شب های فراوانی در اتوبان ها و جاده های خارج از شهر و در نواحی مختلف آب و هوایی حضور داشته باشند.از این رو این ماشین ها باید به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد و کارامدی مجهز باشند.کولرگازی سرما گرمایی بهترین گزینه برای این ماشین ها محصوب می شود.محل استقرار راننده در ماشین که اصطلاحا کلگه کامیون است  ابعاد نسبتا کوچکی دارد از این رو در ماشین های سنگین  از کولرگازی 120 هزار استفاده می شود.این کولرگازی مناسب ترین کولرگازی برای ماشین است.استفاده از کولرگازی سرما گرمایی بهترین گزینه برای استفاده در ماشین های سنگین است .استفاده از سیستم گرمایی کولرگازی بسیار با کیفیت تر و کم خطرتر از روش های گرمایشی دیگر برای ماشین های سنگین است.

نصب کولرگازی در ماشین:

نصب کولرگازی در ماشین های سنگین از اهمیت ويژه ای برخوردار است و بایستی به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام شود.کندانسور کولرگازی معمولا بین کلگی و باربند ماشین سنگین نصب می شود.برای تامین برق کولرگازی می توان از موتور برق یا مبدل استفاده کرد.در صورتی که مبدل یا موتور برق در کامیون نصب نباشد راننده باید از برق شهری برای استفاد از کولرگایز استفاده کند.در این شرایط راننده نمی تواند هنگام حرکت از کولر استفاده کند و بایستی ماشین به صورت ثابت در کنار جاده یا گاراژ(در محلی که به برق شهری دسترسی باشد)پارک کرده و با استفاده از برق شهری از کولرگازی استفاده کند.لوله کشی کولرگازی در ماشین سنگین نیز همانند لوله کشی کولر در ساختمان است .

در ماشین های سنگین از کولرهای گازی پنجره ای و دیواری استفاده نمی شود.

ari conditioner of aryancooler 2

اجاره کولرگازی در تهران

ari conditioner of aryancooler 3

اجاره کولرگازی یکی از خدمات و سرویس هایی هست که برخی از شرکت ها و مراکز ارائه دهنده خدمات کولرگازی انجام می دهند.معمولا سالن داران وکسانی که قصد برگزاری مراسم یک یا چند روزه در محلی را دارند اقدام به اجاره کولرگازی می کنند.در این موارد که نیاز به سیستم گرمایشی هست و امکان خرید کولرگازی وجود ندارد مشتریان درخواست اجاره کولرگازی می کنند و کولرگازی مورد نیاز مشتریان (کولرگازی ایستاده ،پنجره ای یا دیواری )  در اندازه مورد نیاز به محل آورده و نصب می شود.

کولرهای گازی ایستاده بیشترین آمار درخواست اجاره را دارند .تجمعات و اجتماعات مختلفی که در سالن های بزرگ برگزار می شود نیازمند فراهم آوردن سیستم گرمایشی موثر و قابل قبولی است. البته اجاره کولرگازی به دلایلی نظیر نیاز به لوله کشی و ... ممکن است برای برخی امری دشوار به نظر برسد اما این کار برای نصاب های کولر امری سهل و آسان است .

کولرهای گازی ایستاده بیشترین آمار درخواست اجاره را دارند و پس از آن کولرگازی پنجره ای می باشد . کولرهای گازی دیواری کمتر میزان درخواست اجاره را دارد.

اجاره کولرگازی درهرمدت زمانی نیاز به عقد قرار داد دارد .

مرکز آرین کولر ارائه خدمات اجاره کولرگازی در تهران را انجام می دهد.

فروش کولرگازی نو در تهران

فروش کولرهای گازی نو و آکبند  در تهران در داخل بسته بندی های کارخانه ،ارسال به سراسر کشور

tehran air conditioner

خرید کولرگازی غیرقابل استفاده در تهران

فروشگاه آرین کولر خریدار کولرهای گازی دست دوم و ضایعاتی در تهران می باشد.کولرگازی شما در هر شرایطی و کیفیتی باشند ما حاضر به خرید نقدی کولرگازی در محل هستیم.برای فروش کولرگازی خود با بالاترین قیمت با شمارهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.در هرکجای تهران که باشید تنها با یک تماس کارشناسان ما در محل حضور می یابند و پس از تست و کنترل کیفیت کولر در محل به صورت نقدی هزینه کولر را پرداخت می کنند.

در زیر توضیح مختصری در مورد ارزش کولرهای گازی ضایعاتی و غیرقابل تعمیر ارائه شده است تا ارزش کولرهای گازی حتی پس از خراب شدن و غیرقابل استفاده بودن برای مشتریان عزیز روشن شود.

همانطور که در مقالات قبلی گفته شده کولرگازی وسیله ای هست که حتی در صورت غیرقابل استفاده بودن ارزشمند است و قطعات مختلف آن قابل بازیافت و استفاده مجدد است.برای مثال موتور کندانسور کولرگازی دارای مقدار قابل توجهی مس می باشند.همچنین خود کندانسور نیز از فلزات ارزشمندی نظیر مس ،آلومینیم و آهن تشکیل شده است .بردهای کولرگازی نیز دارای مقدار اندکی طلا می باشند.همچنین پنل کولرگازی دارای مقدار زیادی آلومینیم و مس می باشد.موتور فن کندانسور نیز دارای سیم پیچی و مس می باشد.فن کولر وسایر قطعات را نیز در صورت سالم بودن قابل استفاده در کولرهای دست دوم هستند.می بینیم که همه قطعات کولرگازی به نوعی ارزشمند هستند .

فروش کولرگازی سرما گرما در تهران

با شروع فصل سرما کاربرد و ارزش کولرهای گازی سرما گرمایی بیش از پیش نمایان می شود .این کولرها گرمای بسیار دلنشین و لذت بخشی به منزل شما می دهند.کولرهای سرما گرمایی  برخلاف بخاری های خانگی که به دلیل ساکن بودن تمرکز گرما را در یک محیط ایجاد می کنند تقریبا کل محیط  را به یک صورت گرم می کنند.کولرهای گازی نسبت به شوفاژ نیز مزایایی دارند از جمله راحت بودن کنترل گرما و نصب آسان.

به راحتی می توانید دمای مشخصی را برای کولر تنظیم کنید و کولرگازی در کمترین زمان ممکن دمای خانه شما را به میزان دلخواه بالا می برد.

آرین کولر با ارائه خدمات نصب ،فروش و تعمیر کولرهای گازی سرما گرمایی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

کلیه کولرهای گازی فروخته شده این مرکز دارای 48 ساعت مهلت تست می باشند و در صورت عدم رضایت مشتری به هر دلیلی کولر گازی قابل مرجوع شدن می باشد.

مجری نصب پروژه های کولرگازی مراکز دولتی در تهران

IMG 3094

مرکز آرین کولر یکی از بزرگترین اجرا کننده های نصب و فروش کولرگازی برای مراکز دولتی  در تهران می باشد.این مرکز با بسیاری از بانکها ،مراکزدرمانی ،ادارات و سایر مراکز دولتی طرف قرار داد می باشد و پروژه های بسیاری را در زمینه کولرگازی برای این مراکز انجام داده است.معمولا شرکتهای دولتی برای خرید محصولات خود سفارشات خود را به صورت مناقصه یا مزایده  ارائه می دهند.مرکز آرین کولر یکی از معتبرترین مراکز فروش کولرگازی است که پای ثابت مناقصه ها و مزایده های دولتی می باشد و به عنوان مرکز شناخته شده در این مناقصه ها و مزایده ها فعالیت دارد.

ارائه قیمت های بالای سرویس و خدمات در تهران توسط برخی شرکتها

یکی از مشکلاتی که شهروندان عزیز تهرانی دارند این هست که فروشندگان و ارائه دهندگان محصولات مختلف  در تهران قیمت های بسیار بالا و نا متعارفی به مشتریان خود ارائه می دهند.به طوری که تفاوت قیمت های ارائه شده در شهر تهران با سایر شهرها بسیار بالاتر می باشد.هرچند ایاب و ذهاب و رفت و آمدی در شهری مانند تهران نسبت به سایر شهرها مشکل تر و هزینه برتر است اما این امر ارائه فاکتورهای چند برابر قیمت عرف خدمات و سرویس را توجیه نمی کند.از این رو نوعی سردرگمی و عدم اعتماد در بین مشتریان ساکن در تهران به وجود آمده است . در میان محصولات برقی و کولرگازی نیز این چالش وجود دارد.مرکز آرین کولر یکی از مراکزی هست که هیچ تفاوات قیمتی برای ارائه خدمات نصب ،شارژ ،تعمیر و فروش کولرگازی در تهران وسایر شهرها ندارد و تنها هزینه ایاب و ذهاب است که ممکن است اندکی متغییر باشد.همچنین مرکز آرین کولر برای مشترین عزیز که به دفعات از خدمات خرید و سرویس کولرگازی آرین کولر بهره مند می شوند می توانند از خدمات رایگان مرکز آرین کولر استفاده کنند.برای سوال در مورد خدمات رایگان آرین کولر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

بهترین فروشنده کولرگازی در تهران چه شرکتی می باشد ؟

مرکز آرین کولر بهترین فروشنده انواع کولرگازی در تهران می باشد.این مرکز با ارائه خدمات و شرایط مختلف خرید کولرگازی توانایی خرید انواع کولرگازی برای مشتریان را آسان تر کرده است.فروش اقساطی ،فروش کولرگازی دست دوم و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و البته سرویس دهی و تعمیرات آن کال از جمله خدماتی است که این مرکز برای مشتریان عزیز در تهران ارائه می دهد.مرکز آرین کولر در شرایط تحریم ها و وضعیت بد اقتصادی در کنار مشتریان عزیز می باشد.این مرکز فروشنده کلیه برندهای کولرگازی معتبر در تهران می باشد.

فروش کولرگازی

شکسته شدن قیمت های کولرگازی

دوستان عزیز قیمت های کولرگازی شکسته شد. با تماس با مرکز آرین کولر می توانید از قیمت های جدید انواع کولرگازی مطلع شوید .ما بهترین و با کیفیت ترین برندها و محصولات را با قیمت کف بازار به شما عرضه می نماییم.

مناسب ترین زمان برای خرید کولرگازی چه زمانی می باشد؟

همه ساله با شروع فصل گرما قیمت کولرهای گازی افزایش می یابد .دلیل این افزایش قیمت بیشتر جنبه روانی آن می باشد زیرا در این زمان درخواست خرید ،سرویس و نصب کولرگازی به یکباره افزایش می یابد .این زمان برای خریدارانی که به دنبال خرید مقرون به صرفه و با قیمت مناسب هستند زمان مناسبی برای خرید نمی باشد. همچنین در اواخر فصل گرما معمولا درصدی از قیمت کولرگازی کاسته می شود .در این زمان مشتری هم می تواند کولرگازی با قیمت مناسب خریداری کند و هم از آن استفاده نماید.البته در فصول سرد سال نیز به دلیل کم بودن مشتری های کولرگازی می توان این محصول را از مراکز فروش تهیه و استفاده کرد.اما خرید کولرگازی در فصول سرد یک مشکل اساسی دارد و اینکه در این ایام نمی توان از کولر گازی استفاده کرد و خریدار کولرگازی بایستی کولر را تا رسیدن فصل گرما نگه دارد و در صورت بروز مشکل برای کولرگازی فروشنده به دلیل گذشتن مدت زمان نسبتا طولانی از خرید کولر زیربار تعویض کولرگازی نمی رود و همچنین در ایامی که از کولرگازی استفاده نمی کنید گارانتی آن نیز از بین می رود .پس نتیجه می گیریم بهترین زمان برای خرید کولرگازی اواسط و اواخر تابستان می باشد.

نوسانات قیمت ارز و تاثیر آن بر قیمت کولرگازی 

یکی از مشکلاتی اساسی اقتصاد کشورمان نبود ثبات در قیمت ارز می باشد.بی ثباتی ارز تاثیر مستقیمی بر همه جنبه های اقتصادی دارد و همچنین تاثیر بسیاری بر روی نوسانات کالاها دارد.این نوسانات و افزایش قیمت ها بیش تر از همه در کالاهای وارداتی محسوس بوده است .کولرهای گازی نیز محصولاتی عمدتا وارداتی هستند.بسیاری از فروشنده ها با افزایش قیمت ارز قیمت کالاهای خود را افزایش می دهند و متاسفانه هنگام کاهش قیمت ارز و دلار از قیمت محصولات خود نمی کاهند.سیاست های مجموعه آرین کولر در فروش محصولات خود سعی در ایجاد ثبات و کم کردن حداقلی نوسان قیمت ها می باشد.ما با دارا بودن تجهیزات و کولرهای گازی و همچنین قطعات مورد نیاز این کولرها در  تعداد بالا، تا حدودی  از نوسانات قیمت ارز مصون مانده ایم.این  مرکز در نوسانات حاکم بر اقتصاد کشور همواره در کنار مصرف کنندگان عزیز می باشد و سعی در ارائه حداقلی قیمت انواع کولر و محصولات خود دارد.

نمایندگی انواع برندهای کولرگازی در تهران

مرکز آرین کولر نمایندگی بسیاری از برندهای معتبر و شناخته شده کولرگازی در تهران می باشد.در زیر نام برخی از این برندها ذکر شده است.

نمایندگی کولرگازی ال جی در تهران

نمایندگی کولرگازی اوجنرال در تهران

نمایندگی کولرگازی هایسنس در تهران

نمایندگی کولرگازی مدیا در تهران

نمایندگی کولرگازی بوش در تهران


شرکت در مزایده های کولرگازی در تهران

فروشگاه آرین کولر عضو ثابت شرکت در مزایده ها و مناقصه های انواع کولرگازی در تهران می باشد.مزايده و مناقصه کولرهای گازی معمولا از طرف شرکت ها و سازمان های بزرگ از چند ده کولر گرفته تا چند صد و چند هزار کولرگازی برگزار می شود.شهرداری ها ،مراکز آموزش و پرورش ،نهادهای دولتی و فروشگاههای بزرگ در اکثر مواقع خرید و فروش کالاهای خود را در ابعاد بزرگ در مناقصه ها یا مزایده ها انجام می دهند.کولرگازی های ارائه شده در مزایده های این شرکت ها  معمولا کولرهای گازی دست دوم و غیرقابل استفاده می باشد .توجه داشته باشید که کولرهای گازی حتی در صورت غیرقابل استفاده بودن ارزش زیادی دارند.برای مثال موتور کولرگازی حاوی مقادیر زیادی مس و فلزات ارزشمند است .همچنین از بدنه و قطعات محتلف کولرگازی در صورت سالم بودن می تواندر کولرهای دست دوم استفاده کرد.البته دقت داشته باشید که کولرهایی اسقاطی که در مزایده ها در تعداد بالا ارائه می شود لزوما هم اسقاطی و خراب نیستند. خریداران عمده این کولرها که معمولا کارخانه داران و شرکتهای بزرگ می باشند اغلب اقدام به تفکیک کولرهای سالم از ناسالم و همچنین تفکیک قطعات سالم کولرها می کنند.پس از تفکیک ،کولرهای گازی سالم جدا شده و به تعمیرگاهها و بازار عرضه می شود و قطعات ناسالم به عنوان ضایعات اوراق می شود .

یکی از مراکز بسیار بزرگ و معتبری که اقدام به برگزاری مزایده های فراوان از جمله مزایده کولرگازی می کند شرکتهای فعال در عسلویه می باشند که سالانه مزایده های فراوانی انجام می دهند. و اخیرا مزایده ای بزرگی در زمینه واگذاری بیش از هزار کولرگازی انجام داده اند.

در حال حاضر قیمت یک کولرگازی غیرقابل استفاده بسته به اندازه و نوع بین 700 هزارتومان تا چند میلیون تومان می باشد.

مرکز آرین کولر عضو شناخته شده ای در این مراکز می باشد.این مرکز برای شرکت در کلیه مناقصه و مزاِیده ها در کشور ابراز آمادگی می کند .

برخی از مزایده های کولرگازی که این مرکز در آن حضور داشته است به شرح زیر می باشند.

مزایده عسلویه

مزایده بانک مسکن

مزایده بستنی میهن

مزایده بانک تجارت

مزایده اداره برق منطقه مپنا

انجام کلیه خدمات کولرگازی در کمتر از چند ساعت

تنها با یک تماس در کمتر از چند ساعت می توانید از کلیه خدمات مرکز آرین کولر در تهران بهره مند شوید .درخواست انجام خدمات در سریعترین زمان ممکن و با حداقل قیمت ، بهترین نوع خدمت رسانی به مشتری می باشد وما این خدمات رسانی را وظیفه خود می دانیم.مشتریان عزیز با تماس با شماره های درج شده در سایت می توانند به صورت مستقیم با مدیریت مجموعه آرین کولر تماس حاصل کرده و نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

_________________________________________________________________________________________________________

تخفیف ويژه محصولات کولر گازی در تهران

شرکت آرین کولر تعدادی کولرگازی استوک و در حد نو از شرکتی معتبر خریداری کرده است و با قیمت مناسب به فروش می رساند.کلیه کولرهای گازی مورد نظر دارای تست کنترل کارکرد می باشند و توسط آرین کولر گارانتی می شوند.کولرهای گازی مورد نظر در سایز های 12000،18000،24000و 36000 می باشند .با خرید کولر گازی از این مرکز ازسرویس ها و خدمات رایگان این مرکز بهره مند شوید.

کولرگازی از جمله کالاهایی هست که در شهر تهران مشتریان بی شماری دارد و بسیاری از ادارت و منازل و شرکت ها از این کالا استفاده می کنند .همه ساله درآغاز فصل تابستان هزاران سفارش خرید و نصب کولرگازی از طرف مشتریان عزیز در تهران دریافت می شود که متخصصین آرین کولر سعی در سرویس دهی مناسب به همه این عزیزان را دارند.فروشگاه آرین کولر پخش کنند انواع کولرهای گازی در سراسر کشور اقدام به فروش ، نصب ،تعمیر و شارژ گازانواع کولرهای گازی درتهران  و سایر استان های می نماید.تنها با یک تماس از خدمات و سرویس های آرین کولر بهره مند شوید.در زیر به برخی از این خدمات اشاره می کنیم.

فروش کولر گازی در تهران

فروشگاه آرین کولر نمایندگی فروش انواع کولرهای گازی در تهران می باشد .این مرکز با دارا بودن کلیه برندهای ایرانی و خارجی کولرگازی و با ارائه  قیمت های بسیار مناسب برای این محصولات مشتریان بسیاری در شهر تهران و حومه دارد .کولر گازی مانند سایر دستگاه های الکترونیکی برندهای بسیار مختلفی دارد .مشتریان اولین چیزی که هنگام خرید کولرگازی بایستی مد نظر داشته ابشند این هست که اندازه و قدرت کولرگازی  مورد نیاز خود را مشخص کنند.در این زمینه بهتر است که برای خرید مناسب از فروشندگان و مراکز معتبر کولرگازی مشاوره دریافت کنند.دومین موردی که مشتریان باید مد نظر داشته باشند انتخاب برند مناسب هست .برندهای معتبر کولر گازی از جمله ال جی ،هایسنس ،اوجنرال و ... همگی از برندهای پرفروش و معتبر کولرگازی هستند و انتخاب هر کدام از این برندها توسط این مرکز توصیه می شود .

کلیه کولرهای گازی نو ارائه شده توسط آرین کولر دارای 18 ماه گارانتی کلیه قطعات و پنج سال گارانتی کمپرسور می باشند .دوستان دقت داشته باشید گارانتی های کولرگازی به صورت برگه هایی در داخل کارتون کولرگازی می باشد.در حفظ و نگهداری برگه های گارانتی نهایت دقت را داشته باشید.همچنین در داخل کارتون کولرگازی دفترچه راهنمای جامع نحوه استفاده و نصب کولرگازی نیز موجود می باشد.

فروش کولر گازی ال جی نو و کارکرده

فروش کولرگازی هایسنس نو و کارکرده

فروش کولر گازی مدیا  نو

فروش کولرگازی بوش نو

فروش کولرگازی هایسنس نو

فروش کولرگازی دست دوم در تهران

از دیگر خدمات فروشگاه آرین کولر فروش کولر گازی دست دوم و کارکرده می باشد .به دلیل افزایش قیمت کولرگازی در سال های اخیر بسیاری از مشتریان به خرید کولرهای گازی کارکرده و دسته دوم روی آورده اند .فروشگاه آرین کولر تعداد زیادی کولرهای دست دوم سالم در اختیار دارد و در صورت نیاز مشتریان عزیز تقدیم می کند.کلیه کولرهای گازی دست دوم و کارکرده که توسط فروشگاه آرین کولر عرضه می شوند دارای سه ماه گارانتی شارژ،یک ماه گارانتی کلیه قطعات و یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور دارند.همچنین مشتریان عزیز  در صورت خرید کولرگازی دست دوم از این مرکز 5 متر لوله کولرگازی به همراه نصب رایگان کولر را از ما به عنوان هدیه دریافت می نمایید.

لازم به ذکر است در صورت فروش کولر نو یا کرده کرده حمل کولر گازی تا محل مورد نظر مشتری بر عهده مشتری می باشد و نصب و لوله کشی و همچنین لوله مورد نیاز جهت نصب بر عهده این مرکز می باشد.

نصب کولرگازی در تهران

نصب کولر گازی امر بسیار مهمی می باشد که نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد.درهنگام نصب کولر گازی بایستی دقت شود که کولر در بهترین وضعیت ممکن نصب شود و کل محیط را بتواند خنک کند.معمولا هنگام ساخت آپارتمان های مسکونی و منازل سازنده آپارتمان تصمیم می گیرد که برای منزل کولر گازی استفاده کند و یا آبی.در برخی موارد که سازنده ساختمان تصمیم به نصب کولر گازی می گیرد می تواند کانال های کولر آبی برای آپارتمان ها قرار ندهد و در هزینه صرفه جویی کند .اما بسیاری از سازنده ها هنگام ساخت منزل  و در کنار انجام لوله کشی های مورد نیاز برای کولرگازی ،کانال کشی های مورد نیاز کولرآبی را برای استفاده احتمالی کولرهای آبی را نیز در ساختمان قرار می دهند.در این روش هرچند هزینه بیشتری صرف می شود اما صاحبان خانه می توانند در خصوص استفاده از کولر گازی یا آبی خود تصمیم بگیرند.یکی از چالش ترین مراحل نصب کولرگازی لوله کشی آن می باشد .همانطور که گفته شده لوله کشی مورد نیاز کولرگازی در هنگام ساخت ساختمان انجام می شود.معمولا این لوله کشی ها به صورت توکار می باشند .اما در مواقعی که ساختمان ساخته شده باشد و نیاز به نصب کولرگازی داشته باشید می توان از لوله کشی های روکار برای کولر استفاده کرد. مکان هایی نظیر ادارت ، بیشتر از کولرهایی که توانایی تولید حرارت دارند نیز استفاده می شود یعنی در تابستان از دستگاه کولرگازی می توان برای خنک کردن محیط استفاده کرد و در زمستان به عنوان بخاری و یا هیتر.

فاصله کندانسورهای کولرگازی در هنگام نصب:در برخی مکان ها نظیر آپارتمان ها یا پاساژهای تجاریدیده شده است که تعداد بالایی کولرگازی نصب می شود کندانسورها با فاصله بسیار کم در کنار یکدیگر نصب شده اند که این امر می تواند کارکرد صحیح کندانسور را تحت تاثیر قرار دهد .در صورت نصب چند کندانسور کولرگازی در کنار هم باید دقت داشت که فاصله استاندارد کندانسور ها با هم رعایت شود .همچنین کندانسور نبایستی در مکان خفه و سربسته قرار گیرد حتی المکان باید سعی شود که جریان هوا در محل نصب کندانسور وجود داشته باشد.

تذکر:در هنگام نصب کولر گازی ابتدا بایستی کولرگازی وکیوم شود و سپس گاز کولر باز شود.

تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیرات کولرگازی از مهم ترین خدمات این محصول می باشد.انتخاب یک تعمیر کار منصف و کاربلد مهم ترین چالش مشتریان برای تعمیر وسایل خود می باشد.برای تعمیر کولرگازی خود حتما به نمایندگی های و مراکز تعمیرات کولرگازی معتبر مراجعه نمایید .تعمیرکاران کولرگازی به دلیل گستردگی برندها و استفاده کنندگان نیاز به گذراندن دوره های آموزشی حرفه ای و کامل دارند.متاسفانه در بسیاری از رشته افراد با دریافت آموزش های تجربی شروع به کار می کنند و در واقع محصول و کار مشتری برای برخی از این تعمیرکاران حکم کار آزمایشی دارد و به مراتب دیده شده است که مشتریان از تعمیرکاران کولرهای گازی شکایت داشته اند.

تعمیر کولرگازی از دیگر خدماتی هست که توسط آرین کولر انجام می شود .تعمیرات تخصصی کلیه قطعات کولرگازی از جمله کمپرسور ،تعمیر فن های مختلف کولر ،تعویض سنسورها ،تعویض خازن ،تعمیر کنتاکتور کولر گازی وتعمیر سایر قطعات در این مرکز انجام می شود.این مرکز با داشتن کادری مجرب و بسیار با تجربه و همچنین خدمات رسانی به موقع و سریع و البته قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.سرویس دهی و تعمیرات ما در کلیه نقاط شهر تهران می باشد.

نکته:نکته ای که در این قسمت لازم می دانیم ذکر کنیم این هست که برخی مشتریان گمان می کنند برای استفاده از کولرگازی مانند کولرآبی بایستی روزنه  و فضایی در محیط باز گذاشته شود .این تصور اشتباهی است .درکولرهای آبی برای دم نکردن محیط این کار انجام می شود ولی در کولرهای گازی که نه تنها نیاز به باز کردن محفظه ای نیست بلکه توصیه می شود که در صورت امکان پنجره های و درب ها بسته شود تا از تخلیه سرما جلوگیری شود.

cooler repair store

 شارژ کولرگازی در تهران

شارژ کولرگازی در تهران خدمت دیگری برای هشهریان عزیز در تهران می باشد که توسط این مرکز انجام می شود.شارژ کلیه کولرهای گازی با قیمت مناسب و در محل انجام می شود .شروع قیمت های شارژ کولر از 250هزارتومان تا 400 هزارتومان می باشد.همچنین این مرکز قبل از شارز گاز اقدام به رفع نشتی گاز کولر می نماید.

انجام لوله کشی کولرگازی در تهران

یکی از خدمات ارائه شده توسط فروشگاه آرین کولر در تهران لوله کشی گاز مورد نیاز کولرگازی می باشد .همانطور که می دانید هنگام نصب کولرگازی بایستی لوله کشی های مخصوصی انجام شود. فروشگاه آرین کولرکلیه خدمات مربوط به لوله شکی گازی در محل را انجام می دهد.در صورت خرید کولرگازی نو یا کارکرده از این مرکز خدمات لوله کشی به صورت رایگان انجام می شود و در صورتی که تنها نیاز به خدمات لوله کشی بود این مرکز به صورت توافقی و با قیمت مناسب این کار را در محل شما انجام می دهد.لازم به ذکر است جنس لوله های مورد استفاده برای کولرگزی از نوع مس می باشد.ضخامت لوله های نصب شده بایستی 030 و 032 می باشد .متاسفانه برخی همکاران از لوله های با ضخامت 020 و 025 درلوله کشی استفاده می کنند که لوله های با این ضخامت اصلا مناسب استفاده در کولرهای گازی نمی باشد.

سرویس کولرگازی

سرویس انواع کولرگازی از دیگرخدمات مرکز آرین کولر می باشد .کولرهای گازی باید در مدت زمان های مشخصی به صورت منظم سرویس و تمیزکاری شوند.میانگین مدت زمان مورد نیاز برای سرویس انواع کولرهای گازی 6 ماه می باشد.سرویس شامل تمیز کردن فیلترها ،کندانسور،کمپرسور و تمیز کردن و چک کردن سایر قطعات می باشد .فیلترهای داخل کولر هر دو هفته یک بار باید بایستی تمیز شوند.سرویس کولرگازی برای کارکرد صحیح و مناسب کولر و همچنین طول عمر آن بسیار مفید است.

تعویض کولرگازی در تهران

خدمات تعویض کولرگازی از دیگر خدمات مرکز آرین کولر می باشد.ما کولرهای گازی کارکرده یا خراب شما را با کولرهای سالم تعویض می کنیم .درصد دریافت هزینه به صورت توافقی  و میزان سالم بودن کولرگازی شما می باشد .

 مطالب مرتبط

فروش کولرگازی کارکرده شما

برندهای کولرگازی و کشورهای تولید کننده

ارورهای کولرگازی

ریست کارخانه کولرگازی

کولرهای گازی سرمایشی گرمایشی

شارژ کولرگازی

فروش عمده کولرگازی دست دوم در تهران

خرید ضایعات کولرگازی

کمپرسور کولرگازی

خرید کولرگازی از مراکز نامعتبر

نصب کولرگازی

لوازم خانگی در تهران

 

فروشگاه ه آرین کولر سابقه درخشانی در همکاری با شرکتها ،سازمان ها و موسسات معتبر دارد .این فروشگاه طرف همکاری با شهرداری اسلامهشر،بانک ملت ،بانک قوامین ،فروشگاه های زنجیره ای رفاه ،دانشگاه ها و مراکز معتبر فراوانی می باشد یکی از دلایلی که بسیاری از شرکت ها و موسسات تمایل به همکاری با این مرکز دارند این هست که ما در کنار فروش منصفانه محصولات خود اقدام به نصب ،تعمیر و خدمات پشتیبانی محصولات کولرگازی می نماییم.خدمات چشتیبانی این مرکز در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.تعداد بالای محصولات وبرندهای مختلف و تنوع قیمت یکی دیگر از فاکتورهایی هست که مشتریان را جذب این مرکز می نماید.

کولرگازی ایستاده 100000 بزرگترین کولرگازی ایستاده موجود در بازار می باشد.این نوع کولرگازی دارای سرمای بسیار زیاد می باشد و در مراکز و سالن ها و ادارات بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.هزینه نگه داری و مصرف برق این کولرها نسبتا بالا می باشد.این کولرها جزو گران قیمت ترین کولرهای گازی می باشند .

کولرگازی ایستاده 60000 :این کولرهای گازی نیز از نوع ایستاده و صنعتی می باشند و در فضاهای صنعتی و اداری استفاده می شوند.

کولرگازی ایستاده 50000 از جمله بزرگترین کولرهای گازی می باشند .این کولرهای برای خنک کردن ادارات ،مراکز صنعتی و در کل فضاهای بزرگ استفاده می شوند.قدرت این کولرهای نسبت به کولرهای گازی دیواری بسیار بیشتر می باشد واین کولرها سرمای بسیار زیادی تولید می کنند.سرمای این کولرهای گازی را می توان توسط دريچه های در چند جهت و چند مکان مختلف استفاده کرد.

کولرهای گازی 30000 از جمله کولرها گازی های سایز بزرگ دیواری محسوب می شوند که برای منازل با پذیرایی بزرگ در منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

کولرهای گازی24000 پرفروش ترین کولرهای گازی منازل می باشند.این کولرهای برای استفاده در منازل بسیار مناسب می باشند.این کولرهای مانند سایر کولرهای گازی ارائه شده در این سایت با کلیه برندها در این مرکز موجود می باشند و در صورت درخواست مشتریان عزیز ارائه می شود.قبل از خرید کولرگازی بهتر است برای انتخاب اندازه کولرگازی مورد نیاز با متخصصان این مرکز مشورت نمایید.حضور در محل و تشخیص  اندازه کولرگازی مورد نیاز برای شما عزیز کاملا رایگان می باشد.

کولرگازی 18000 هزار برای سالن های پذیرایی نسبتا کوچک کاربرد دارد.

کولرگازی 12000 جزو کولرهای گازی با سایز کوچک می باشد که برای مکان های و فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.این کولرها نیز مناسب برای اتاق خواب،اتاق کودکان و مکان های تجاری کوچک می باشند.کاربرد دیگر این کولرها استفاده برای سرمایش دستگاههای مختلف می باشد.استفاده از این کولرها در اتاق های سرورهای کامپیوتر بسیار دیده می شود.

کولرهای گازی 9000 مناسب برای مکان های کوچک می باشد.این کولرها نسبت به کولرهای گازی بزرگتر قدرت و سرمای کمتری دارند استفاده از این کولرهای برای اتاق خواب های کوچک ومغازه های کوچک توصیه می شود.قیمت این کولرهای از سایر انواع کولرگازی پایین تر است .

نصب کولرهای گازی یکی از امور بسیار حساس و مهم در زمینه ارائه محصولات کولرگازی می باشد.مرکز فروشگاه آرین کولر با دارا بودن متخصصین بسیار زبردست و ماهر اقدام به نصب انواع کولرهای گازی در سراسر کشور می نماید.

ari conditioner of aryancooler 10

کلیه کولرهای ارائه شده در مرکز آرین کولر دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند.

فروشگاه آرین کولر توانایی ارسال محصولات خود به سراسر کشور را دارد.دریافت مبلغ کولرگازی پس از تحویل کولر  در محل انجام می شود.

جهت سفارش محصولات با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه مجهز کولرگازی در اسلامشهر

آرین کولر یکی از مجهزترین مراکز تعمیر کولرگازی در اسلامشهر را دارد.تعمیرگاه بزرگ کولرگازی با بیش از 20 نفر پرسنل فعال قادر به ارائه کلیه خدمات نصب ،سرویس و تعمیر کولرگازی در اسلامشهر و سراسر کشور می باشد .

ari conditioner of aryancooler 4

ari conditioner of aryancooler 8

 

نصب کولرگازی در اسلامشهردر کمترین زمان ممکن

مرکز آرین کولر با توجه به ارزش والایی که برای مشتریان خود قائل می باشد و با رعایت کامل اصول مشتری مداری کلیه درخواستهای مشتریان عزیز برای نصب کولر را به صورت آن کال و در کمترین زمان ممکن در همان روز درخواست شده انجام می دهد.با توجه به اینکه این مرکز دراسلامشهر شعبه فعال دارد هزینه ایاب و ذهاب چندانی متوجه مشتری نخواهد بود.این مرکز با اعزام متخصصین زبده و باتجربه برای نصب کولر کیفیت نصب و رضایت شما را تضمین می کند.ماقادربه نصب انواع کولرهای خانگی و صنعتی در هر سایز و برندی می باشد.تنها با یک تماس از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

_________________________________________________________________________________________

 اسلامشهر یکی از شهرهای نزدیک تهران می باشد .به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در قسمت مرکزی کشور این شهرستان دارای آب و هوای گرم می باشد .با گرمتر شدن آب و هوا در سالهای گذشته کولرهای آبی معمولی دیگر قادر به خنک کردن محیط های خنه های بزرگ نیستند ونیاز به استفاده از کولرهای گازی دیده می شود.کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی بسیار قدرتمندتر می باشند و سرمای بسیار بیشتری ایجاد می کنند.فروشگاه کولرگازی آرین کولر واقع در اسلامشهر و تهران یکی از بزرگترین فروشگاههای هست که در زمینه کولرگازی در اسلامشهر و تهران فعالیت دارد.این مرکز کلیه خدمات کولرگازی از صفر تا صد را انجام می دهد .خدمات این مرکز شامل فروش کولرگازی ،نصب کولرگازی ،لوله کشی برای کولرگازی ،تعمیرات کولرگازی و .. می باشد.شرکت آرین کولر دارای شعبه فعال در شهرستان اسلامشهر می باشد و در صورت نیاز مشتریان عزیز برای فروش ،نصب وشارژ و یا تعمیرات کولرگازی در خدمات همشهریان عزیز خواهد بود.

coolergasi 301

نصب سازه های نگهدارنده کولرگازی در اسلامشهر

در برخی مکان ها برای استفاده از کولرهای گازی پنجره ای نیاز به نصب سازه های نگهدارنده کولرگازی می باشد.این سازه ها در مکان مناسب نصب می شوند و کولرگازی بر روی این سازه ها قرار می گیرد.نکته ای که در ساخت این سازه ها بایستی حتما رعایت شود این هست که سازه ها حتما بایستی استحکام و قدرت کافی برای نگهداری کولر را داشته باشند.این سازه ها غالبا فلزی می باشند و بایستی حتما به صورت کاملا اصولی جوشکاری شوند وبه صورت محکم به دیوارها ها ویا ستون هایی متصل شوند.همچنین برای درامان ماندن سازه ها از زنگ زدن بهتر است سازه رنگکاری شود.مرکز آرین کولردر صورت نیاز مشتریان نصب این سازه ها را به ورت کاملا اصولی و فنی انجام می دهد.

نمایندگی برندهای معتبر کولرگازی دراسلامشهر

مرکز آرین کولر نمایندگی انواع برندهای معتبر کولرهای گازی در اسلامشهر می باشد.این مرکز نماینده برندهای ال جی،هایسنس،اوجنرال ،مدیا و بوش در اسلامشهر می باشد.


فروش کولرگازی نو در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولرفروشنده معتبر محصولات کولرگازی در اسلامشهر می باشد .این مرکز نمایندگی انواع برندهای کولرگازی دراسلامشهر را داراست. کلیه کولرهای گازی فروشی این مرکز دارای گارانتی معتبر ،خدمات پس از فروش و نصب رایگان در محل می باشند.قیمت کولرهای گازی نو به شرح زیر می باشد.اکثر محصولات کولرگازی این مرکز تولید شده در کشورهای کره و مالزی می باشند.

فروش کولرهای گازی کارکرده و دست دوم در اسلامشهر

فروشگاه کولرگازی آرین کولر بزرگترین فروشنده انواع کولرهای گازی کارکرده و دست دوم دراسلامشهر می باشد.کولرهای گازی دست دوم ارائه شده توسط این فروشگاه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور و یک ماه گارانتی سایر قطعات می باشند.در واقع فروشگاه تضمین کولرگازی فروخته شده توسط خود فروشگاه آرین کولر انجام می شود و این فروشگاه مسئول تعمیر بی قید وشرط کولرگازی در مدت زمان گارانتی محصول می باشد.با توجه به این که کمپرسورهای کولرگازی مهم ترین قطعه موجود در کولرگازی می باشد یک سال گارانتی بی قید و شرط کمپرسور یک آپشن و گزینه بسیار مناسب برای خریداران عزیز می باشد.

فروش قطعات کولرگازی در اسلامشهر

با شروع فصل تابستان بازار کولرهای گازی داغ می شود .یکی از خدماتی که مشتریان در زمینه کولرهای گازی نیاز دارند تعمیرات کولرگازی می باشد .پیشنهادی که به مشتریان عزیز داریم این هست که برای سرویس دهی سریع تر تعمیر کولرگازی ،تعمیر کولرخود را به شروع فصل تابستان موکول نکنند .به دلیل شلوغی بازار تعمیرات کولرگازی در این فصل ممکن است به دلیل شلوغ بودن و ازدیاد کار تعمیرکاران کولرگازی  ،کورگازی شما سر موعود موردنظرتان تعمیر نگردد .

مرکز آرین کولر اقدام به فروش قطعات مورد نیاز برای تعمیرات کولرگازی به همکاران عزیز در اسلامشهر و تهران می نماید.قطعات مصرفی انواع کولرها نظیر کنترل و .. در این مرکز به وفور یافت می شود و در صورت نیاز همکاران و مصرف کنندگان عزیز با قیمت مناسب به فروش می رسد.

تحفیف ويژه انواع کولرگازی در اسلامشهر

فروشگاه آرین کولر به مشتریان عزیز در اسلامشهر بابت خرید کولر تخفیفات ويژه ای در نظر گرفته است .همشهریان عزیز با خرید کولرگازی از این مرکز از خدمات تحویل رایگان و نصب کولر نیز استفاده خواهند کرد.

پروژه های نصب کولرگازی در اسلامشهر

مرکز آرین کولر پروژه های نصب بسیاری را در شهرستان اسلامشهر انجام داده است .این مرکز طرف همکاری با شهرداری اسلامشهر ،دانشگاه آزاد اسلامشهر و درمانگاههای بسیاری در این شهرستان می باشد.همچنین این مرکز پروژه های نصب کولرگازی بی شماری را را دراین منطقه انجام داده است .مرکز آرین کولر یک مرکز کاملا شناخته شده در زمینه فروش و نصب و تعمیرات کولرگازی در اسلامشهر می باشد.

جدیدترین برندهای کولرگازی رسید

عرضه جدیدترین برندهای 2019 کولرگازی در اسلامشهر با قیمت بسیار مناسب ،با اشانتیون وتحویل رایگان و نصب در محل

خرید کولرهای گازی شما با بهترین قیمت در اسلامشهر

فروشگاه کولرگازی آرین کولر کولرهای گازی دست دوم و خراب شما را با بهترین قیمت از شما خریداری می کند .

آموزش کار با کولرگازی

آموزش کار با کولرگازی یکی دیگر از خدماتی است که مرکز آرین کولر به صورت رایگان برای مشتریان خود ارائه می دهد.کلیه تنظیمات کولرگای توسط کنترل آن انجام می شود .نصاب کولرگازی این شرکت پس از نصب کولرگازی  آموزش کارکردن با ان را به صورت کامل و رایگان به شما می دهد.

 

مقالات مرتبط

 کولرگازی در تهران

کولرگازی دست دوم

پنل کولرگازی

دفتر فروشگاه کولرگازی

اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1  واحد 1

 021-56355400 __09122845512

ارسال کولرگازی به کلیه نقاط کشور

ارسال محصولات کولرگازی به کلیه نقاط کشور در کمترین زمان ممکن :یکی از سرویس هایی هست که فروشگاه آرین کولر برای مشتریان خود ارائه می دهد ارسال کولرهای گازی در مقابل درب منزل می باشد.کولرهای گازی در اندازه های بسیار متنوع و مختلف وجود دارند.برخی از این محصولات را تنها با یک ماشین سواری می توان به محل برد و نصب کرد.برخی محصولات بزرگترنیاز به حمل با نیسان و وانت با دارند.

ادامه مطلب...

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان کولرگازی

تحویل رایگان

ارسال و نصب رایگان کولرگازی در تهران(در شهرستان ها هزینه تحویل دریافت می شود)

عودت وجه در صورت خرابی

عودت وجه در صورتی خرابی کولرگازی

۳۰ روز ضمانت برگشت وجه در صورت خرابی محصول

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی برای مشتریان آرین کولر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیر کولرگازی

خدمات تعمیر کولرگازی در محل

تعمیر کولرگازی در محل در کمترین زمان ممکن

مطالب برگزیده

ملاقات در دفتر

hide   آدرس: اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم -جنت ششم -پلاک 1 واحد 1

hideشماره تماس: 09122845512

021-56355400

 whatsapp

از طریق لینک واتس اپ با مدیریت در ارتباط باشید

ساعت کاری آرین کولر

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - 12 شب

hide پنج شنبه ------------ ۸ صبح - 10 شب

hideجمعه ------------------ 8 صبح تا 10 شب

مطالب سودمند و مفید در مورد کولرگازی

طراح سایت

   http://sitevaseo.ir  سایت: